Skocz do zawartości

liczby we śnie


renatka1307

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi się, że w większości przypadków godziny na zegarkach nie mają większego znaczenia. Natomiast jak to było u Ciebie, ta sama godzina pojawiła się kilka razy no i ta źle kojarząca się 13. Moim zdaniem podświadomość większości ludzi interpretuje 13-stkę jako symbol nieszczęścia.

Więc możesz się spodziewać, że będziesz miała pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 czyli 1+3 jest poprostu połączeniem numerologicznej 1 i numerologicznej 3 ,która to liczba we śnie wcale pecha nie oznacza ,nie ma czegoś takiego jak pech ,to nieumiejętność podejmowania odpowiedzialnych wyborów ,została przez ludzi zrozumiana jako pech i ten tzw. pech ewoluował przez pokolenia umacniając się w ludzkiej świadomości .O numerologicznej 1 i 3 poczytasz tutaj :

Numerologia - Numerologiczna 1

http://www.magiakart.pl/numerologiczna_3,lk,31,ls,40.html

A tutaj masz znaczenie cyfr we snie :

 

SYMBOLIKA MANDALI - ASYMILACJA CIENIA

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

Renatko podaj troche detali:D Czy to był przeskok z innego snu zobaczylas zegarek (?) z ta godzina i mialas jakis sen dalej? pamietasz ten sen. czy nie pamietasz co bylo dalej?

Istotne moze być na jakim zegarze widziałaś ta godzine :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy godzina ma znaczenie... Jeśli we śnie patrzysz na zegarek to może po prostu czas Cię goni, z czymś się nie wyrabiasz... W każdym razie sam czas może mieć tutaj znaczenie większe niż sama godzina.

Dharma ma rację - podaj więcej szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pit, jestem przekonany, że nie masz racji. Masz rację co do tego, że pech nie istnieje, ale posłuchaj. Jeśli przykładowo jakaś osoba wdroży w nas ten zabobon, że 13 oznacza pecha. To nasza podświadomość przyjmuje to jako instrukcję: 13 to pech i koniec kropka, tu nie ma miejsca na spekulacje. Kiedy mamy więc mamy doczynienia z liczbą 13 (na przykład piątek 13). Nasza podświadomość utożsamia 13 z pechem, gdzie pech to nieświadome działania, które prowadzą do nieszczęścia. W momencie, gdy śni się nam 13, to nie możemy odwoływać się do numerologi, z tego względu, że konkretnie liczba 13 ma większą moc znaczeniową jako nieszczęście niż moc znaczeniową w sensie numerologicznym. Inna liczba np. 4, nie ma dla nas bezpośrednio znaczenia, więc tu możemy się odwołać do numerologi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście fragles ,masz rację co do tego że podświadome programy są bardzo silne i jeśli człowiek uwierzy ,że 13 to pech ,to tak będzie ,ponieważ jak piszesz utrwali się to w jego podświadomości ,przecierz człowiek może twierdzić że jest przybyszem z planety (Pireksun) ,czy nie utrwali się to w jego podświadości ? i wmawiając innym w koło że to fakt :lol: to był tylko przykład jak można wszelkie wytwory wyobrażni zaprogramować do podświadomości ,tak więc życiu człowiek powinien kierować się również rozsądkiem .Jest wiele mechanizmówradzenia sobie z narzuconymi programami podświadomości :medytacja-zen ,hipnoza ,itp. A znasz może teorię "MEMÓW" odpowiednik biologiczych genów ,autor Richard Dawkins ,która to teoria moim zdaniem dobrze wyjaśnie zjawisko przenoszenia się idei z pokolenia na pokolenie ,przechodząc z jednago umysłu do drugiego:

Mem ? Wikipedia, wolna encyklopedia

 

A co do snu Renatki to tak jak napisała Drahmadobrze jest podać więcej szczegółów ,opisać dokładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o mechanizmach radzenia sobie z narzuconymi programami podświadomości, ale nigdy nie wgłębiałem się w ten temat, będę musiał to zrobić. Tak słyszałem o memach i rzeczywiście mają one ogromny wpływ na nas. Co do Dawkinsa to większość jego teroii według mnie profanuje pojęcie duchowości i dlatego trzymam się od nich z daleka.

Zgadzam się, że dobrze jest podać więcej szczegółów, gdyż np. mógł pojawić się jakiś symbol senny, który mógłby "mieć coś do powiedzenia" w tym śnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...