Skocz do zawartości

jasny pasek,lazurowa woda,zagranica,wakacje


bachiri123

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo czesto śni mi się że jestem w Polsce lub na wycieczce zagranicą, chodzę po takim baardzo jasnym piasku i kąpie się w przeczystej wodzie.ostatnio właśnie miałam taki sen o wakacjach w grecji i na tej plaży złościłam się na mojego chłopaka że znowu się z kimś awanturował.nagle przypomniało mi sie że przed plaża zostawiłam rower.gdy poszłam po niego zobaczyłam zę na tym rowerze siedzi znajomy ze szkoły-nic nie znaczący dla mnie chłopak.po chwili zauwazyłam że ma na sobie zielone spodenki mojego chłopaka które w czasie wakacji ja nosiłam.oddał mi rower i spodenki a gdy włorzyłam w nie nogi zauwarzyłam ze ten znajomy pobrudził mi je troche w kroku "swoim łajnem" .tak załorzyłam te spodenki ale sie brzydziłam i chyba w koncu je zdjęłam.często powtarza mi sie w śnie piasek,czysta woda.mam 24lata.

Edytowane przez bachiri123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czysta woda oznacza życie- drogę życiową to że jest krystaliczna i czysta może swiadczyć że jesteś poukładana i wiesz czego chcesz. Co do piasku takiego jak w tym śnie to też dobry objaw. Niepokoją mnie tylko dwie sprawy - awantury twojego chłopaka - i powrot po zapomniany rower może to oznaczać jakieś problemy w podróży (jakaś drobna kradzież czy zgubienie czegoś) i jeszcze jedno te tajemnicze spodenki a raczej ich historia nie bedę zmuszał cię na forum o rozwijanie tematu "łajna" ale jeżeli masz na myśli nasienie to moze to sugerować dwie sprawy twoją ewentualną zdradę(przypadkowy znajomy jak ten ze snu) lub ewentualną zdradę właściciela spodenek ( zwroć uwagę na to że dowiadujesz się o zawartości w momencie załozenia spodenek czyli z nienacka jakby coś wyszło przez przypadek).

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...na spodenkach nie było nasienie tylko po prostu ten znajomy pobrudził je kałem:) a ja zauwazyłam gdy je podciągałam ale ze nie wiedziałam czy pokazać przy nim że to widze na spodenkach to w koncu je założyłam ....no ale mnie to brzydziło i myślałam nad zdjęciem ich.ta awantura z chłopakiem to raczej przenosi sie z zycia bo kiedys sie pobil i teraz boje sie z nim wychodzic do wiekszego grona ludzi-zrobila sie z tego taka mala moja obsesja bo nie moge patrzec jak ludzie sobie robia fizyczna krzywde.zazwyczaj kał śnił mi sie jak miałam dostać pieniądze np rente rodzinna ale teraz sie jej nie spodziewam jeszcze,chybe ze chodzi o rachunek do zapłaty;)

Edytowane przez bachiri123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Widocznie źle odczytałem twoją delikatnośc odnośnie mówienia nie wprost. Co do pobrudzenia fekaliami może to zwiastować jakieś sprawy które dotyczą ciebie i (i twojego chłopak a- to jego spodenki może to dotyczyć spraw intymnych) są poruszane w gronie osób ale ty o tym nic nie wiesz, druga mozliwość to to że ktoś będzie próbował cię wciągnąć w jakąś intrygę co może wydać się tobie nieetyczne.

pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że się wtrącę, ale ja ten sen tłumaczyłabym jako zmęczenie kontrolą :) Podejrzewam że zbyt często musisz pilnować swojego chłopaka i w ten idylliczny obraz jakim jest plaża i morze (czyli wasz związek widziany taki jakim być powinien) wkrada się Twoja obawa i chęć zapanowania nad konfliktami Twojego chłopaka- spodnie to symbol kontroli, władzy, ubabrane kałem bo pewnie Cię to już męczy i z tych samych powodów pragniesz je zdjąć. Czyli możliwe że chciałabyś trochę odpocząć i sama poczuć na sobą opiekę :)

A co do kału to też mi się śni na pieniążki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W moim przypadku ryby oznaczają pieniądze chyba trochę ładniejsza forma. Co do interpretacji Atapi myślę że osoba śniąca dopsuje sobie znaczenie także wszystkie uwagi są jak najbardziej na miejscu.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow,szczerze mówiąc to zarówno sławomir jak i Atapi trafnie wytłumaczyliście mój sen!!!! tzn to co opisaliście rzeczywiście idealnie pasuje do mojego życie.dziękuję baaardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...