Skocz do zawartości

czy moze ktos wyciagnac dla mnie aniolki


dezire3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zadowolona80

Droga Lavis, czy mogę poprosić też o jakiegoś "dobrego" Aniołka na uczucia na najbliższe tygodnie??dziękuję. Gosia21.01.1980

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem tego przesłania!! chodziło mi tylko i wyłącznie o pracę, bo się trochę martwię przyszłością... A Ty piszesz o partnerze?? Sprawdzisz jeszcze ewentualne zagrożenia w pracy, może coś się wyjaśni....

 

Ja tez się zdziwiłam,ale biorąc to przesłanie w kontekście pracy ,możesz zacząc z kims innym współpracować.Ale moze jutro wyciagne jeszcze na zagrożenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez się zdziwiłam,ale biorąc to przesłanie w kontekście pracy ,możesz zacząc z kims innym współpracować.Ale moze jutro wyciagne jeszcze na zagrożenia.

 

Masz rację, będę miec od nowego roku nowego szefa, on już się pojawił, ale na razie nieoficjalnie. Może o to chodziło?

Mam pytanie, czy w tym kontekście szykują się jakieś zagrożenia dla mnie (nie znam go za dobrze i obawiam się trochę), stąd pytanie.

 

No i zaintrygowałaś mnie tym nowym partnerem w sensie uczuc, może aniołkowie chcą mi coś powiedziec jeśli chodzi o uczucia... sprawdzisz też ten temat?

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Lavis, czy mogę poprosić też o jakiegoś "dobrego" Aniołka na uczucia na najbliższe tygodnie??dziękuję. Gosia21.01.1980

 

Uwolnij sie i poddaj się-obdarzamy cie bogoslAWIENSTWEM,naszej promiennej milosci.Wyciagnij ręce i uwolnij sie od wyzwań,których dotad trzymałas sie tak kurczowo.Otwórz serce i przyjmij nasza milość i pomoc.Aniołowie pragna ci pomóci i spełnic twoje modlitwy ale najpierw musisz sie poddac i uwolnić od tej sytuacji.Jesli potrzebujesz pomocy,popros Anioly ,a pomoga ci sie poddać.Uwolnij sie od napiecia i potrzeby kontroli a wszystko ułozy sie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien dylemat, który nie wiem jak rozwiązać. Czy mogę prosić o podpowiedź Aniołka? Z góry dziękuję

Dawanie i przyjmowanie- działanie całego wszechswiata opiera się na cyklach podobnych do wdechów i wydechów Jesli ograniczasz się do wydechów(dawanie)lub wdechów (przyjmowanie) wypadasz z rytmu.Pamietaj ,zeby kazde dawanie zrównowazyc przyjmowaniem ,a zachowasz zdrowie i optymalny stan energii.Zadbaj o to aby w twoich zwiazkach obie strony zarówno brały jak i dawaly.Sytuacja o która pytasz wymaga zrównowazenia energii meskiej i żenskiej, Afirmuj:z wdziecznoscia przyjmuje wszelkie dobro"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, będę miec od nowego roku nowego szefa, on już się pojawił, ale na razie nieoficjalnie. Może o to chodziło?

Mam pytanie, czy w tym kontekście szykują się jakieś zagrożenia dla mnie (nie znam go za dobrze i obawiam się trochę), stąd pytanie.

 

No i zaintrygowałaś mnie tym nowym partnerem w sensie uczuc, może aniołkowie chcą mi coś powiedziec jeśli chodzi o uczucia... sprawdzisz też ten temat?

Pozdrawiam serdecznie

 

Uczucia-skup sie na sluzbie-twoja dusz pragnie radosnie słuzyc,skompana w nieustannym strumieniu błogosławienstw,który zaspokaja wszystkie twoje potrzeby.Zawsze i wszedzie staraj sie utrzymac równowage miedzy dawaniem i przyjmowaniem.Wykorzystaj wszystkie wrodzone talenty,wszystkie pasje i zainteresowania,żeby pomagac innym albo wspierac jakas wazna sprawę.Wtedy za sprawa Prawa Przyciagania otrzymasz wszelkie potrzebne wsparcie.

A co do szefa-trzeba byc przedsiebiorczym,a wtedy powoli zaczniesz awansowac i iśc do przodu.Tez mysle ,że ewentualne nowe pomysły ,nalezy szefowi przedstawiać stopniowo ,powoli ,nie nachalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) bardzo proszę o postawienie Aniołków na resztę grudnia i styczeń Marta 14.08.1988, z góry bardzo dziękuję. Nie wiem trochę co robię do końca, tak dziwnie się ze mną dzieje ostatnio, ale chyba będzie dobrze :), bo musi być, prawda? Dziękuję i buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, to ja też poproszę o Aniołka dla mojej zagubionej duszyczki. Co mam zrobić, aby odnaleźć swoje miejsce i swoje szczęście tu na Ziemi?

Poproszę też Aniołka na uczucia. Co mam zrobić z mężczyzną, którego tak bardzo kocham?

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę aniołka na uczucia, co zrobić aby on mi zaufał.. Otworzył się przede mną.. Bo jest coś zablokowany.. A ja go kocham, i staram się to okazywać ale widzę że to za mało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosiłabym o z całego serduszka o Aniołka na uczucia..co mam dalej z tą miłością robić? walczyć czy się poddać!! warto czekać i wierzyć, że mnie pokocha? zwracam się o radę do Aniołka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) bardzo proszę o postawienie Aniołków na resztę grudnia i styczeń Marta 14.08.1988, z góry bardzo dziękuję. Nie wiem trochę co robię do końca, tak dziwnie się ze mną dzieje ostatnio, ale chyba będzie dobrze :), bo musi być, prawda? Dziękuję i buziaki.

 

Zauwazaj znaki-Tak ,to niebiosa zsylaja ci rózne znaki.Na twojej drodze zostawiamy dla ciebie pióra ,monety i inne rzeczy,które maja przypominac cxi,że cie kochamy i ze nigdy nie jesteś sama.ZwracJ UWAGE NA ZNAKI,BO POTWIERDZaja ONE SŁUSZNOŚĆ OBRANEJ PRZEZ CIEBIE DROGI.Podazaj nza nimi bo prowadza cie ku najgłębszym pragnieniom serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o stawienie Aniołków na temat ogólny, kto mi patronuje itd. Aleksander 04.12.1992

 

Zabawa-ukochany ,nastał czas,by na chwilę odlożyć prace na bok.nie martw sie ,dopilnujemy,żeby wszystkie twoje zobowiazania zostały wypełnione.Zabawa,wesołość i smiech dodaja ci wigoru,wiec wrócisz do pracy ze świerzym spojrzeniem i wzmorzona energią.Teraz jest przy tobie Aniol Rozwoju Duchowego-czyli :poszukiwania,mistycyzm,uduchowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, to ja też poproszę o Aniołka dla mojej zagubionej duszyczki. Co mam zrobić, aby odnaleźć swoje miejsce i swoje szczęście tu na Ziemi?

Poproszę też Aniołka na uczucia. Co mam zrobić z mężczyzną, którego tak bardzo kocham?

Ewa

 

Uczucia-Swierze powietrze.Twoje ciało potrzebuje odpoczynku na swierzym powietrzu wśród drzew,roslin.Wybierz sie na łono natury.odsun zasłony,otwórz okna i wpość do domu świerze powietrze.Czyli według mnie-sporz na tego męzczyzne troche z oddali bardziej obiektywnie, i otwórz sie na swiat ,na innych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę aniołka na uczucia, co zrobić aby on mi zaufał.. Otworzył się przede mną.. Bo jest coś zablokowany.. A ja go kocham, i staram się to okazywać ale widzę że to za mało..

 

Na pytanie co masz zrobic -wyszła karta -zmiana kierunku-zmiany ktorych doswiadczasz ,zmierzaja w kierunku wyznaczonym pragnieniem otwarcia swe go serca na miłośc i nasze przewodnictwo.Otaczamy cię ochroną teraz i w przyszłości,wiec krocz swoja drogą ku upragnionym celom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez poprosze bo zwariuje brak sil na wszystko..

 

Drziecko-bardzo kochasz dzieci ,a one odwzajemniaja twoja miłość.Wszystkie dzieci,nie wyłaczając TWOJEGO WEWNETRZNEGO DZIECKA potrzebują miłości ,uwagi i uczuć.Możemy oczyscic i otworzyć twoje serce,a takze zachecic cię do poswiecania wiecej czasu i energii dzieciom,które tego potrzebują.(wewnetrzne dziecko)poproś.

 

 

twoje serce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosiłabym o z całego serduszka o Aniołka na uczucia..co mam dalej z tą miłością robić? walczyć czy się poddać!! warto czekać i wierzyć, że mnie pokocha? zwracam się o radę do Aniołka..

 

uwolnij sie i poddaj-obdaezamy cię błogoslawienstwem naszej promiennej miłości.Wyciagnij rece i uwolnij się od wyzwań,których dotad trzymałas się tak kurczowo.otwórz serce i przyjmij nasza miłość i pomoc,poddanie sie wynika ze znuzenia ciągła walką.Przynosi emocjonalna swobode i wiare,że boska mądrośc Ducha,sobie poradzi.popros Anoly,a pomogą ci sie poddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa-ukochany ,nastał czas,by na chwilę odlożyć prace na bok.nie martw sie ,dopilnujemy,żeby wszystkie twoje zobowiazania zostały wypełnione.Zabawa,wesołość i smiech dodaja ci wigoru,wiec wrócisz do pracy ze świerzym spojrzeniem i wzmorzona energią.Teraz jest przy tobie Aniol Rozwoju Duchowego-czyli :poszukiwania,mistycyzm,uduchowienie.

 

Dziękuję serdecznie i pozdrawiam :)

 

P.S

 

Pracę można interpretować jako szkołę nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lavis

 

I ja przyłączam się do próśb. Proszę wyciągnij dla mnie aniołki na miłość i pracę....jesli możesz oczywiście....pozdrawiam i z góry dziękuję :-) 06.07.83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o aniołki na uczucia...Żaneta 07.09.89r. Czy cos sie wydarzy?

 

Nowy swiat-najgorsze juz za tobą,a pozytywne nowe doswiadczenia są na horyzoncie.Przetrwalas sztormy na wzburzonych oceanach,ale teraz droga jest juz jasna i gladka.Odtad mozesz oczekiwac wszystkiego co najlepsze.Wyplucz to co negatywne ze swojej podswiadomosci i trzymaj sie tylko pozytywnych lekcji i milości.nie sciagaj sie w dół!Pozwól temu odejść.Afirmuj:wyzwalam potrzebe doswiadczania,tej zyciowej lekcji.Wyciagam kazda nauke jakiej potrzebuje i ruszam w zycie harmonijnych ,spokojnych dzialan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poproszę aniołka na problemy.. teraźniejsze :(

 

i jeszcze uczuciowo do końca miesiąca tego..

 

Ochrona-Ty,twoi bliscy i twój dobytek jestescie bezpieczni i chronieni przez Niebo!Twoje modlitwy ,gdzie prosiłas o bezpieczenstwo i ochrone zostały wysłuchane.Wszelkie zagrozenie nalezy juz do przeszłosci.(twoja niepewnośc równiez)Twoje energie moga byc teraz skierowane na wazne i kreatywne sprawy.Ciesz sie swoim dniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lavis

 

I ja przyłączam się do próśb. Proszę wyciągnij dla mnie aniołki na miłość i pracę....jesli możesz oczywiście....pozdrawiam i z góry dziękuję :-) 06.07.83

 

Miłość-miej odwazne marzenia-odrzuc niskie mysli na swój temat.Zobacz siebie odnoszącą sukces!Zapisz sobie listę lęków dotyczacych ruszenia naprzód,a nastepnie utop je ,przez włozenie do wiadra lub miski z wodą.Potem weż ocyszczajacy prysznic.Woda przypieczętuje twój nowy sposób widzenia siebie.

Praca-matczyne uzdrowienie-gdy uzdrawiają sie twoje uczucia dotyczace matki,twoje pragnienia manifestuja się szybciej i dokladniej(potrzeba uzdrowienia relacji z jakąś kobietA lub matką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez prosze o aniołki, które sie mna zaopiekuja! Praca, miłość, dom. 02.09.1981

Z góry dziekuje, pozdrawiam Iwona

 

Miłość-szczescie w nieszczesciu-to co wydaje sie byc problemem,w rzeczywistosci jest czescia odpowiiedzi na twoje modlitwy.Zrozumiesz przyczyny swojej obecnej sytuacji,gdy wszystko sie wyjasni..ufaj w moc niebianskiej ochrony i nieskonczona mądrość,a twoje modlitwy zostaną wysłuchane.

Praca-pozwól przeszłosci odejść-jarzmo przeszłości znurzyło cię.Nadszedł czas byś zdiął je ze swych ramion.Zatrzymaj tylko miłość i to czego sie nauczyłas,a cała reszte przeszłości zostaw za sobą.Nie chcesz jej ani nie potrzebujesz a ona juz minęła.

Dom-akceptacja-spójrz na siebie i innych ludzi oczami Aniołów,z bezwarunkowa miłościa i akceptacją.W ten sposób inspirujesz i wyzwalasz w kazdym człowieku jego najwyzszy potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, poproszę o aniołki na pracę i uczucia w styczniu.

Paulina .9.1986

:uśmiiech:

 

Praca-radość-radość jest najwyzszą energią.To magiczne poczucie ,że wszystko jest mozliwe!Jej zródłem jest wdzięczność za dary,które niesie ze soba kazdy moment.przyciaga i tworzy obecne i przyszłe chwile na najwyższym poziomie.

Uczucia-zmiana kierunku-zmiany ,których doswiadczasz,zmierzaja w kierunku wytyczonym pragnieniem otwarcia swego serca na miłość i nasze przewodnictwo.otaczamy cie ochrona teraz i przyszłości,więc krocz swoją drogą ku upragnionym celom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca-radość-radość jest najwyzszą energią.To magiczne poczucie ,że wszystko jest mozliwe!Jej zródłem jest wdzięczność za dary,które niesie ze soba kazdy moment.przyciaga i tworzy obecne i przyszłe chwile na najwyższym poziomie.

Uczucia-zmiana kierunku-zmiany ,których doswiadczasz,zmierzaja w kierunku wytyczonym pragnieniem otwarcia swego serca na miłość i nasze przewodnictwo.otaczamy cie ochrona teraz i przyszłości,więc krocz swoją drogą ku upragnionym celom.

 

ślicznie dziękuję :bukiet:

czuję jakby mi wyrosły skrzydła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, pytanie dotyczy pewnej sprawy rodzinnej. Podpowiesz mi jaką aniołkowie dają radę w tym temacie? Pozdrawiam Ela

 

Praca z energią-twoje ciało to niezwykłe pole energetyczne,na które miłośc wywiera korzystny wpływ.twoje dłonie i serce sa gotowe,żeby przekazywać uzdrawiajaca energię twoim bliskim.Oczyść energię w domu lub innym miejscu.(czyli może wyslij uzdrawiajaca energię na ta sprawe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Lavis, to bardzo intrygujące co napisałaś no i może rzeczywiście coś w tym jest!! Poddałaś mi przy tym pewien pomysł na sprawę, dzieki......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Lavis, to bardzo intrygujące co napisałaś no i może rzeczywiście coś w tym jest!! Poddałaś mi przy tym pewien pomysł na sprawę, dzieki......

 

to nie ja to Aniołki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, czy mogłabym prosić o aniołki na miłość , dom i prace ??

ur. 26.05.1986 .Pozdrawiam.

miłoś-czas odejść-słonce codzienne wschodzi i zachodzi,podobnie jak rózne chwile zaczynaja sie i konczą.Dostrzeż piękno w kazdym zmierzchu i wiedz,że jutro słonce znowu wzejdzie.Zakonczenie jest tylko poczatkiem czegos nowego,a my towarzyszymy ci podczas wszystkich etapów i cykli.

dom-uwolnij sie i poddaj-obdazamy cię błogoslawienstwem naszej promiennej miłości.Wyciagnij rece i uwolnij się od wyzwań,których dotad trzymałas się tak kurczowo.otwórz serce i przyjmij nasza miłość i pomoc,poddanie sie wynika ze znuzenia ciągła walką.Przynosi emocjonalna swobode i wiare,że boska mądrośc Ducha,sobie poradzi.popros Anoly,a pomogą ci sie poddać.

praca-popros-popros nas o pomoc w tej sytuacji,a my natychmiast zaczniemy działac w twoim imieniu.Podlegamy wielu prawom wszechswiata,a jednym z nich jest zasada wolnej woli,która pozwala ci dokonywac własnych wyborów.Cierpliwie czekamy więc na twoją prosbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o wyciągnięcie anioła na styczeń.

Magda 08.04.1976.

 

Deszcz obfitości-chcesz uzdrowic swoją sytuacje finansową,zacznij od przekazywania nam swoich obaw dotyczacych pieniędzy.Wskazemy ci jak tworzyc i przyjmować obfitość.Przy naszej wspólpracy,twoja sytuacja finansowa zostanie uzdrowiona w takim tempie na jakie pozwolisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o radę od Aniołka..na mętlik w głowie!!

18.08.1991

 

Nagradzaj się -ostatnio duzo od siebie dawałas ,czas więc ,żebys i ty coś otrzymała.Znajdz chwilę,by sie nagrodzić.Równowaga dawania i przyjmowania jest niezbedna dla utrzymania stałego wysokiego poziomu energii,nastroju i motywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez prosze o rady aniolka na styczen i luty.

 

styczeń-czego pragniesz?-masz mozliwość napisania scenariusz zgodnego ze swymi najgłebszymi pragnieniami.Kiedy wyraznie okreslisz juz,czego najbardziej pragniesz i poczujesz,że juz jestes gotowa i zaslugujesz na spełnienie swych marzen,natychmiast objawia sie w twoim zyciu,jak za dotknieciem czarodziejskiej rózczki.

luty-niewinność-ukochany ,w rzeczywistości kazdy jest niewinny,bo nikt nie może zniszczyc doskonałości dzieła bożego.Przekaż nam swoje jarzmo,a złagodzimy jego ciezar.Przekaz nam swoje poczucie winy,złość i wstyd,zaciemniace twój obraz swiata i znowu ciesz się spokojem serca.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogłabym również prosic o aniołka odnosnie mojej sytuacji rodzinnej

 

Okazja do przebaczenia-ta sytuacja przynosi okazje do uzdrowienia ,rozwoju i porzucenia negatywnych schematów.Skup sie na wewnetrznym boskim swietle i dobru innych ludzi.pomozemy ci uwolnic sie od mysli,uczuc i energii nie pozwalajacych ci przebaczyc,a takze wyniesiemy cie na wyzszy poziom spokoju i współczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU.

Bardzo prosze o Aniolka na uczucia ,nauke i prace na ten nowy rok

 

Dziekuje i wszystkiego co najlepsze na ten nowy roczek!!!

praca-Nagradzaj się -ostatnio duzo od siebie dawałas ,czas więc ,żebys i ty coś otrzymała.Znajdz chwilę,by sie nagrodzić.Równowaga dawania i przyjmowania jest niezbedna dla utrzymania stałego wysokiego poziomu energii,nastroju i motywacji.

nauka-twórczy projekt-twoja dusza pragnie wyrazac się twórczo.Podązaj za nami a natchniemy twe życie artyzmem i kreatywnoscią.Twórcza ekspresja napełni cie witalnością i ekscytacją,ponownie rozpalając w tobie pasje zycia.

uczucia -asertywność-tę sytuacje mozna uzdrowic lagodnie i z miłościa,jednak wymaga ona równiez twojej siły i prawdomówności w relacjach z innymi jej uczestnikami .Szczerze przedstaw swój punkt widzenia,a my wesprzemy cię i natchniemy twe słowa siłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, może Twoje Aniołki pomogą mi odnaleźć spokój ducha i swoje miejsce tu na Ziemi?

 

Oczyszczaj i odtruwaj-.Z wielka miłością i szacunkiem prosimy cię,oczyść swe cenne i wrazliwe ciało.Na twoja prosbe pomozemy ci wstapic na droge afirmacji zycia,podpowiemy,jak poradzic sobie ze stresem i złagodzimy wszelki zal po porzuceniu dawnych sciezek.Przekaz nam swe troski,zmartwienia i obawy,a poczujesz cudowną łaskę przenikajacą twe czyste ciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja tez moge ladnie poprosic o anioki na nadchodzacy rok ? :>

 

Do startu gotowy,ryszaj-teraz jest doskonały czas na skok i złapanie pragnienia twego serca.Dostajesz rade,aby podejmowac zarówno wielkie,jak i małe kroki,by poruszac sie w kierunku swoich marzen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8

Proszę bardzo Cię Lavis o Aniołka :) Patryk 18.03.1994

Edytowane przez Patryk8
Błąd w dacie urodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

i też proszę o Aniołki na 2011 jeśli to nie kłopot:)

z góy dziękuję

 

Szczescie w nieszczesciu-to,co wydaje sie byc problemem,w rzeczywistości jest cześcią odpowiedzi na twoje modlitwy.Zrozumiesz przyczyny swojej obecnej sytuacji,gdy wszystko sie wyjasni.Ufaj w moc niebianskiej ochrony i nieskonczona madrość,a twoje modlitwy zostana wysłuchane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę o sprawdzenie jakie Aniołki nade mną czuwają w styczniu i lutym 2011, Marta 14.08.1988 i dziekuję

 

Styczn-Akceptacja-spójrz na siebie i innych ludzi oczami aniołów,z bezwarunkowa miłościa i akceptacją.W ten sposób inspirujesz i wyzwalasz w kazdym człowieku jego najwyzszy potencjał.

 

Luty-radość-radość jest najwyzsza energią.To magiczne poczucie,ze wszystko jest mozliwe.Jej żródłem jest poczucie wdzieczności za dary,które niesie ze soba każdy moment.Przyciaga i tworzy obecne i przyszłe chwile,na najwyzszym poziomie.

Edytowane przez lavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką radę aniołki mi dają na obecną chwilę jeśli chodzi o uczucia?

 

Czego pragniesz?-masz mozliwośc napisania scenariusza zgodnego ze swymi najgłebszymi pragnieniami.Kiedy wyraznie okreslisz juz czego najbardziej pragniesz i poczujesz ,że jestes gotowa i zasługujesz na spełnienie tych marzen,natychmiast objawią sie w twoim życiu,jak za dotknieciem czarodziejskiej rózdzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o aniołka na styczeń:) Marta 12.09.1974

 

Idz na przód!-twoje modlitwy zostały wysłuchane,a pozytywne oczekiwania spełnione.żajmujemy się tą sytuacja razem z tobą od samego początku,nieustanne strzegąc ciebie i wszystkie zaangazowane w nią osoby.Krocz dalej swoja sciezką,bo zaprowadzi cię ona naprawde daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo Cię Lavis o Aniołka :) Patryk 18.03.1994

 

Słuchaj-wycisz umysł ,ukochany,i posłuchaj naszego zapewnienia,że zadbano juz o wszystko.Zachowaj spokuj i otwartość,nie martwiąc sie o sposób realizacji swoich pragnien.Wyciszony umysł i ciało usłyszy nas szybko i wyraznie.Dlatego prosimy cie słuchaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis proszę o aniołki na styczeń dla Katarzyna 05.11.1991 na studia, pracę i miłość

 

Studia-czas kontemplacji-spędzaj czas na medytacji ,aby poznac swoje prawdziwe pragnienia,czyli w którą strone pójść.

praca-poradz się eksperta-potrzeba wiecej informacji.Skontaktuj się z kimś biegłym w tej dziedzinie.(moze biuro pracy?)

miłosc-odpoczynek-pracowałaś cięzko,zdrzemnij się i odpocznij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę Cię Lavis o Aniołka. Czy musze podać datę ur.?:_usmiech:

 

Pozytywna energia-otaczaj się pozytywnymi ludzmi i sytuacjami,a unikaj negatywności.Zrób sobie "dietę negatywności"-czyli unikaj negatywnych rozmów ze sobą i innymi,wyłącz programy telewizyjne i radiowe przekazujące negatywne informacje itd.Dieta ta oczysci ciebie z ukrytych blokad.Również zastosuj w swojej fizycznej bliskości Feng Shui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglabym prosic Lavis znow o Aniolka- rade/pomoc/wsparcie na chwile obecna?

Z gory bardzo dziekuje :)

 

Czas ruszyć na przód-to czas by pozwolić odejśc temu,co stare i niepotrzebne,aby mogło nadejść nowe.Najpier pozwóltemu odejsć emocjonalnie i intelektualnie-"zrezygnuj" lub powiedz "do widzenia" w swoim sercu i umysle.Popros Niebo o pomoc w dokonaniu tej zmiany,nie planuj nie ustalaj,no i nie martw sie,jak wydazy sie to odejscie lub zmiana..Otrzymasz konkretne przewodnictwo,ilekroc nadejdzie własciwy moment na podjęcie działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę aniołka na relację z B.

 

:)

 

Czas zabawy-delfiny znaja wage zabawy,bo radość kreuje cuda i manifestacje.Kazdy rodzaj wesołości wstrzasnie twoimi nawykami i rutyna,i pozwoli ci odzyskac świadomość tego,co jest wazne a co nie.Zabawa to rodzaj medytacji który otwiera czakre serca i pozwala twojej kreatywności podłączyc sie do boskiej madrości-przyniesie nowe pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę i ja :)

Karola 01.03.1990

 

Miarowy postęp-podziwiamy cie za postępy ,jakie poczyniłaś,pamietajac o miłośći podczas swoich codziennych zajęć.Wyrażnie widzimy,jak wzbogacasz świat swoimi myślami,uczuciami i aktami miłości.Czasami bezlitosnie porównujesz się z innymi,stwierdzajac ,ze powinnas osiagnąc wiecej.Spójrz jednak jak daleko juz dotarłas..Jesteś na własciwej drodze,nawet jesli wydajes ci sie,że idziesz powoli.Doceniaj siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poproszę o aniołki na najbliższy miesiąc a może miesiące. B. A także specjalnego aniołka na relację z G.

 

Dostrzegaj tylko miłość-nie zwracaj uwagi na pozorne błedy,pomyłki i nieporozumienia.W kazdym człowieku(także w sobie)dostrzegaj tylko miłość.Całkowite skupienie się na miłości przenikajacej wszystko przynosi niewyobrazalne uzdrowienie.

 

Z panem G

Miarowy postęp-podziwiamy cie za postępy ,jakie poczyniłaś,pamietajac o miłośći podczas swoich codziennych zajęć.Wyrażnie widzimy,jak wzbogacasz świat swoimi myślami,uczuciami i aktami miłości.Czasami bezlitosnie porównujesz się z innymi,stwierdzajac ,ze powinnas osiagnąc wiecej.Spójrz jednak jak daleko juz dotarłas..Jesteś na własciwej drodze,nawet jesli wydajes ci sie,że idziesz powoli.Doceniaj siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miarowy postęp-podziwiamy cie za postępy ,jakie poczyniłaś,pamietajac o miłośći podczas swoich codziennych zajęć.Wyrażnie widzimy,jak wzbogacasz świat swoimi myślami,uczuciami i aktami miłości.Czasami bezlitosnie porównujesz się z innymi,stwierdzajac ,ze powinnas osiagnąc wiecej.Spójrz jednak jak daleko juz dotarłas..Jesteś na własciwej drodze,nawet jesli wydajes ci sie,że idziesz powoli.Doceniaj siebie.

 

:) dziękujęęę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , bardzo proszę o anioła dla mnie 13.02.66. , oraz o aniołka na styczeń i luty.Dziękuję, pozdrawiam serdecznie.

 

Styczen-usun bałagan ze swego życia ,aby zrównowazyc strumien działania.twoja energia zostala podzielona i to jest czas na jej poprawienie.Powyzucaj lub oddaj niepotrzebne rzeczy,powiedz "nie"żadaniom dotyczacym twojego czasu.To zaowocuje energią i zwiekszonym szacunkiem dla ciebie.

luty-Fale powodzenia-obmywaja cie teraz obfitośc i pasjonujace,nowe mozliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lavis,

miłość, miłość i jeszcze raz miłość...:) Aniołki są wyrażnie przepełnione wszechobecną miłością..- dzięki:)

 

Fale powodzenia-obmywaja cię teraz obfitość i pasjonując nowe możliwości.Ta karta oznacza ,że jestes w promieniu sukcesu.To doskonały czas na podjecie nowych przedsiewzięc.Zobaczysz,że drzwi łatwo sie przed tobą otwierają i że jesteś przepełniona szczególną wiarą i entuzjazmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę o przesłanie anielskie:), na chwilę obecną i relację z P.

Dzięki serdeczne!

 

Pan.P-madliłs sie o pomoc,więc zejdz z drogi i pozwól Niebu,aby ci pomogło.-PRZYJMI [POMOC NIEBA!Zanuz sie w medytacje i ufaj NIebu.

Pomoc została ci udzielona-Niebo pracuje cały czas nad tym,aby ci pomóc,nawet jesli ty jeszcze nie widzisz rezultatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę o aniołka dla Gosi 09 12 1975 i Tomka 23 06 1985 dziękuję.

 

Muzyka dla manifestacji-aby zamanifestować szybko,myśl o swoich pragnieniach gdy spiewasz,nucisz lub grasz muzykę.Zastanów się czego chcesz ,wyobraz to sobie i poczuj jak życzenie to zostało już spełnione.I ciesząc sie tymi uczuciami zacznij spiewac lub nucić.Muzyka jest potęznym sprzymierzencem na twojej duchowej sciezce.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Prosze o Aniolki na styczen, luty oraz marzec :)

Pozdrawiam

 

Jola 11.03.1985

 

Styczen-sprawdz dostepne możliwości-czas przyjżec sie innym mozliwościom.To dobry czas ,aby dokonac zmian.

LutyOtwórz się na przyjmowanie-pozwól innym zatroszczyć sie o ciebie z miłościa.Przyjmuj bez poczucia winy czy przepraszania.

Marzec-Synchroniczność-odpowiedz na twoje modlitwy i pytania przychodzi poprzez synchroniczne wydarzenia.Zwracaj na nie uwagę,aby zwiększyc ich przepływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o aniołka na uczucia patrycja 22.I.91

 

Boska magia-nadzwyczajna magiczna energiaotacza teraz twoją sytuacje.Spodziewaj się cudów!wypowiedz zyczenie ,a ono się spełni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę tak ogólnie na ten rok :usmiech:

Marta 8.12.1989

 

SpokÓj-podaru sobie czas relaksu i wyciszenia i ciesz sie swym odosobnieniem,rozpieszczajac sie tak potrzebną troska o samą siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczen-sprawdz dostepne możliwości-czas przyjżec sie innym mozliwościom.To dobry czas ,aby dokonac zmian.

LutyOtwórz się na przyjmowanie-pozwól innym zatroszczyć sie o ciebie z miłościa.Przyjmuj bez poczucia winy czy przepraszania.

Marzec-Synchroniczność-odpowiedz na twoje modlitwy i pytania przychodzi poprzez synchroniczne wydarzenia.Zwracaj na nie uwagę,aby zwiększyc ich przepływ.

 

Dziękuję serdecznie :kwiatek:

Pozdrawiam,

Jola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...