Skocz do zawartości

bus, gangsterzy, raunek


allexandre

Rekomendowane odpowiedzi

Jechałam busem, razem z innymi pasażerami. Siedziałam z przodu. Nagle kierowca musiał zatrzymać pojazd, bo na drodze stał gangster ze skierowaną bronią w kierunku jakiegoś człowieka, chyba kobiety. Wszyscy pasażerowie się schylili żeby w razie strzelaniny nie zostać postrzelonym. Do busa wszedł (drugi?) gangster, powiedział, że po co się tu pchaliśmy i wiemy, że tędy się nie jeździ. Kierowca busa chciał jechać na skróty, które prowadziły przez tereny należące do tego gangu. Wiedziałam, że wszyscy zostaniemy postrzeleni za to wtargnięcie, włącznie ze mną. Nie wiedzieć czemu, jeden z gangsterów (chyba było ich tam wtedy trzech) chciał mnie uratować. We śnie się wie niektóre rzeczy, to znaczy, wiedziałam, że ma dobre zamiary. Powiedział pozostałym, że mnie weźmie do siebie, miałam być traktowana jako seks zabawka czy coś w ten deseń. Objął mnie ręką, a ja się nie odzywałam, chcąc utrzymać się przy życiu, tamta dwójka wyglądała groźnie, ale wiedziałam, że przystali na tą opcję, byłam uratowana. Przy moim "wybawcy" czułam się bezpiecznie, chciałam przy nim być, poza tym wiedziałam, że nie jest zły. Nie była to "naiwna wiara" odkupionej dziewczyny, tylko jak już napisałam, czasem w snach niektóre rzeczy po prostu się wie.

Pogoda była wtedy dziwna. Niebo zachmurzone, było tak szaro a jednocześnie pomarańczowo-czerwono, tak jakby na świat nałożyć jakiś kolorowy filtr.

Potem się chyba obudziłam, ale wstałam dość nagle, nie zastanawiając się nad snem jakoś, a tak zapadł mi w pamięci ten moment.

 

Jakieś propozycje na rozszyfrowanie tego snu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...