Skocz do zawartości

moj sen


scarlet1966

Rekomendowane odpowiedzi

scarlet1966, ja to widzę tak: jakaś sprawa przykuwa Twoją uwagę, ale jednak trzymasz się na dystans. Biorąc sprawy we własne ręce możesz sprawić, że wyrośnie na coś nowego, z perspektywą dalszego rozwoju.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

scarlet1966

A czy w tym śnie były jeszcze jakieś inne elementy - nic nie wspomniałaś o tym jak zachowywały się zarówno te koty jak i dzieci, jaki masz stosunek do jednych i drugich... jakie uczucia towarzyszyły Ci w tym śnie?

 

Mam pomysł na ten sen ale muszę mieć o co go zahaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieci były usmiechniete,,,,raczej grubsze......kotów było dużo....róznokolorowe...tzn podobne z umaszczeniem do tygrysa...lwa...lub czarne ..białe.......koty byly tez bardzo miłe..przytullały sie..............:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koty lubie bardzo dzieci szczególnie mały wcale nie lubie...:))).....we snie towarzyszył mi spokój...nie było niepokoju ..leków...bo dzieci byly tez spokojne...koty zamieniały sie wdzieci w momencie kiedy brałam je na ręce...:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

chyba z natury jestes sybaryta (lubisz wygode i spokoj, male przyjemnosci)

zamienianie sie malych kotkow, ktore darzysz sympatia w male okraglutkie dzieci, za ktorymi nie przepadasz moze swiadczyc o tym, ze jestes swiadoma ( spokoj we snie) tego, ze nie zawsze da sie tak wygodnie zyc oraz, ze zbytnie sprzyjanie swoim przyjemnosciom nie zawsze dobrze procentuje - moze stworzyc sytuacje, w ktorych nie bedziesz sie juz dobrze czula, jakies - na razie male - klopoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieci to bogactwo i dobra nowina jesli oznaczony fałszem kot kolorowy przemienia sie w dziecko to znaczy ze bedzie dobrze mysle ze koty sa miłe i maja swoj charakter nie bez kozery krolem lwem jest własnie duzy kot:telefon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Jak dla mnie sen oznacza ludzi z Twojego otoczenia oraz Twój stosunek do nich.. po pierwszym dobrym wrażeniu, kiedy zwykle nowo poznane osoby starają się pokazać z jak najlepszej strony (koty) - jednak po bliższym poznaniu (branie ich na ręce, dotyk) pokazują swoją prawdziwą naturę.. i już nie są tak mili i fajni jakby się z początku wydawało (dzieci)... co powoduje u Ciebie uczucie rozczarowania (zmiana miłych kotów w mniej sympatyczne dzieci)

Twój spokój moze oznaczać że nie zbyt zawracasz sobie głowę pobieżnymi znajomościami, raczej sie nie angażujesz.

Ten sen moze się odnosić do zarówno do kilku osób (wiele kotów) jak i do konkretnej osoby o złożonej osobowości (wiele kotów - wiele cech charakteru)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
fajna interpretacja winter :)

Staram się.. w każdym razie tak mi się skojarzyło.. w taki sam sposób interpretuje swoje własne sny

 

P.S. Dziękuję za uznanie :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...