Jump to content

kasienka1989
 Share

Recommended Posts

Witam śniło mi się, że siedzę w biurowcu (pracując) na ostatnim piętrze ze szklanym dachem, pamiętam dokładnie ze siedziała tam osoba za którą nie przepadam (mężczyzna)... i nagle zaczęły latać samoloty bardzo nisko nad tym dachem... Więc zbiegliśmy na dół bo baliśmy się że uderzą w budynek...

Widzieliśmy jak lądują białe ~dziwne~ samoloty... Część drogi do domu wracałam właśnie z tą osobą za którą nie przepadam... I powiedziała mi, że na pewno zaczęła się wojna... ja z przerażeniem pobiegłam do moich rodziców którzy byli w szkole :shocked: co jest bardzo dziwne... i zupełnie mnie ignorowali, moje przerażenie tym że zaczęła się wojna, moje opowieści i strach; mama tylko spokojnie bez przejęcia powiedziała że Niemcy zaatakowali Polskę ... Poszłam do dyrektora który dał mi jakieś papierki do wypełniania... jak by zadanie domowe hehe ( muszę dodać, że od dwóch lat się nie uczę tylko pracuję ) szłaam już gdzieś ale się wróciłam z jakimś pytaniem a on mi powiedział, że wszyscy moi poprzedni pracodawcy na mnie nażekali i byli nie zadowoleni...

Bardzo dziwny sen i nie mam pojęcia co znaczy... Bardzo realistyczny... Najbardziej pamiętam swoje przerażenie wojną...

Guest Indhi

Czeka Cię jakiś przełom w życiu...ten negatywny mężczyzna odegra w Twoim życiu jakąś rolę, być może zmienisz pracę na korzystniejszą, albo awansujesz:)ogólnie sen ma wydźwięk pozytywny:)