Skocz do zawartości

czy moze ktos wyciagnac dla mnie aniolki


dezire3

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o wyciągnięcie dla mnie aniołków na najbliższy czas.

Joanna 19.07.1991

 

Skrzynia skarbów-właśnie idzie do ciebie nieprzewidziany przypływ dostatku.Twoje modlitwy o pomoc finansową zostały usłyszane i właśnie dostajesz wsparcie.Nadchodzi ono we wspaniały,choc nieoczekiwany sposób.Pozostawaj w stanie wdzięczności za otrzymane pieniądze,nawet jeśli nie widzisz jeszcze namacalnych dowodów.Gdy czujesz wdzięczność zanim wydarzy sie ta materializacja,to ujawnia się twoja ufność.A twoja ufność jest jest energią,która niezwłocznie przyciąga do ciebie bogactwa.Afirmuj: dziękuje za całe wsparcie,zaspokojenie potrzeb,obfitości i pieniądze,które mi przynosicie.Jestem wdzieczna za bogactwa,których używam z godnie z boskim zamiarem,aby przynosiły błogosławieństwo dla całej ziemi."Ten przypływ może objawić sie w postaci pieniędzy lub też nowych możliwości.,genialne pomysły bądz podarunki od innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o wyciągnięcie dla mnie aniołka na pracę. Jestem ne okresie próbnym. Z góry dziękuję. Ania 26.04.1972 r.

 

Praca na własny rachunek-jesteś urodzonym przedsiębiorcą.Masz w sobie pęd , dyscypline i pragnienie bycia swoim własnym szefem.Posiadasz magiczne cechy potrzebne do dla udanego biznesu.Niebo chce abyś wiedziała,że jestes wspierana w pełni duchowo.Jak długo pozostajesz pełen entuzjazmu,beda do ciebie przychodzić nowe okazje.Twoja pozytywna energia przyciaga klientrów ,kupujących i kontakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jaką aniolkowie dają mi radę na najblizszy czas?

Ela 25.03.72

 

Przyjaż umów się na dzien zabawy z jednym lub kilkoma przyjaciółmi.-choc jestes zajeta swoimi sprawamii obowiazkami,to wazne jest,aby miec tez czas na na zabawe z jednym lub kilkoma przyjaciółmi.Poprzez te karte jestes zachecana,aby umówic sie na wspólną zabawę w towarzystwie.Gdy sie bawisz i smiejesz otwierasz sie na dopływ uzdrawiajacej miłosci.. Przyjaciele pomogą ci pamiętac jak bardzo jesteś sympatyczna!Oni równiez daja ci wsparcie ,nie oczekując niczego w zamian.Zabawa stymuluje kreatywność,która pomaga powrócic do swoich obowiązków z nowym nastawienien i zwiększona energią.Afirmuj:Mam teraz wspaniałych przyjaciół,wolny czas,który spędzam w przyjemny sposób wraz z moimi kochanymi znajomymi"

Edytowane przez lavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze dla mnie o aniolka na listopad i grudzien.

 

Listopad-Praca na własny rachunek-jesteś urodzonym przedsiębiorcą.Masz w sobie pęd , dyscypline i pragnienie bycia swoim własnym szefem.Posiadasz magiczne cechy potrzebne do dla udanego biznesu.Niebo chce abyś wiedziała,że jestes wspierana w pełni duchowo.Jak długo pozostajesz pełen entuzjazmu,beda do ciebie przychodzić nowe okazje.Twoja pozytywna energia przyciaga klientrów ,kupujących i kontakty.

Grudzien-synchroniczność-odpowiedż na twoje modlitwy i pytania przychodzi poprzez synchroniczne wydażenia.Zwracaj na nie uwage,aby zwiekszyc ich przepływ.Im więcej zauwazysz tych magicznych wydażeń,tym wiecej bedzie sie ich pojawiac.Nie ma przypadkowych wydażeń.Ta karta odzwierciedla twoje niedawne skupienie na pozytywnych myślach,skierowanych na twoje pragnienia.Tak jak magiczny promień energii moze wpływać na fizyczne przedmioty,tak twój optymizm i ufność przekształca twoje życie w arcydzieło odzwierciedlające twoje wyższe Ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciele pomogą ci pamiętać jak bardzo jesteś sympatyczna!Oni również dają ci wsparcie ,nie oczekując niczego w zamian.

 

Lavis, Ty to naprawdę potrafisz podnieść na duchu... super, dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o aniołka na listopad :)

Gabriela 19.02.1988

 

Twoja karta to: Pomoc godna zaufania

Otrzymałaś wspaniałą pomoc w odpowiedzi na swoje prośby. To pomoc godna zaufania. Nie obawiaj się więc, zaufaj Aniołom. Cokolwiek zaplanowałaś na nadchodzący czas stanie się rzeczywistością z cichą pomocą aniołów. Otwórz się na tą pomoc. Otrzymujesz nowe pomysły, idee a anioły będą Cię wspierać w ich realizacji. To odpowiedni czas na wprowadzanie zmian w każdej sferze życia. Nie obawiaj się o detale - o to zadbają anioły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o aniołka dla mnie na najbliższy czas:

Katarzyna, 12.07.1991

 

Miłego popołudnia :)

 

Twoja karta to: Czakra serca.

Miłość jest sercem wszechświata. Masz prawo kochać i być kochaną. Nie obawiaj się otworzyć swojego serca. Czasem bywa to bardzo trudne, ale nadchodzący czas to najlepszy moment by zapomnieć o skrywanych w sercu urazach. Postaraj się aby Twoje serce przepełnione było miłością. Poproś anioły o ich uzdrawiającą siłę. Dzięki temu będziesz mogłą odblokować swoją czakrę serca, co z kolei pozwoli Ci na otrzymanie nadchodzącej miłości.

Noś kolor czerwony lub różowy w najbliższym czasie (może to nawet być różowy wisiorek). To kolory miłości na która teraz się otwierasz. Wyobraź sobie swoje serce jako szklaną wazę. Wypełniaj ją miłością (światłem).

 

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poprosze na list - wm treaz ztroche powoli napiertrxsjsvyvh sie problrmow ze stancja i pisaniem pracy mgr co powinnam zrobic i jak....

 

 

i ogolnie na grudzien..

 

Na prace magisterską-Matczyne uzdrowienie-gdy uzdrawiaja się twoje uczucia dotyczace matki,twoje pragnienia manifestują sie szybciej i dokładniej.Niebo prosi cie o uzdrowienie i uwolnienie pozostających "spraw związanych z twoją matką"Oddaj cała sytuacje Niebu,wiedzac ,ze ono uzdrowi wszystko.Sytuacja może sie uzdrowić w nieoczekiwany sposób.Nie zastanawiaj się jak.Oddając Niebu wszystkie sprawy zwiazane z twoja matką lub inną kobietą,kims kto jest dla ciebie jak matka,twoje serce otwiera się dodatkowo na akceptację radości i błogosławienstwa w twoim zyciu.Miej wolę wybaczania i uwolnienia starych spraw.Oczyszczając swój wewnetrzny dom,zapraszasz do swojego życia nowa miłośc,obfitość i uzdrawiajaca energię.

 

 

Na grudzień-ułatw sobie życie-usun bałagan ze swego domu i życia zawodowego,aby zrównoważyć strumien działania.Podejmij radykalne kroki dla ułatwienia swojego życia.Usuń niepotrzebne już rzeczy,zrezygnuj z prenumeraty niepotrzebnych publikacji,powiedz "nie" żadaniom dotyczacym twojego czasu,zorganizuj się i bądz bardziej wydajna z uszanowaniem swojego harmonogramu.To zaowocuje energią i zwiększonym szacunkiem dla siebie,co z kolei spowoduje,że dokonczenie zadań będzie w zasiegu ręki.Twoja dusza i ciało podziękuja ci za ułatwienie życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o Aniołka:

na oczyszczenie relacji i zbudowanie związku partnerskiego.

Ewa 14.01.1970r.

 

Wszystkiego dobrego życzę.

 

NEMETONA-święte miejsce,-stwórz własne sanktuarium modlitwy lub odwiedz inne świete miejsce,by nawiązac kontakt z Bogiem"Twoje święte miejsce znajduje sie e twoim wnętrzu.Tworząc własne sanktuarium lub odwiedzajac świete miejsce-łączysz się z energią,której przez wieki nadawano sens i wznoszono doń błagalne prośby.Nie lekcewaz zwiazanych z nią symboli,gdyż posiadaja one niesamowita siłe.Kiedy obcujesz ze świętymi symbolami,pozwalasz swej wewnetrznej świetości odnależć drogę do zewnętrznego świata.Nie jest ważne ,w jaki sposób to robisz,lecz jak czesto".Dodatkowe przesłanie:Oczyszczej energie panującą w twoim domu poprzez palenie szałwi,modlitwy,stwarzanie lepszej atmosfery,odwoływanie się do Archanioła Michała lub poprzez inne oczyszczajace metody.Zwróć się do tej Bogini z prośba o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja karta to: Pomoc godna zaufania

Otrzymałaś wspaniałą pomoc w odpowiedzi na swoje prośby. To pomoc godna zaufania. Nie obawiaj się więc, zaufaj Aniołom. Cokolwiek zaplanowałaś na nadchodzący czas stanie się rzeczywistością z cichą pomocą aniołów. Otwórz się na tą pomoc. Otrzymujesz nowe pomysły, idee a anioły będą Cię wspierać w ich realizacji. To odpowiedni czas na wprowadzanie zmian w każdej sferze życia. Nie obawiaj się o detale - o to zadbają anioły.

 

Na prawdę bardzop dziękuję nawet nie wiesz jak pomocne są mi te słowa :) Dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o anioła na oczyszczenie ze złej karmy, z załogów przeszłych wcieleń i ogolnie co mi podpowiadają anioły,Żaneta 07.0989r.Dziekuję

 

Piszę jeszcze raz bo moja prośba została pominięta ? ehsss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o wyciągnięcie dla mnie aniołków na najbliższy czas.

Gosia 21-11-1974

 

Twoja karta to: Życiowy cel

Osiągniesz swój życiowy cel poprzez służenie przynoszące radość Tobie i innym. Nie przejmuj się, jeżeli nie wiesz, co jest Twoim celem. Skoncentruj się na służbie życiowemu celowi , a już niedługo ów cel będzie Tobie służył. Pamiętaj, że nie musisz cierpieć, aby ten cel odnaleźć. Tu nie chodzi o pieniądze, lepszą pracę czy inne dobra materialne. Podążaj ścieżką swoich naturalnych talentów. Pamiętaj, że życiowy cel nie musi być zdefiniowany czy dokładnie wskazany. To proces a nie kategoria. Jeżeli jednak martwisz się o pieniądze (inne dobra materialne), powierz to Bogu i aniołom. To co teraz robisz jest częścią Twojego życiowego celu.

Planując długą drogę, nie skupiasz się na celu wędrówki, ale planujesz każdy jej krok. Zaplanuj pierwszy krok!

 

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja prośbę o aniołki pominięto, więc jeszcze raz proszę o aniołki na listopad :)

Edytowane przez Cattaraa888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o anioła na oczyszczenie ze złej karmy, z załogów przeszłych wcieleń i ogolnie co mi podpowiadają anioły,Żaneta 07.0989r.Dziekuję

 

Piszę jeszcze raz bo moja prośba została pominięta ? ehsss

 

Afrodyta-obudz w sobie Boginię poprzez taniec i troskę o siebie.Poczuj boskość w sobie."wyzwól swe wewnętrzne dynamiczne piękno i kobiecą madrość.Pielęgnuj tę siłe i i jej istotę.Posiadasz wewnętrzne kobiece cechy,które roztaczaja opiekę nad tobą i pozwalaja kierować sie intuicyjnie odczuwalnymi zasadami.Nadszedł czas,byś uswiadomiła sobie swa wielkość,zadbała o nią i uczciła!Nadmiar męskiej energii zrównowaz zenską.Bądz otwarta na innych.Afrodyta pomga kobietom w akceptacji swych ciał i seksualności.Zwróc sie do niej o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja prośbę o aniołki pominięto, więc jeszcze raz proszę o aniołki na listopad, Edyta, 26.01.1977r.

 

Muzyka dla manifestacji-aby zamanifestować szybko,myśl o swoich pragnieniach gdy śpiewasz,nucisz lub grasz muzykę.Muzyka jest twoim potężnym sprzymierzencem na twojej duchowej ścieżce.,bo słuzy zwiekszeniu twoich mocy manifestowania.Jesteś zachecana do słuchania muzyki,takiego rodzaju,jaki pasuje do twojego nastroju.Poruszaj sie w takt muzyki i głeboko oddychaj,wciagając energię z kazdej nuty.Używaj muzyki jako narzedzia manifestacji,wyobrażając sobie swoje marzenie i czując jak ono juz się spełniło.!Poczuj wdzięczność w sercu i ciesząc sie tymi uczuciami zacznij śpiewać lub nucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosze o Aniolka na moja nauke. Dane wysylam na prv. Dziekuje.

 

Ostara-obfitość-to wspaniały czas ,by wprowadzić w czyn nowe przedsięwziecia,realizowac nowe pomysły,tworzyc nowe okoliczności..Jesli czujesz sie ociezała i przygnebiona,to możesz odzyskać energie poprzez pozytywne myślenie,odżywcze jedzenie i wszystko to co napełnia cie uczuciem miłości.Gdy stworzysz jasniejszy wizerunek samego siebie,otworza sie przed toba wieksze mozliwosci,zgodnie z reguła,że podobne przyciaga podobne.Poczujesz sie pobudzona i wzmocniona,gdyz odnajdziesz harmonie pomiedzy swym wewnętrznym i zewnętrznym światem.Zatem wykorzystaj tę wzmozona energię i zacznij realizować swe zamierzenia.Wezwij Ostare na pomoc,gdy chcesz zwiekszyć swa skuteczność i wydajność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę aniołki o wsparcie na listopad i grudzień. Iwona 27-04-67.Dziękuję

 

listopad-uwolnij się -podejmij ryzyko i doświadczenia jako droge do wzrostu i nauki.Jesteś zachecana do wypłyniecia ze swojej swery bezpieczenstwa.To czas by podjac ryzyko i poznać nowe drogi myślenia,zarabiania czy istnienia w zwiazkach.Gdy podejmiesz ryzyko,świat odpowie dajac ci wspaniałe nowe doświadczenia.Niekoniecznie chodzi o to abyś poszła nowymi drogami,ale żebys odwazyła się wypłynac dalej.To niewątpliwie czas dla ciebie,aby wyciagnąc reke i cieszyć sie nowymi możliwościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listopad-uwolnij się -podejmij ryzyko i doświadczenia jako droge do wzrostu i nauki.Jesteś zachecana do wypłyniecia ze swojej swery bezpieczenstwa.To czas by podjac ryzyko i poznać nowe drogi myślenia,zarabiania czy istnienia w zwiazkach.Gdy podejmiesz ryzyko,świat odpowie dajac ci wspaniałe nowe doświadczenia.Niekoniecznie chodzi o to abyś poszła nowymi drogami,ale żebys odwazyła się wypłynac dalej.To niewątpliwie czas dla ciebie,aby wyciagnąc reke i cieszyć sie nowymi możliwościami.

 

Anioły wiedzą co powinnam zrobić . Ich wskazówka jest jak najbardziej trafna i na czasie

Edytowane przez iwinia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostara-obfitość-to wspaniały czas ,by wprowadzić w czyn nowe przedsięwziecia,realizowac nowe pomysły,tworzyc nowe okoliczności..Jesli czujesz sie ociezała i przygnebiona,to możesz odzyskać energie poprzez pozytywne myślenie,odżywcze jedzenie i wszystko to co napełnia cie uczuciem miłości.Gdy stworzysz jasniejszy wizerunek samego siebie,otworza sie przed toba wieksze mozliwosci,zgodnie z reguła,że podobne przyciaga podobne.Poczujesz sie pobudzona i wzmocniona,gdyz odnajdziesz harmonie pomiedzy swym wewnętrznym i zewnętrznym światem.Zatem wykorzystaj tę wzmozona energię i zacznij realizować swe zamierzenia.Wezwij Ostare na pomoc,gdy chcesz zwiekszyć swa skuteczność i wydajność.

 

Dziekuje za Aniolka, wlasnie takiego potrzebuje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez poprosze o Aniolki na listopad.Pozdrawiam Iza 12.04.85

 

Uzdrawiajace serce-jesteś potężnym uzdrowicielem!kontynuuj tę wspaniała pracę!W głębi serca jesteś swiadoma swoich zdolności uzdrowicielskich(za pomocą słowo lub dotyku)Jesteś proszona do podniesienia swojej pracy uzdrowicielskiej na następny poziom.Jesteś również proszona o oczyszczenie swojej diety i myśli,aby wyższa częstotliwość uzdrawiajacej energii mogła przez ciebie popłynąć.Otwierając się na następny poziom,zauważysz zmianę w ludziach i sytuacjach,które potrzebują twojej pomocy..Możesz znależć więcej możliwości uzdrawiania lub twoi klienci zaczną okazywać większe zrozumienie duchowości.Jeśli chcesz pogłębienia swojej edukacji,pracy w centrum uzdrawiania lub zwiekszenia twoich zarobków,po prostu proś...i otwórz się na otrzymywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzdrawiajace serce-jesteś potężnym uzdrowicielem!kontynuuj tę wspaniała pracę!W głębi serca jesteś swiadoma swoich zdolności uzdrowicielskich(za pomocą słowo lub dotyku)Jesteś proszona do podniesienia swojej pracy uzdrowicielskiej na następny poziom.Jesteś również proszona o oczyszczenie swojej diety i myśli,aby wyższa częstotliwość uzdrawiajacej energii mogła przez ciebie popłynąć.Otwierając się na następny poziom,zauważysz zmianę w ludziach i sytuacjach,które potrzebują twojej pomocy..Możesz znależć więcej możliwości uzdrawiania lub twoi klienci zaczną okazywać większe zrozumienie duchowości.Jeśli chcesz pogłębienia swojej edukacji,pracy w centrum uzdrawiania lub zwiekszenia twoich zarobków,po prostu proś...i otwórz się na otrzymywanie.

 

Dziekuje bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę prosić o Aniłki na najbliższe dni i cały listopad? Bożena 14-02-1969

 

Skrzynia skarbów -Właśnie idzie do ciebie nieprzewidziany przypływ dostatku.Ten przypływ może pokazać się w formie pieniędzy ,miłości bądz jako nowe możliwości,genialne pomysły bądz podarunki od innych.Błogosław i szanuj podarunki od Nieba,obojętnie w jaki sposób do ciebie nadeszły.Twoja wdzięczność zapewni stały dopływ obfitości w twoim życiu.Twoje modlitwy o pomoc finansową zostały usłyszane i własnie dostajesz wsparcie.Często afirmuj;dziękuje za całe wsparcie,zaspokojenie potrzeb,obfitość i pieniądze,które mi przynosicie.Jestem wdzięczna za bogactwa,których używam zgodnie z boskim zamiarem,aby przynosiły błogosławienstwo dla całej ziemi'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia skarbów -Właśnie idzie do ciebie nieprzewidziany przypływ dostatku.Ten przypływ może pokazać się w formie pieniędzy ,miłości bądz jako nowe możliwości,genialne pomysły bądz podarunki od innych.Błogosław i szanuj podarunki od Nieba,obojętnie w jaki sposób do ciebie nadeszły.Twoja wdzięczność zapewni stały dopływ obfitości w twoim życiu.Twoje modlitwy o pomoc finansową zostały usłyszane i własnie dostajesz wsparcie.Często afirmuj;dziękuje za całe wsparcie,zaspokojenie potrzeb,obfitość i pieniądze,które mi przynosicie.Jestem wdzięczna za bogactwa,których używam zgodnie z boskim zamiarem,aby przynosiły błogosławienstwo dla całej ziemi'

 

Witam:)

..nawet nie wiesz jakie to piekne i optymistyczne, szczególnie w tym momencie:) Dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosze aniolki na listopad Marcin 12.07.1987

pozdrawiam

 

powierzanie obowiazków-popros innych (jak równiez mnie-Zielona Tara) o pomoc,zamiast próbować zrobić wszystko samemu.Jeśli w twym sercu żywisz do kogos urazę,gdyz jesteś obarczana nadmiernymi obowiązkami,nie będziesz w stanie nikomu sprawić przyjemności,nawet sobie.Musisz prosic o pomoc,abyś mogła znależć czas tylko dla siebie,na rozmyślania i odpoczynek.Jestem przepełniona spokojem,gdyz znam sekret osiągania wydajności(Zielona Tara).Nie jest ona wynikiem walk i konfliktów.Można do niej dązyć wtedy,gdy nasz umysł jest skoncentrowany i zdeterminowany.Stanowcze podjecie decyzji jest najpewniejszą drogą do sukcesu.Kiedy juz raz się zdecydujesz,wszystko inne przyjdzie samo.Dlatego, nie śpiesz się tylko skup sie na swych przemyśleniach.Otwórz sie równiez na odczucia swego serca.Doprowadzą cie do podjecia najważniejszych decyzji,a wszystko inne przyjdzie z czasem.Jesli masz jakis problem ,poproś Zielona Tare(buddyjska Bogini) o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez prosze o aniolki na Listopad Przemek 29 . 04 . 1986

 

Arcykapłanka-DANA-"posiadasz boska moc,dzieki której mozesz pomagać innym przez przekazywanie nauk duchowych.Posiadana przez ciebie wiedza sięga korzeniami pradawnych czasów.Zostałes nią obdarzony w obecnym swym wcieleniu,aby pokazywać innym własciwą drogę i żeby oni także mogli czerpać korzyści z twoich doswiadczen.Dlatego nie zwlekaj z przekazywaniem innym swojej wiedzy,mądrości.Będe ci towarzyszyć w twych różnorodnych działaniach majacych na celu szerzenie wiedzy,na przykład w nauczaniu,w pracy literackiej lub w wygłaszaniu przemówień.Wszystkie te formy przekazywania wiedzy są tak samo wartościowe,bez względu na to jak szeroki maja zasięg."Proś DANE oto czego potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o aniołka na listopad. Marta 12.09.1974 :)))

 

Wybacz sobie-odrzuć stare poczucie winny i pamiętaj,że jesteś idealnym dzieckiem Boga!ostatnio byłas dla siebie bardzo surowa używajac wobec siebie szorskich słow głośno lub mentalnie.Zbliżyłas sie do granicy znęcania sie nad sama soba! kazdy popełnia błedy i odczuwanie czasem żalu jest normalne.Jednak ważne jest jak sobie radzisz z tymi błedami.Jeśli skupiasz sie na swoich pozytywnych cechach,twoje poczucie własnej wartości bedzie rosło a poziom stersu bedzie malał.Pamietaj ,że poczucie winy nie pomaga nikomu ani niczemu.Afirmuj"Prosze ,aby skutki moich błedów zostały rozwiazane w kazdym kierunku czasowym,a ja teraz uwalniam wszelkie poczucie winy.Kocham całego siebie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta 14.08.88 pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję

 

ABUNDANTIA-dobrobyt-świat obsypuje cie wszelkimi darami.Bądz gotowa na ich przyjęcie.Szukanie pomocy jest oznaką siły a nie słabości.Drzemie w tobie olbrzymia energia,a ja jestem tu po to,by wspierać twą rosnącą moc.Masz prawo,by otrzymac moją pomoc,gdyż razem stanowimy jedno.Przysłu****ę się twoim prośbą,niepokojom i zapewnieniom.ofiaruję ci róg obfitości i dlatego w najbliższym czasie możesz spodziewać się nieoczekiwanego przypływu gotówki lub niespodziewanych prezentów.Zwróc uwagę na swoje nowe pomysły,odczucia i wizje.Są one wskazówkami,które okreslą kierunek twojego działania,w którym bede cie wspierała.Razem będziemy nie do pokonania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO LAVIS

Lavis, już za pasem nowy rok. Ciekawi mnie jaką aniołkowie dają mi radę w kwestii uczuc i pracy w 2011 r., co mówią o niespodziankach losu a co o ewentualnych zagrożeniach....

Pozdrawiam Ela, 25.03.72

 

Uczucia-Pozytywna energia-otaczaj się pozytywnymi ludzmi i sytuacjami,a unikaj negatywności.Twoja praca z manifestacją idzie wspaniale.Jestes zachecana do podniesienia procesu na jeszcze wyższy poziom za pomocą diety negatywności.Unikaj negatywnych rozmów ze samym sobą lub innymi,wyłącz programy tel. i radiowe przekazujące negatywne tematy itd.Dieta negatywnosci czysci ciebie ze wszystkich ukrytych blokad,które mogłyby spowolnić manifestację twoich twoich marzen.Zastosuj Feng Shui w swoim otoczeniu ,które poprawi pozytywną energie w twoim otoczeniu.

 

Praca -spokój-podaruj sobie czas relaksu i wyciszenia,ciesz sie swym odosobnieniem,rozpieszczajac się tak potrzebną toską o sama siebie.Zrób przerwe w szalonym harmonogramie.Zanużenie sie lub pływanie w słonej wodzie tworzy elektryczną energię powodujacą zmiany w twoim ciele..Sól wyciaga emocjonalne i fizyczne toksyny.Pamietaj by zanurzyc klatke piersiowa i czakre serca podczas kąpieli,aby uwolnic toksyczne emocje..Zapal biała swieczkę,patrzac na migotanie płomienia,pomyśl o tym czego chcesz.Pozwól słonej wodzie wypłukac wszystko co cie blokuje,watpliwości.Poproś swiecę,aby oświeciła twój umysł ufnością i pozytywnymi oczekiwaniami.Ufaj,że twoje modlitwy zostały wysłuchane i usłyszane.

 

Niespodzianki-Zwróć uwage-zauwaz powtarzajace sie znaki i wewnętrzne prowadzenia,bo to może przynieść cenną informację.Zawsze ,gdy słyszysz lub czujesz coś trzy lub wiecej razy,szczególnie w krótkim okresie czasu,to jest informacja warta twojej uwagi.Wykorzystaj te znaki,aby uzdrowic swoje przekonania

.

Zagrożenia(ewentualne)-Poradz się eksperta-potrzeba wiecej informacji.Skontaktuj się z kimś biegłym w tej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge poprosic o Aniolka na listopad i grudzien? Z gory serdecznie dziekuje:buziak:

 

Listopad-Pozytywna energia-otaczaj sie pozytywnymi ludzmi i sytuacjami,a unikaj negatywności.Zrób sobię "dietę negatywnośći" czyli unikaj programów telewizyjnych czy radiowych przekazujących negatywne informacje,trzymaj sie z dala od brutalnych filmów.Dieta ta oczysci ciebie ze wszystkich ukrytych blokad,które mogłyby spowolnic osiągnięcie twoich marzen..Możesz również ofiarować lub sprzedać rzeczy ,które zaśmiecają twój dom.To wniesie pozytywną energę oraz stworzy środowisko promujące kreatywność,zdrowie i obfitość.Uzdrów też sprawy związane z ojcem-mentalnie oddaj to Niebu.

Grudzien-związek bratnich dusz-własnie czeka na ciebie noiwy romans,który ma podłoże duchowe.Zamanifestowało sie twoje marzenie,by wejść w związek wspaniałej miłośći i jesteś teraz prowadzona,aby stworzyć lub utrzymać tą sytuację.Przyciągnij partnera przez swoje ciepło i zrelaksowanw zachowanie.Niebo troszczy się o wszystkie szczegóły.

Edytowane przez lavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poprosiła bym o aniołka na uczucia do końca roku :)

Gabriela 19.02.1988

Pomocna osoba- Ktoś chce ci pomóc.Pomyśl kto to może być i zainicjuj kontakt.Jest osoba która może ci pomóc w osiągnięciu upragnonego celu.Prawdopodobnie juz pomyślałas,kto to może być.Ale może to tez być ktoś nowy,kto pojawi się w twoim życiu i kogo w krótce poznasz.Bądz otwarta na pomoc od innych.Silni ludzie wiedzą,jak wazne jest,aby rozdzielać obowiązki i pracować w zespole..To może byc czas nauki tej życiowej lekcji.Tak więc pamiętaj aby wyrażać swoje potrzeby i prosic o wsparcie.Z pomocą innych jesteś w stanie bardziej manifestować swoje boskie cele i marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, czy możesz wyciagnąć dla mnie Aniolki na sprawy zawodowe i osobiste do konca roku? Z góry dziękuję :_kwiatek:

 

Zawodowe sprawy-Dana-posiadasz boską moc,dzięki której możesz pomagać innym przez przekazywanie nauk duchowych.Posiadana przez ciebie wiedza,sięga korzeniami pradawnych czasów.Zostałas nia obdarzona w obecnym wcieleniu,aby móc pokazywać innym właściwa drogę.Dlatego nie zwlekaj z przekazywaniem innym swojej mądrości.Będe ci towarzyszyć w twych róznorodnych działaniach mających na celu szerzenie wiedzy,np.w nauczaniu,w pracy literackiej lub w wygłaszaniu przemówien.Wszelkie te formy przekazywania wiedzy są tak samo wartościowe,bez względu na to jak szeroki maja zasięg." Dana posiada wyjątkowa magiczna moc.Może dopomóc ci w wyrażaniu siebie.Poproś ja o to.

 

 

Sprawy osobiste-Uwolnij się-podejmij ryzyko i doświadczenia jako drogę do wzrostu i nauki.Czasem wpadamy w koleiny i rutynę,bo to pozwala czuc się bezpiecznie i wygodnie.Poprzez tę karte jesteś zachęcany do wypłyniecia ze swojej strefy bezpieczenstwa.To czas aby podjąc ryzyko i poznac nowe drogi myslenia,zarabiania czy istnienia w związkach.Niebo niekoniecznie prosi o to,abyś poszedł nowymi drogami,ale żebyś sprawdził wodę i odważył się wypłynąc dalej..To niewątpliwie czas dla ciebie,aby wyciągnąc reke i cieszyć się nowymi możliwościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja również mogę prosić o wyciągnięcie dla mnie aniołków na sprawy uczuciowe i jeśli można chciałabym się dowiedzieć, który aniołek jest zawsze przy mnie obecny :)

Ania 27.06.1988

Dziękuję z góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie, bardzo prosilabym o aniolka na uczucia

Beata 2.03.89r

 

Atena-wiesz co masz czynić.Zaufaj twojej duchowej mądrości i niezwłocznie podejmij właściwe działania."Cieszę się ,że mogę ci towarzyszyć ,chociaż większą przyjemność sprawiło by ci odwołanie się do twych zasobów duchowej mądrości.Mogę cię zapewnić,że sytuacja,o której myślisz jest juz praktycznie rozwiązana,a mądrość całego świata,stoi przed tobą otworem.Aby skorzystać z tej wiedzy,musisz jedynie uspokoic swój umysł.Zapomnij o swoich zmartwieniach oraz niepokojach i poddaj się pełnej miłości,potęznej sile,która żadzi wszechświatem.Przymknij oczy,skup sie na swych myślach i odczuciach,które przepływają przez twą świadomość.Jesli tego chcesz możesz poprosić mnie(Atena),BYM DAŁA CI SYGNAŁ,że własciwie pojmujesz swoją wiedzę,najważniejsze jest jednak żebyś w to uwierzyła.Zapewniam cię,że korzystasz z niej właściwie i podejmujesz decyzje,które dobre są dla ciebie i twoich bliskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o kartę :prosi:

Karolina 01.03.'90

 

Boska Magia-nadzwyczajna magiczna energia,otacza twoją sytuację.Spodziewaj się cudów.Zwróć szczególną uwagę na:Wybacz sobie-odrzuć stare poczucie winy i pamiętaj,żę jesteś idealnym dzieckiem Boga!Ostatno byłas dla siebie surowa,urzywająć wobec siebie szorstkich słów.Każdy popełnia błędy i odczuwanie czasem żalu,jest normalne.Jednak wazne jest jak sobie radzisz z tymi blędami.Jeśli skupiasz się na swoich zaletach,twoje poczucie własnej wartości będzie rosło ,a poziom stresu malał..Twoje poczucie winy nie pomaga nikomu ani niczemu.Afirmuj;Proszę aby skutki moich błędów zostały rozwiązane w każdym kierunku czasowym ,a ja teraz uwalniam wszelkie poczucie winny.kocham całego siebie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Lavis,

bardzo proszę o wyciągnięcie dla mnie aniołka na sprawy uczuciowe, do końca roku :)))

Bardzo dziękuję,

Ania - 23.09.1984r.

 

Ginewra-prawdziwa miłość-romantyczne uniesienie Twego serca sprawią,że cały wszechświat będzie Ci sprzyjał z dobyciu wielkiej miłośći."Romans nie należy do przestarzałych pojęć,a wręcz przeciwnie jest wciąż na czasie.Jest to uświęcony tradycja nakaz połączenia się z Boskością,która objawia się w drugiej osobie.Romans oznacza równiez wesołość ,która zwiastuje czas wiosny,pojawienie sie kwiatów i nowego życia..Jednakże nie musisz być w związku aby przeżywać romantyczną przygodę.Może ona również przybrać formę szczerego uśmiechu,otaczania się pięknem lub pozwalania sobie na wyszukanie przyjemności.Przeżycia romantyczne to siła życiowa napędzająca świat i warto by stały sie one celem,do którego dązymy"

-W twoim ,życiu właśnie pojawia się bratnia dusza lub w krótce się wkrótce sie pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja również mogę prosić o wyciągnięcie dla mnie aniołków na sprawy uczuciowe i jeśli można chciałabym się dowiedzieć, który aniołek jest zawsze przy mnie obecny :)

Ania 27.06.1988

Dziękuję z góry :)

 

Sprawdz dostępne możliwości-czas przyjrzeć sie innym możliwościom.To dobry czas ,aby dokonać zmian.Czasem mówimy "to własnie ta droga" i nie dostrzegamy innych opcji.Sprawdz kazda sytuacje,o której myślisz,że nie możesz być zmieniona.Daj sobie cvhwilę i wyobraz sobie ,że magiczna Syrena pozwoliła ci na trzy życzenia.O co byś poprosiła?Znakomita wiekszość twoich pragnien jest możliwa do spełnienia,a ta karta prosi abyś sprawdziła dostępne tobie opcje..Na początek możesz zrobić to mentalnie.Póżniej podziel marzenie na drobne małe cele,które możesz osiągnąc już teraz.Każdy krok który podejmujesz,pomoże ci zobaczyć możliwości,których wczesniej nie zauważyłaś.

Zawsze przy tobie jest twój przewodnik -Anioł Stróż-Anioł Odwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Lavis, proszę sprawdź czy moją osóbkę pilnuje jeden czy może więcej aniołów i kto jest moim przwodnikiem. Jeśli jest możliwość to podaj ich imiona i w czym się specjalizują. Aleksandra 1983.07.06

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

p.s. mam jeszcze jedno pytanie.....czy jest jakaś możliwość aby namacalnie odczuwać ich pomoc lub zwyczajną obecność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, poproszę o aniołki do końca roku na uczucia i pracę.

Paulina 6.9.86

Pozdrawiam :slonko:

Uczucia

Podejmij decyzję-czujesz się spentana i niepewna?Posłuchaj swojej intuicji i podejmij decyzę!Czasem życie daje poczucie,że jest się w impasie:głównie wtedy kiedy czeka się na kolejne wskazówki Nieba.Po przez tę kartę Niebo pyta:czego ty chcesz?Czasem Wszechświat prosi nas,abyśmy to my byli twórcami decyzji.Teraz właśnie jest taki czas.Zamiast pasywnie pozwalać sobie na to,aby życie popychało cię jak łódkę bez wioseł,dostajesz poradę,by przejąc kontrolę i ustawić swój wlasny kurs.Wiedz ,że niebo daje ci wszelkie środki,których potrzebujesz,aby wyrwać się z każdej sytuacji tak długo,jak tylko podejmujesz pewne i jasne decyzje.Twoja stanowczość jest katlizatorem dla Nieba,aby oczyściło drogę dla twojej manifestacji.Odrzuć od siebie wszystkie lęki i zmartwienia i skup się wyłącznie na celu,który chcesz osiągnąć.Ciesz się tą twoją podróżą!

 

Praca

Alchemia-masz teraz dotyk Midasa i każde przedsięwzięcie,które rozpoczynasz,zamieni się w złoto.Teraz odnosisz same sukcesy,a energia potęgująca twoje sukcesy otacza ciebie i twoje starania.Twoje pomysły i myśli manifestuja się szybko,więc wybieraj je bardzo staranne!Alchemik to ktoś kto zmienia zwykły metal w cenne złoto.Masz umiejętność podjęcia zwykłego przedsięwzięcia i ożywienia go treścią,błogosławieństwem i obfitością dla wszystkich zaangażowanych.Afirmuj:dziękuje za pomoc w skupieniu moich myśli,całkowicie na radości i pragnieniach,abym była podłączona z boską miłością.Jestem tak wdzięczna za to,że wszystkie moje potrzeby są troskliwie zaspokajane.-natychmiast."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Lavis, proszę sprawdź czy moją osóbkę pilnuje jeden czy może więcej aniołów i kto jest moim przwodnikiem. Jeśli jest możliwość to podaj ich imiona i w czym się specjalizują. Aleksandra 1983.07.06

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

p.s. mam jeszcze jedno pytanie.....czy jest jakaś możliwość aby namacalnie odczuwać ich pomoc lub zwyczajną obecność ?

 

Gdybym ja tyle umiała...ale spróbuję.

1-dwóch

2-przewodnikiem zawsze jest Anioł Stróż,w Wielkiej Księdze Aniołów jest medytacja ;jak skontaktowć się ze swoim przewodnikiem.(poszukaj w necie.)teraz prowadzi cię Anioł Duchowego Oświecenia-odrodzenie ,przebudzenie,świadomość.Oraz Anioł Wewnętrznego Spokoju-wyciszenie odpoczynek ,samotność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ja tyle umiała...ale spróbuję.

1-dwóch

2-przewodnikiem zawsze jest Anioł Stróż,w Wielkiej Księdze Aniołów jest medytacja ;jak skontaktowć się ze swoim przewodnikiem.(poszukaj w necie.)teraz prowadzi cię Anioł Duchowego Oświecenia-odrodzenie ,przebudzenie,świadomość.Oraz Anioł Wewnętrznego Spokoju-wyciszenie odpoczynek ,samotność.

 

Dziękuję za odpowiedź i mam jeszcze jedną prośbę....mógłbys mi wyciągnąć aniołki na uczucia do końca roku? Z góry dziękuję za poświęcony czas :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczucia

Podejmij decyzję-czujesz się spentana i niepewna?Posłuchaj swojej intuicji i podejmij decyzę!Czasem życie daje poczucie,że jest się w impasie:głównie wtedy kiedy czeka się na kolejne wskazówki Nieba.Po przez tę kartę Niebo pyta:czego ty chcesz?Czasem Wszechświat prosi nas,abyśmy to my byli twórcami decyzji.Teraz właśnie jest taki czas.Zamiast pasywnie pozwalać sobie na to,aby życie popychało cię jak łódkę bez wioseł,dostajesz poradę,by przejąc kontrolę i ustawić swój wlasny kurs.Wiedz ,że niebo daje ci wszelkie środki,których potrzebujesz,aby wyrwać się z każdej sytuacji tak długo,jak tylko podejmujesz pewne i jasne decyzje.Twoja stanowczość jest katlizatorem dla Nieba,aby oczyściło drogę dla twojej manifestacji.Odrzuć od siebie wszystkie lęki i zmartwienia i skup się wyłącznie na celu,który chcesz osiągnąć.Ciesz się tą twoją podróżą!

 

Praca

Alchemia-masz teraz dotyk Midasa i każde przedsięwzięcie,które rozpoczynasz,zamieni się w złoto.Teraz odnosisz same sukcesy,a energia potęgująca twoje sukcesy otacza ciebie i twoje starania.Twoje pomysły i myśli manifestuja się szybko,więc wybieraj je bardzo staranne!Alchemik to ktoś kto zmienia zwykły metal w cenne złoto.Masz umiejętność podjęcia zwykłego przedsięwzięcia i ożywienia go treścią,błogosławieństwem i obfitością dla wszystkich zaangażowanych.Afirmuj:dziękuje za pomoc w skupieniu moich myśli,całkowicie na radości i pragnieniach,abym była podłączona z boską miłością.Jestem tak wdzięczna za to,że wszystkie moje potrzeby są troskliwie zaspokajane.-natychmiast."

 

Lavis, dziękuję ślicznie. :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę o Aniołka na uczucia do końca roku oraz, który Anioł się mną opiekuje.

Justyna 08.11.1977

Serdecznie dziękuję

Edytowane przez cleo77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość `gafencja
Ja również proszę o wylosowanie mi anioła w sprawach uczuciowych (do końca tego roku). Z góry dziękuję :)

Barbara(5.8.1990)

 

zostałam pominięta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostałam pominięta...

 

Sorki..

Spokój)-podaruj sobie czas relaksu,wyciszenia i ciesz się swym odosobnieniem,rozpieszczając się tak potrzebną troską o samego siebie.Zrób przerwę w szalonym harmonogramie.Zrób sobie kąpiel w słonej wodzie;spowoduje to zmiany w twoim ciele,sól wyciąga emocjonelne i fizyczne toksyny.Pamiętaj by zanurzyc klatke piersiową i czakrę serca podczas kąpieli,aby uwolnić toksyczne emocje.Zrób to z intencją oczyszczenia(zapal biała świece w pobliżu wanny.).myśl o swoich pragnieniach.Pozwól słonej wodzie wypłukać wszelkie wątpliwości,które cie blokują.Poproś świecę aby oświeciła twój umysł ufnością i pozytywnymi oczekiwaniami.Ufaj ,że twoje modlitwy zostały usłyszane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mozna to i ja prosilabym o wyciagniecie aniolka. Sprawy zawodowe i chyba na przekor sprawy osobiste/sercowe?

 

Z gory dziekuje!

 

Wyznacz sobie wyższe cele-podwyższaj swoje standardy i oczekuj dla siebie wiecej.Nie spoczywaj!Próbowałas racjonalizować ,że jakas sytuacja jest w porzadku...podczas gdy nie jest.Zadowalasz się czyms mniejszym niz masz i znacznie mniejszym niż na to zasługujesz.Nie musisz iść na kompromis.Niebo pomoże ci uzdrowić i zmienić niepokojące sytuacje w twoim życiu.Tylko o to poproś!siegaj do gwiazd,wiedz ,że sie do tego nadajesz i zasługujesz na te dary-więc otwórz swe ramiona oby je otrzymać.!

 

Uczucia

Pokładaj ufność-twoje modlitwy się manifestują.Bądz pozytywny i podążaj za swoim przewodnictwem!Dobra robota! prosiłas i modliłas się ,aby spełniło sie twoje marzenie...i to działa!Podlewaj swoje marzenia przez podejmowanie kroków,które spowodują,że pięknie rozkwitną.To cenny czas dla twoich marzeń i dla ciebie..Ufaj ,żę niebo ci pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałabym także poprosić o aniołka na uczucia, pracę i rok 2011! Dziękuję z góry=)

Natalia 08.06.1986

 

na 2011

 

uwolnij się -podejmij ryzyko i doświadczenia jako droge do wzrostu i nauki.Jesteś zachecana do wypłyniecia ze swojej swery bezpieczenstwa.To czas by podjac ryzyko i poznać nowe drogi myślenia,zarabiania czy istnienia w zwiazkach.Gdy podejmiesz ryzyko,świat odpowie dajac ci wspaniałe nowe doświadczenia.Niekoniecznie chodzi o to abyś poszła nowymi drogami,ale żebys odwazyła się wypłynac dalej.To niewątpliwie czas dla ciebie,aby wyciagnąc reke i cieszyć sie nowymi możliwościami. Jeżeli podejmiesz ryzyko,świat odpowie dajac ci wspaniałe nowe doświadczenia.Niekoniecznie chodzi o to abyś poszła nowymi drogami,ale żebys odwazyła się wypłynac dalej.To niewątpliwie czas dla ciebie,aby wyciagnąc reke i cieszyć sie nowymi możliwościami.

 

 

uczucia-Alchemia-masz teraz dotyk Midasa i każde przedsięwzięcie,które rozpoczynasz,zamieni się w złoto.Teraz odnosisz same sukcesy,a energia potęgująca twoje sukcesy otacza ciebie i twoje starania.Twoje pomysły i myśli manifestuja się szybko,więc wybieraj je bardzo staranne!Alchemik to ktoś kto zmienia zwykły metal w cenne złoto.Masz umiejętność podjęcia zwykłego przedsięwzięcia i ożywienia go treścią,błogosławieństwem i obfitością dla wszystkich zaangażowanych.Afirmuj:dziękuje za pomoc w skupieniu moich myśli,całkowicie na radości i pragnieniach,abym była podłączona z boską miłością.Jestem tak wdzięczna za to,że wszystkie moje potrzeby są troskliwie zaspokajane.-natychmiast."

:

 

Praca-Czekaj-nie śpiesz sie teraz z działaniem.Czekaj na stosowną chwilę,aby uzyskać lepsze rezultaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja też mogę poprosić o Aniołka na uczucia do końca roku?

Oliwia 30,01,83[/Q

 

uwolnij się -podejmij ryzyko i doświadczenia jako droge do wzrostu i nauki.Jesteś zachecana do wypłyniecia ze swojej swery bezpieczenstwa.To czas by podjac ryzyko i poznać nowe drogi myślenia,zarabiania czy istnienia w zwiazkach.Gdy podejmiesz ryzyko,świat odpowie dajac ci wspaniałe nowe doświadczenia.Niekoniecznie chodzi o to abyś poszła nowymi drogami,ale żebys odwazyła się wypłynac dalej.To niewątpliwie czas dla ciebie,aby wyciagnąc reke i cieszyć sie nowymi możliwościami. Jeżeli podejmiesz ryzyko,świat odpowie dajac ci wspaniałe nowe doświadczenia.Niekoniecznie chodzi o to abyś poszła nowymi drogami,ale żebys odwazyła się wypłynac dalej.To niewątpliwie czas dla ciebie,aby wyciagnąc reke i cieszyć sie nowymi możliwościami.

Edytowane przez lavis
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę o Aniołka na uczucia do końca roku oraz, który Anioł się mną opiekuje.

Justyna 08.11.1977

Serdecznie dziękuję

 

Do startu gotowa,ruszaj!-teraz jest doskonały czas na skok i złapanie pragnienia swego serca,Nawet jeśli nie czujesz się jeszcze gotowa,ta karta mówi,że nie ma lepszego czasu od obecnego,aby wykonac skok w swoja przyszłość.Podejmij zarówno wielkie jak i małe kroki,by poruszać sie w kierunku swoich marzeń.Ustal swój harmonogram tak aby wiekszość czasu była zwiazana z twoimi priorytetami i celami.Gdy zdecydujesz się na skok i podazanie za swoim sercem,przyciagniesz dla siebie,na dłuzszy czas,wiecej obfitości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o wyciągnięcie Aniołka dla mnie chodzi o sprawy zawodowe

będę bardzo wdzięczna

Karolina

 

dodam jeszcze date ur 4.01.83

Edytowane przez karolkaad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze date ur 4.01.83

 

Taktwoja intuicja się nie myli ,podejmij odpowiednie działanie.Jestes całkowicie pewna swego nastepnego ruchu-ta karta potwierdza ,że masz racje i mobilizuje cię do działania..twój lęk przed dokonaniem zyciowych zmian,tylko cię hamuje..Niebo chce ,żebys wiedziała,że zatroszczono się o wszystkie szczegóły.Jestes wspierana na wszystkie sposoby,tak dlugo jak tylko prosisz o pomoc i akceptujesz ją,gdy przychodzi do ciebie w róznych formach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym bardzo prosić o 'wylosowanie' dla mnie Anioła na uczucia i rok 2011 :) [Joanna 16.03.92]

Dziękuje ;*

 

2011-Alchemia-masz teraz dotyk Midasa i każde przedsięwzięcie,które rozpoczynasz,zamieni się w złoto.Teraz odnosisz same sukcesy,a energia potęgująca twoje sukcesy otacza ciebie i twoje starania.Twoje pomysły i myśli manifestuja się szybko,więc wybieraj je bardzo staranne!Alchemik to ktoś kto zmienia zwykły metal w cenne złoto.Masz umiejętność podjęcia zwykłego przedsięwzięcia i ożywienia go treścią,błogosławieństwem i obfitością dla wszystkich zaangażowanych.Afirmuj:dziękuje za pomoc w skupieniu moich myśli,całkowicie na radości i pragnieniach,abym była podłączona z boską miłością.Jestem tak wdzięczna za to,że wszystkie moje potrzeby są troskliwie zaspokajane.-natychmiast."

uczucia-wyznacz sobie wyższe cele-podwyższaj swoje standardy i oczekuj dla siebie więcej.Nie spoczywaj!Zadowalasz sie czymś mniejszym niz marzysz i znacznie mniejszym niż na to zasługujesz.Próbowałas racjonalizowac ,że jakas sytuacja jest w porzadku ..podczas gdy nie jest.Sięgnij do gwiazd,wiedz ,żę sie do tego nadajesz i zaslugujesz na te dary-więc otwórz swoje ramiona,aby je przyjąc.(wizualizuj swoje marzenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge prosic o aniolka dotyczace uczucia i pracy na 2011 rok-Ewa 24.12.1960r.Z gory dziekuje.

 

2011-Czas zabawy-Delfiny znaja radość zabawy,bo radość kreuje cuda i manifestacje.Ostatnio za bardzo nadwyrężałaś się i zbyt ciężko pracowałaś i straciłaś swoje pierwotne skupienie.Starasz się bardziej z przyzwyczajenia niż z jasnego obrania kierunku.Każdy rodzaj wesołości wtrząsnie twoimi nawykami i rutyną, i pozwoli ci odzyskać świadomość tego ,co jest bwazne a co nie.Zabawa jest magiczną formą medytacji,ponieważ otwiera czakrę serca i pozwala twojej kreatywności podłączyc sie do boskiej mądrości.

 

Praca-przyjażn-umów się na dzien zabawy z jednym lub kilkoma przyjaciółmi.Przyjaciele pomogą ci pamietac,jak bardzo jestes sympatyczna.!oni równiez daja ci wsparcie,nie oczekując niczego w zamian.

.Wazne jest abys zrównowazyła swoje obowiazki z kolezeństwem i frywolnością w starym stylu.Gdy sie bawisz i śmiejesz,otwierasz sie na dopływ uzdrawiajacej miłosci,Afirmuj;Mam teraz wspaniałych przyjaciół,wolny czas,który spędzam w przyjemny sposób wraz z moimi kochanymi znajomymi.

 

Uczucia-Czas zabawy-Delfiny znaja wagę zabawy,bo radość kreuje cuda i manifestacje-każdy rodzaj wesoło,śći wstrząsnie twoimi nawykami i rutyną.i pozwoli ci odzyskac swiadomośc tego ,co jest ważne ,a co nie.

Edytowane przez lavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o aniołka na uczucia do końca roku i na rok 2011. Marta 12.09.1974. Pozdrawiam serdecznie.

 

2011-Podtrzymuj swój optymizm-nadchodzi spełnienie twoich marzen.Nie poddawaj sie tuż przed wydarzeniem sie cudu.To jest to-nadszedł twój czas!Już prawie osiągnęłas nagrodę,a twoje modlitwy będą wysłuchane.Jednak potrzeba jeszcze trochę cierpliwosci i natchnionych działan z twojej strony.Ten czas dodatkowego oczekiwania i starań jest stanowczo tego warty.Jestes prawie u celu,a ta karta prosi abys podtrzymal swoja wiarę w cuda i boską magię.Uzyj swojej wyobrażni,aby wizualizowac,że twoje marzenia już sie spełnily.Twoje serce przepelni wdzieczność i radość,a te emocje przyspieszą twoją wymarzoną manifestację.Wkrótce rozraduja cię namacalne rezultaty.

 

Uczucia-Ojcowskie uzdrowienie-twoja osobista moc wzrośnie,gdy oddasz Niebu wszystkie sprawy związane z twoim ojcem.Wciąz masz do uzdrowienia sprawy zwiazane z twoim ojcem.Uzdrowienie nie zajmuje duzo czasu-wymaga tylko twojej gotowości,do bycia wolnym od dawnego gniewu,żalu czy lęku zwiazanego z twoim partnerem(kolegą)płci męskiej.Jeśli nie mamy rozwiązanej kwestii szacunku dla ojca,Wszechswiat wydaje sie być skapym.Jesli mamy nierozwiązane sprawy z matką,,nie potrafimy zaakceptować podarunków dawanych nam przez Wszechswiat.Afirmuj-teraz skupiam sie na miłosci,która jest duchową prawdą mojego ojca i niniejszym równowaze karmę pomiędzy nami.Uwalniam sie od wszystkiego poza miłościa i lekcjami płynącymi z relacji z moim ojcem"

Edytowane przez lavis
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę o Aniołka na uczucia do końca roku . Ewa 29.11.73 pozdrawiam i dziekuje

 

Wypowiedz zyczenie-to magiczny moment.Wypowiedz życzenie i ciesz się jego manifestacją.Wypowiedz teraz modlitwę afirmacyjną,która oznacza wskazanie twoich pragnień w taki sposób,jakby juz się spełniły.(np.jestem,szczęśliwa,zdrowa i bogata.)Podziękuj niebu za tę rzeczywistość i poczuj w swoim sercu,ze twoje marzenie już się spełniło.Poczuj to cała sobą."Niebo dziękuję ci za.....Zamknij oczy i wyobraz sobie,ze twoje marzenie się spełniło.Następnie wyraż podziekowanie za ten dar i uwolnij je jak balon z helem,który poleci prosto do nieba.

Edytowane przez lavis
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mogłabym prosić o aniołki na finanse i rozwój do końca roku. Iwona 27-04-67. Dziękuję i dużo mocy

 

Pozytywna energia-otaczaj sie pozytywnymi ludzmi i sytuacjami,a unikaj negatywności.Ta karta zacheca ciebie do podwyższenia swoich wibracji poprzez "dietę negatywności"-unikaj negatywnych rozmów ze sobą lub innymi,nie ogladaj programów przekazujących negatywne tematy itd..Dieta negatywności oczyści ciebie ze wszystkich ukrytych blokad,które mogłyby spowolnic manifstację twoich marzen-lub je całkowicie zablokować.Zastosuj również w swojej bliskości Feng Shui..Mażesz również sprzedać lub ofiarować rzeczy ,które zasmiecaja twój dom..To pomoże wnieść nową energię oraz stworzy środowisko promujace kreatywność,zdrowię,obfitośc.Dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o Aniołki i miłość do końca roku

 

Czego pragniesz?-masz mozliwości napisania scenariusza zgodnego ze swoimi najgłebszymi pragnieniami.Kiedy wyraznie okreslisz juz,czego najbardziej pragniesz i poczujesz,że jestes gotowa i zasługujesz na spełnienie swoich marzeń,natychmiast objawia sie w twoim zyciu,jak za dotknieciem czarodziejskiej rózczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym poprosił jakby dało radę.Z góry dziękuję i pozdrawiam;)

 

Bądz ze sobą szczery-spójrz w głab swojego serca ,a dowiesz się,jaka naprawde jest ta sytuacja.Możesz bezpiecznie przyjąc prawdę,bo wesprzemy cię i poprowadzimy przez niezbedne zmiany.Mozesz na nas liczyć-otoczymy cie opieką,użyczajac odwagi i siły.Skup całą uwage na swoich pragnieniach,a przybedą do ciebie na skrzydłach Aniołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis co aniolki mówią na temat mojej pracy zawodowej, czy szykują się jakieś zagrożenia?

Edytowane przez monika88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis co aniolki mówią na temat mojej pracy zawodowej, czy szykują się jakieś zagrożenia? Ela 25.03.72

 

Nowy partner-żadne spotkanie nie jest przypadkowe.Zaaranżowane przez Boga,wprawia w ruch ciąg zdarzen,których celem jest ziszczenie się twoich modlitw.Zwracaj baczna uwage na nowych ludzi,których zsylamy w twoje życie.Rozpoznasz ich,bo wydaja ci się znajomi,przynoszacy otuche i poczucie bezpieczenstwa.W twoim życiu pojawi sie ktos nowy.bedzie to partner w interesach,przyjaciel lub ktos bliski sercu.Nie szukaj tej osoby,bo we własciwej chwili sama pojawi się na twojej drodze.Kiedy ja spotkasz bądz otwarty na boskie przewodnictwo,a poprowadzi was drogą pełna miłośći i magii.(wyciagałam na pracę...?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem tego przesłania!! chodziło mi tylko i wyłącznie o pracę, bo się trochę martwię przyszłością... A Ty piszesz o partnerze?? Sprawdzisz jeszcze ewentualne zagrożenia w pracy, może coś się wyjaśni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...