Skocz do zawartości

Bardzo dziwna kąpiel


FrankiSSJ5

Rekomendowane odpowiedzi

To jedyny moment który zapamiętałem ze snu ale jakże ważny bo zaniepokoił mnie.

 

Pożyczyłem od znajomego akwarium z różnymi zwierzątkami były to jakieś meduzy i pająki, chciałem je pokazać rodzicom.

Po chwili zachciało mi się wziąć kąpiel i tak zrobilem,jednak do wanny wpłyneły 3 potworki z owego akwarium.Były to 2 pająki i meduza.Strasznie się ich bałem i nie chciałem ich dotknąć a one tylko na to czekały. W końcu wypuściłem wodę z wanny i zaczęły mi wchodzić na ręce ale szybko je zrzuciłem i pochłonęła je próżnia wanny po czym rozprysnęły się. Z ogromnym strachem lecz z ulgą powiedziałem o tym znajomemu który wcale się nie zdziwił. :_yyyy:

 

Męczy mnie myśl o tym śnie.Bardzo prosze o interpretację ponieważ chciałbym ją porównać ze swoimi przemyśleniami.

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

wg. mnie jest jest jakaś decyzja która nie do końca sprawa że czujesz się pewny co do jej skutków... Masz pewne obawy czy dobrze zrobiłeś, czy czasem nie zaszkodzisz... Czy bierze w tym udział Twój kolega ? lub tez kolega jest odzwierciedleniem właśnie tej części Ciebie która podjęła tą decyzje.. Zazwyczaj jak podejmujemy jakieś decyzje znamy jej plusy i minusy.. On właśnie był tym plusem ze tak powiem:) Sytuacja w wannie ( symbol oczyszczenia, odpoczynku ) - zaatakowały Ciebie owe "minusy" poczułeś strach.. zagrożenie.. (wyładowałeś te emocje) które prędzej czy później szukają ujścia w snach.. :))

 

 

takie moje zwykłe gdybanie

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...