Skocz do zawartości

Prośba o interpretację snu-ulica.


iwona93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum. Pisze z prośbą o interpretację snu który przez ostatni tydzień męczy mnie co noc. Śni mi się że długo ide chodnikiem, przedzieram się między ludźmi i dochodze do przejścia dla pieszych. Nie ma sygnalizacji świetlnej, ulica jest bardzo szeroka. Samochody jeżdzą tak szybko że widze tylko kolorowe światła. Jest noc, są lampy. Nie moge znaleść momentu odpowiedniego aby przejść przez ulice. raz sniło mi sie ze bylam tam z koleżanką a głównie to sama. Podczas snu towarzyszy mi strach przed tym co będzie. Za każdym razem budze się mokra i niewypoczęta. Ide do hoetlu, jestem na wycieczce klasowej. Ani razu jeszcze nie przeszłam przez tą ulice. Dodam że nie mam jakiś wyjątkowo poważnych problemów wbrew przeciwnie ostatnio jestem szczęśliwa. Z góry dziękuje wszystkim za pomoc.

 

Iwona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Witaj :)

ten sen pokazuje Twoje relacje z ludźmi i emocje jaki przeżywasz,

ulica, ruch, szybkość to anonimowość, powierzchowność relacji i wszystko powoduje że przeżywasz wewnętrzny stres

Twoja podświadomość tak sobie z tym radzi, daje ci we śnie znaki żeby popracować nad tymi relacjami,

hotel to znak anonimowości i tymczasowego pobytu w jednym miejscu - jakby pokazywał Twoje związki,

brak świateł na ulicy pokazuje Ci ze nie masz wskazówek ani narzędzi żeby sobie z tą sprawą poradzić,

czas poszukać wsparcie u osoby bardziej doświadczonej żeby zakończyć te męczarnie i poczucie strachu

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...