Skocz do zawartości

Praktykujący Mag wita:)


praktykujacy.mag

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że tutaj znajdę bratnie dusze do rozmowy na temat magii.

Wielu z was zapewne interesuję się magią, inni starają się praktykować magię poprzez wiedzę z internetu lub książek.

Ja miałem to szczęście, że w świat magii wprowadzała mnie moja babcia, która pod koniec swojego życia przekazała mi wszystkie swoje tajemnice.

Pamiętajcie, że nieodpowiednie obchodzenie się z magią może bardzo zaszkodzić, dlatego uważajcie na informację w internecie lub w książkach.

Jeśli mógłbym komuś pomóc w problemach - zapraszam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie miało być przywitanie, tylko utworzenie miejsca, gdzie mógłbym popisać parę słów o magii, nie tworząc mnóstwa nowych tematów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie samo pytanie jak Sethi weim ze mieszkam w duzym miescie ale juz nie raz szukalam i nic. Narazie to sama sie trenuje i praktykuje i z wyników jestem jak narazie zadowolona, ale zapewne to tylko kropla w morzu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie: Jak szukać(znaleźć!) mistrza magii? Potrzebuję kogoś, kto by mnie poprowadził, a moja rodzina nie ma magicznych "tradycji" to określę..

 

Szczerze, to wątpie aby ktoś kto posiada taką wiedzę dzielił się nią z obcą i niespokrewnioną osobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki pomysł aby założyć temat w którym każdy będzie mógł znaleźć kogoś z okolicy zajmującego się magią, nie koniecznie mistrz, ale przynajmniej kogoś kto by towarzyszył.

Zaczekam trochę i zobaczę ile osób chciałoby coś takiego.

Edytowane przez Tomek003
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki pomysł aby założyć temat w którym każdy będzie mógł znaleźć kogoś z okolicy zajmującego się magią, nie koniecznie mistrz, ale przynajmniej kogoś kto by towarzyszył.

 

VanHelsing,

 

wedlug mnie fajny pomysł. Zamieść go w wątku: propozycje na nowe działy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tutaj znajdę bratnie dusze do rozmowy na temat magii.

Wielu z was zapewne interesuję się magią, inni starają się praktykować magię poprzez wiedzę z internetu lub książek.

Ja miałem to szczęście, że w świat magii wprowadzała mnie moja babcia, która pod koniec swojego życia przekazała mi wszystkie swoje tajemnice.

Pamiętajcie, że nieodpowiednie obchodzenie się z magią może bardzo zaszkodzić, dlatego uważajcie na informację w internecie lub w książkach.

Jeśli mógłbym komuś pomóc w problemach - zapraszam:)

 

Chetnie skorzystam jesli propozycja aktualna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Warto też znać angielski.

 

Nowy świat się przede mną otworzył, jak zacząłem czytać książki, które nie są przetłumaczone na polski.

 

Tak jak pisze Sethi, niektóre organizacje udostępniają wiedzę tylko dla członków. Czasem warto rozważyć, czy nie zainwestować trochę i sprawdzić, co oferują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki pomysł aby założyć temat w którym każdy będzie mógł znaleźć kogoś z okolicy zajmującego się magią, nie koniecznie mistrz, ale przynajmniej kogoś kto by towarzyszył.

Zaczekam trochę i zobaczę ile osób chciałoby coś takiego.

 

Swietny pomysl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam, zwłaszcza osobom młodym i początkującym. tu trzeba mieć już i wiedze i trochę doświadczenia, w tym tego życiowego, bo może być niebezpiecznie.

 

Oczywiscie zgadzam sie z toba lecz musze powiedziec ze wilk w tym przypadku nie taki straszny na jakiego wyglada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy moja wiedza jest wielka ale jeśli ktos poszukuje mogę mu opowiedzieć o niej i udzielić paru wskazówek . Magia to czysta i wspaniała droga .Idę nia powli od 15 lat . Jeśli ktoś chciałby porozmawiać niech do mnie napisze na PW albo maila . Odpowiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Swietny pomysl :)

 

Napisał VanHelsing Zobacz post

Ja mam taki pomysł aby założyć temat w którym każdy będzie mógł znaleźć kogoś z okolicy zajmującego się magią, nie koniecznie mistrz, ale przynajmniej kogoś kto by towarzyszył.

Zaczekam trochę i zobaczę ile osób chciałoby coś takiego.

 

Dobry pomysł - podoba mi się (oby tylko tak w parze z kimś nie namieszał ktoś, ale do nauki itd, itp to super sprawa):_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał VanHelsing Zobacz post

Ja mam taki pomysł aby założyć temat w którym każdy będzie mógł znaleźć kogoś z okolicy zajmującego się magią, nie koniecznie mistrz, ale przynajmniej kogoś kto by towarzyszył.

Zaczekam trochę i zobaczę ile osób chciałoby coś takiego.

 

Dobry pomysł - podoba mi się (oby tylko tak w parze z kimś nie namieszał ktoś, ale do nauki itd, itp to super sprawa):_okok:

 

Może zanim, to każdy mógłby w jakimś oddzielnym okienku w profilu napisać jakąś większą miejscowość województwo czy kod pocztowy i tak szukać najbliższych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zanim, to każdy mógłby w jakimś oddzielnym okienku w profilu napisać jakąś większą miejscowość województwo czy kod pocztowy i tak szukać najbliższych

 

Proponuję temat i tam każdy kto chciałby niech wpisze swoją miejscowość, czy województwo :_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosy mi dęba stanęły jak przejrzałam tą stronkę, (to diabelstwo) :diabelek_na:

 

Można zawsze sobie na XUL pojechać. Tam powinien być do tego link. Nie wymaga rejestracji czy uczestnictwa w DR. Byłem i powiem szczerze, że sporo wiedzy i doświadczenia wyniosłem. Nie wspomnę o nawiązaniu ciekawych kontaktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zawsze sobie na XUL pojechać. Tam powinien być do tego link. Nie wymaga rejestracji czy uczestnictwa w DR. Byłem i powiem szczerze, że sporo wiedzy i doświadczenia wyniosłem. Nie wspomnę o nawiązaniu ciekawych kontaktów.

 

Uff lepiej bo nie chciałabym się gdziekolwiek zapisywać - jak na razie, o co chodzi z XUL ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o XULu masz info na stronie DR. Nieformalny krąg, gdzie organizatorami są członkowie polskiego DR. Całkiem ciekawie, przyznam i - uczciwie. Przed warsztatami mówią co będzie i jak. Jeśli komuś nie pasuje może nie przychodzić wtedy ;) Organizują też spotkania otwarte, z wykładami.

Jeśli Ci się szukać nie chce to:

Lodge Magan, Dragon Rouge Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o XULu masz info na stronie DR. Nieformalny krąg, gdzie organizatorami są członkowie polskiego DR. Całkiem ciekawie, przyznam i - uczciwie. Przed warsztatami mówią co będzie i jak. Jeśli komuś nie pasuje może nie przychodzić wtedy ;) Organizują też spotkania otwarte, z wykładami.

Jeśli Ci się szukać nie chce to:

Lodge Magan, Dragon Rouge Poland

 

Nie zgłębiałam dokładnie tej strony - dzięki:_okok:.

To ciekawie wyglada, ale pewnie nie jest dobre.:-)

http://www.ixaxaar.com/sabbatic.html

Edytowane przez Yoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...