Jump to content

Mam uczucie, że ten sen jest bardzo ważny


regeszege

Recommended Posts

Byłem w miejscu gdzie pracuje, pewien hipermarket. Na zapleczu sklepu było duże akwarium albo po prostu jakis pojemnik z woda. Stałem nad nim z wędką i łowiłem ryby za przynete na haczyk zaczepiłem taką małą rybkę i jak tylko zanurzyłem przynęte to od razu zaczęły brać ale przy prubie wyciągniecia złapana rybka sie urwał z haczyka i wskoczyła z powrotem. Ta prawie złapana rybka była dokładnie taka sama jak przynęta którą nabijałem na haczyk. Próbowałem sie jeszcze później nachylić nad wodą ale rybki wtedy podpłynęły pod sam brzeg a ja sie wystraszyłem ze wyskoczą i coś mi zrobią wiec szybko się odsunąłem. Wszystkie ryby były jakby w kolorze ciemnej zgniłej zieleni a woda była bardzo brudna prawie nie przejrzysta

 

Proszę o interpretacje tego snu, po obudzeniu się miałem wrażenie ze jest bardzo ważny i wciąż o tym myślę.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest Dharma

witaj.. to moze ja spróbuje..

 

odniosę ten sen do Twojej pracy i finansów

 

akwarium jest odzwierciedleniem właśnie finansów. Może masz jakieś długi kredyty pozyczki? Łowisz ryby próbujesz sie jakoś dzwignąć w tej sferze zycia jednak trzeba zwrócic uwage na ten szczegół ze akwarium jest brudny a rybki są małe dodatkowo uciekają a Ty ich się boisz kiedy podpływaja.. Fakt, że łowisz tam ryby to znak ze moze nie tam gdzie trzeba chcesz rozwiązać swoje problemy (finansowe) i troche działasz pochopnie i za szybko (motyw podpływających ryba Ty sie ich boisz) przez co Twoja niepewność tutaj daje upust. Aha chciałam jeszcze dodać ze rybka w wielkości przynęty to może oznaczać ze to czego sie chwytasz jakis "przedsięwzięć" mogą wcale nie przynieść zysków..

 

 

takie moje gdybanie... jestem ciekawa innych interpretacji :))

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za odpowiedz.

To może być całkiem trafione. Praca jest niesatysfakcjonująca, wypłata gorzej niż marna a znaleźć w swoim zawodzie graniczy z cudem.

Potrzebowałem obiektywnego spojrzenia na ten sen, moja interpretacja była głownie uczepieniem się jednego symbolu "złapana ryba mi uciekła" co próbowałem połączyć z moją obecna sytuacja. Przeżywam obecnie problemy w związku, dziewczyna po 3 latach znajomości nie jest pewna swoich uczuć i swoją interpretacji łączyłem z tym faktem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...