Skocz do zawartości

Wycieczka rowerem


Nejti

Rekomendowane odpowiedzi

Jechałam rowerem na wąskiej ulicy, nagle natrafiłam na stromą górkę z której zjechałam. Na samym jej końcu znajdowała się maleńka plaża, i woda. Wjechałam w nią, zatoczyłam półokrąg i wyjechałam wracając tą samą drogą którą się tu dostałam. (Nie wiem jakim cudem, ale w wodzie poruszałam się o wiele lepiej niż na lądzie). Gdy wjechałam pod górkę znalazłam się na niezwykle przyjaznej ulicy na której każdy człowiek robił to co potrafił najlepiej. Pamiętam faceta stojącego na balkonie z czymś na kształt wielkich czarnych talerzy(choć nie pamiętam do czego one służyły, i czym były). Patrząc na nich myślałam o tym że nie trzeba być żadnym spidermanem czy supermanem by być kimś wielkim. Wystarczy robić to w czym jest się najlepszym.

 

Później śniło mi się że byłam na jakimś przyjęciu. Dokładnie pamiętam scenę w której jadłam zieloną gruszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Najbliższy nadchodzący czas szykuje dla Ciebie niemiłe wydarzenie dotyczące sfery emocjonalnej,relacji międzyludzkich.Kolejny Twój sen wiążący się z tą tematyką.Znaczy,że musisz coś zrozumieć,zostajesz w śnie uprzedzona,uczulona,bys była ostrożna.Wydarzenie niosące jakieś niepowodzenie w działaniach i te czarne talerze mówiące o negatywnych uczuciach a nawet braku uczucia nawet jednego przyjaznego w tej sytuacji.Jakieś poruszenie w Twoim życiu będzie,zostanie zburzony Twój spokój.W uczuciach u Ciebie spotka Cie coś niemiłego czego sie nie spodziewasz.Każdy sen,czy kolejny motyw ze snu to potwierdz.Miej się na baczności i bądź czujna.Powodzenia życzę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...