Skocz do zawartości

Zarobić DUŻE PIENIĄDZE w magiczny sposób - opis, prośba o opinię, nabór.


messscalito

Rekomendowane odpowiedzi

Przedewszystkiem witam wszystkich forumowiczów serdecznie :)

 

Do rzeczy ; Mam dobrego kolegę, który twierdzi, że jest w stanie wykorzystując kilka magicznych rytuałów (głównie z tradycji jogicznej) zarobić NIEZŁE PIENIĄDZE. Konkretnie plan przedstawia się następująco : spotykamy się w parę osób i odprawiamy rytuał. W zależności od rozmiaru celu może to być jedno spotkanie lub nawet kilkanaście/ kilkadziesiąt. Następnie idziemy (po uprzednim uzyskaniu INFORMACJI) do wybranego punktu totolotka i tam kupujemy los, który da nam wygraną rzędu KILKA-KILKASET TYSIĘCY ZŁOTYCH. Jeszcze nie rozmawiałem z nim w jaki sposób będziemy dzielić pieniądze. A więc czy on jako organizator całego przedsięwzięcia i najbardziej zaawansowany w magicznych praktykach człowiek weźmie np 50 % a reszta osób podzieli się po równo czy też podział będzie wyglądał inaczej.

 

Chciałbym poznać wasze zdanie na temat tego przedsięwzięcia. Możliwe też, że zaangażujemy kogoś (lub parę osóB) z tego forum we wspólną akcję. Moje zdanie przedstawia się następująco : sprawa wydaje się niewiarygodna ale uważam, że prawdopodobieństwo sukcesu znacznie przewyższa 50 %. Dlaczego ? Mój kolega parę razy pokazał swoje umiejętności. Wiem co widziałem. To nie była żadna halucynacja (zresztą jeden raz nie tylko ja byłem obserwatorem). Tak więc sprawa jest DO ZROBIENIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee, bajki. Co innego zrobić jakąś sztuczkę kinetyczną na pokaz (co, jak przypuszczam, pokazał wam kolega), a co innego wytypować numerki w totka. A te informacje to niby od kogo? Demona totolotka? taa, coś czarno to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea
Mój kolega parę razy pokazał swoje umiejętności. Wiem co widziałem. To nie była żadna halucynacja (zresztą jeden raz nie tylko ja byłem obserwatorem).

 

a co takiego zrobil ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słyszałem, że jakiś Polak w USA wygrywał dużo w totka niewiadomymi sposobami. Zaczęło go śledzić FBI:D. Może to on, co? Wrócił do ojczyzny, bo tu go FBI nie znajdzie. A tak poważnie, nie sądzę, żeby wam się cokolwiek udało. Podejrzewam, że gość zrobi tak: będzie od was zbierał raz, drugi, trzeci, a za dziesiątym powie, że wygrał tyle a tyle i odda wam połowę z tego, co mu wcześniej dacie, nazywając pieniądze swoją wygraną. Może też zwyczajnie nabić was w butelkę i wziąć całość, robiąc z siebie durnia, albo przeceniać swoje umiejętności i mocno się zawieść.

Na tym forum krążyły już pogłoski o wielkiej mocy lorda Marcina (tak mu było, nie?) noszącego ogromne krzyże i innych następców Jezusa:], więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, że za jakiś czas nagram jedną z rzeczy jaką uczynił kolega i puszczę na ogólnodostępny serwis. I ciekawe czy znawcy powiedzą, że jest to sztuczka :). Co do totolotka to sprawa rzeczywiście jest trudna. Natomiast wybranie właściwego losu teoretycznie jest znacznie prostsze. Zauważ, że los wart np 100 tys zł gdzieś jest, fizycznie istnieje, trzeba go tylko kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jemu się uda, to się nie podzielicie, jeśli komuś z was - wierzę:). Poza tym, lepiej, żeby losy kupował rzekomy cudotwórca, czy zwykły śmiertelnik? Będzie brał pieniądze na losy, których być może nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwanov

Powiem tak.Nie ma nic za darmo.Wy będziecie musieli zapłacić,walutą trwalszą.

Magia to nie łatwy sposób na zarobienie pieniążka,a większość rytuałów na pieniążki,sprawia,że pieniążki pochodzą ze spadków po zmarłych członkach rodziny,z polis ubezpieczeniowych.Zaś wytypowanie losu,pomijając pokonanie potężnej statystki i podróży po kraju by znaleźć ten los?

Pazerni chciwcy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegółów jeszcze nie omawiałem ale napewno nie będzie tak, że wybrana osoba idzie i kupuje los ani tak, że każdy z nas kupuje po losie. To przedsięwzięcie będzie WSPÓLNE i tak samo się stanie z odbiorem wygranej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwanov - żyjemy w XXI wieku. Czy się z tym zgadzasz czy też nie prawda jest taka, że mając pieniądze masz wielkie możliwości aby realizować swoje cele, marzenia albo po prostu aby być szczęśliwym. Oczywiście kasa nie daje szczęścia ale jeśli mądrze ją spożytkujesz to szczęście staje sie na wyciągnięcie ręki dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea
a większość rytuałów na pieniążki,sprawia,że pieniążki pochodzą ze spadków po zmarłych członkach rodziny,z polis ubezpieczeniowych.)

 

zapachnialo mi panem Alanem Edgarem Poe :) przewrotnosc losu/magii..?

 

Mozliwe, że za jakiś czas nagram jedną z rzeczy jaką uczynił kolega i puszczę na ogólnodostępny serwis. I ciekawe czy znawcy powiedzą, że jest to sztuczka :).

 

to odslon rabek tajemnicy chociaz - co to bylo

zzera mnie ciekawosc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na zakładach lotto, ale od razu mi się to wydało śmierdzące. Jeśli gość bierze to na poważnie i uczciwie, oprócz ryzyka, że się skompromituje, bierze też na siebie odpowiedzialność za udział zupełnie zielonych i nieświadomych ludzi w rytuale magicznym. Ja bym się na takie coś nie pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwanov
zapachnialo mi panem Alanem Edgarem Poe :) przewrotnosc losu/magii..?

 

 

 

to odslon rabek tajemnicy chociaz - co to bylo

zzera mnie ciekawosc :P

 

Nie.Prawa magii.Nie ma nic za darmo,akcja,reakcja,płynność,przepływ energii i te sprawy.To nie przewrotność losu,jeżeli ktoś stosuje rytuał na przyciągnięcie pieniędzy i nie precyzuje,to tak się dzieje.

Chyba,że ktoś ma możliwość zdobycia pieniędzy realną,np prace i chce awansu,lub zarabiać więcej,to jest źródło które zna i z którym może magicznie pracować.

Co do całego tematu to jedno wielkie naciąganie i oszustwo.Gdyby to była prawda co 2 amator magik po przeczytaniu paru książek magicznych o wartości papieru toaletowego był by bogaty,ale nie jest,bo tak nie działa magia i życie.Rozsądek,w życiu i magii.Co do wyników rytuałów na kasę to przypadki z życia i z ludźmi którymi miałem okazje się spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea
Nie.Prawa magii.Nie ma nic za darmo,akcja,reakcja,płynność,przepływ energii i te sprawy.

 

Poe to ladnie zobrazowal, mialam na mysli - i zgadzam sie z tym, co piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwanov

Tak.To fakt:).Utwory Poego pokazują,jak ludzkie żądze popędzają ludzi do czynów oscylujących na granicy zdrowego rozsądku,co uniemożliwia im przewidzenie konsekwencji tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prawdziwy sposób na zarobek dzięki magii może być taki: czytasz, kształcisz się, praktykujesz, wymyślasz rytuały, próbujesz dowiedzieć się więcej i więcej. W końcu jesteś wielkim guru, mądrym i szanowanym przez swoją sektę, którą umiejętnie zbierasz wokół siebie, uczciwie ludziom pomagając i zbierając co jakiś czas małą składkę, z której jeszcze mniejsza część będzie dla Ciebie. Tak da się uczciwie żyć, uprawiać magię, pomagać ludziom i zarobić w jednym. No i do tego być pewnym, że robisz coś rzeczywiście i ma to swój cel, który służy nie tylko Tobie. Jeśli rzeczywiście służy. Ale, jak wszystko na tej ziemi, miałoby to pewnie swoje konsekwencje, również te przykre, zupełnie jak Wasze zagranie z totkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkiem witam wszystkich forumowiczów serdecznie :)

 

Do rzeczy ; Mam dobrego kolegę, który twierdzi, że jest w stanie wykorzystując kilka magicznych rytuałów (głównie z tradycji jogicznej) zarobić NIEZŁE PIENIĄDZE. Konkretnie plan przedstawia się następująco : spotykamy się w parę osób i odprawiamy rytuał. W zależności od rozmiaru celu może to być jedno spotkanie lub nawet kilkanaście/ kilkadziesiąt. Następnie idziemy (po uprzednim uzyskaniu INFORMACJI) do wybranego punktu totolotka i tam kupujemy los, który da nam wygraną rzędu KILKA-KILKASET TYSIĘCY ZŁOTYCH. Jeszcze nie rozmawiałem z nim w jaki sposób będziemy dzielić pieniądze. A więc czy on jako organizator całego przedsięwzięcia i najbardziej zaawansowany w magicznych praktykach człowiek weźmie np 50 % a reszta osób podzieli się po równo czy też podział będzie wyglądał inaczej.

 

Chciałbym poznać wasze zdanie na temat tego przedsięwzięcia. Możliwe też, że zaangażujemy kogoś (lub parę osóB) z tego forum we wspólną akcję. Moje zdanie przedstawia się następująco : sprawa wydaje się niewiarygodna ale uważam, że prawdopodobieństwo sukcesu znacznie przewyższa 50 %. Dlaczego ? Mój kolega parę razy pokazał swoje umiejętności. Wiem co widziałem. To nie była żadna halucynacja (zresztą jeden raz nie tylko ja byłem obserwatorem). Tak więc sprawa jest DO ZROBIENIA.

 

Witaj,

powiedz dlaczego on wogule bierze ludzi do tego "przedsięwzięcia" ? Dlaczego nie zrobi tego sam, skoro jest takim mistrzem? Traci w ten sposob dużą część "zarobku" ,prawda ? ; )

 

Dla mnie to się kupy nie trzyma. Ale oczywiscie jak zobaczę, to może uwierzę, czekam na obiecaną demonstrację mocy wielkiego guru haha ; )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

poniewaz jest sezon ogorkowy, pozwole sobie opisac pewna glupotke, ktora mi sie kiedys przydarzyla - wlasnie z toto-lotkiem ;)

 

zaznaczam, ze nie korzystalam z rytualow, etc, jak rowniez moj eksperyment nie mial celow zarobkowych (byl bez obstawiania)

swiadkiem byl moj maz, a bylo to dobrych pare lat temu

- nigdy tez nie powtarzalam tego doswiadczenia, wiec zamieszczam raczej jako wakacyjna ciekawostke dla nudzacych sie

 

zalozylam sobie, ze sprobuje wplynac (sprawdze czy to dziala, innymi slowy) na wyniki losowania

w trakcie losowania siedzialam przed tv i - hehe, "sila woli" wplywalam, na to jaka kulka wypadmnie (6 z 49-ciu)

 

zeby bylo bardziej nieprawdopodnie i trudniej, postanowilam wymusic ciag 1, 2, 3, 4, 5, 6 :P

numerki zaczely wypadac:

1..2.. 3...4... 5... i - tu spanikowalam :)))

i przerwalam

nie chcialam wiedziec czy 6 tez wypadnie...:jezyk2_na: :czarodziej:

Edytowane przez alathea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagheera - ta rzecz, którą mogę nagrać to telekineza : odchylenie igły magnetycznej o około 30 stopni. Pozatym niezła rzecz zdarzyła nam się na cmentarzu. A najlepsza była teleportacja pewnych przedmiotów... nie powiem jakich - niechaj to pozostanie tajemnicą :).

 

Tireno - Ludzie nie mogą być zupełnie nieświadomi ani zieloni. Jeden kolega od wielu lat praktykuje Zen. Ja mam mniejsze doświadczenie niemniej jednak nie można twierdzić, żem zielony.

 

Iwanov - To przykre, że ludzie z którymi miałeś do czynienia w takich przedsięwzięciach okazaywali się być oszustami :(. Akcja i Reakcja - zgadza się. Ja nie zamierzam wziąć wszystkiego dla siebie. Napewno sporą część pieniędzy (bez względu na to czy zdobędę je w taki czy w inny sposóB) będę przeznaczał na pomoc humanitarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwanov
Bagheera - ta rzecz, którą mogę nagrać to telekineza : odchylenie igły magnetycznej o około 30 stopni. Pozatym niezła rzecz zdarzyła nam się na cmentarzu. A najlepsza była teleportacja pewnych przedmiotów... nie powiem jakich - niechaj to pozostanie tajemnicą :).

 

Tireno - Ludzie nie mogą być zupełnie nieświadomi ani zieloni. Jeden kolega od wielu lat praktykuje Zen. Ja mam mniejsze doświadczenie niemniej jednak nie można twierdzić, żem zielony.

 

Iwanov - To przykre, że ludzie z którymi miałeś do czynienia w takich przedsięwzięciach okazaywali się być oszustami :(. Akcja i Reakcja - zgadza się. Ja nie zamierzam wziąć wszystkiego dla siebie. Napewno sporą część pieniędzy (bez względu na to czy zdobędę je w taki czy w inny sposóB) będę przeznaczał na pomoc humanitarną.

 

Nie łapiesz.Oni wyczarowywali tą kasę.Przeczytaj uważnie moje słowa.Nie zrozumiałeś panie laik,kolega liznął Twój magii i nawkręcał wam bajki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

messscalito, podejrzewam, że nie wiesz, o co chodzi Iwanowowi... To tak, jak z obiegiem materii, nie da się zjeść jabłka i mieć jabłka. Jak chcesz zjeść jabłko, musisz je skąd wziąć, a jak je zjesz, już nie będzie tym samym jabłkiem, którym było przed chwilą. I wcale nie chodzi o to, czy podzielisz się tym jabłkiem z kimś, ani czy tym kimś będzie uboga sierotka, tylko o to, żebyś miał pewność, że nie ukradłeś komuś tego jabłka i że to nie było jego ostatnie jabłko. Rozumiesz?;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asztoret - ano dlatego bo - aby rytuał zadziałał w tym konkretnym przypadku - potrzeba więcej niż jednego człowieka. Mój kolega nie jest żadnym guru. To skromny człowiek.

 

Bagheera - jest rzeczą niemożliwą abyś nie powtarzała tego eksperymentu. No chyba, że tak bardzo sie przestraszyłaś, że doznałaś jakiejś traumy albo cuś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea
Bagheera, czy przypadkiem nie chcesz dać zarobić grupie swoich znajomych, a jednym z nich nie jest messscalito?:)

 

nio :))))

przejrzales mnie :serduszka_na:

 

 

 

Bagheera - jest rzeczą niemożliwą abyś nie powtarzała tego eksperymentu. No chyba, że tak bardzo sie przestraszyłaś, że doznałaś jakiejś traumy albo cuś :P

 

powstrzymywal mnie jedynie rozsadek (ZAWSZE sa jakies konsekwencje) i gleboka troska o moje zdrowe zmysly :P

 

P.S. dodam, ze "umiem" wiecej :zdziwko:

Edytowane przez alathea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asztoret - ano dlatego bo - aby rytuał zadziałał w tym konkretnym przypadku - potrzeba więcej niż jednego człowieka. Mój kolega nie jest żadnym guru. To skromny człowiek.

 

Bagheera - jest rzeczą niemożliwą abyś nie powtarzała tego eksperymentu. No chyba, że tak bardzo sie przestraszyłaś, że doznałaś jakiejś traumy albo cuś :P

 

A wiesz cos wiecej nt tych rytualow ? To jakas ,ekhem, tradycja ,jakies specjalne bóstwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea
Na to, że wypadnie 1, 2, 3, 4, 5, 6 jest taka sama szansa jak na każdą inną wariację!

 

nie jestem mocna z rachunku prawdodbienstwa

ale zawsze wydawalo mi sie, ze cos uporzadkowanego (np. prosty ciag arytmetyczny) jest trudniej uzyskac niz chaotyczne liczby

 

w sumie, to byla tylko zabawa - i latwiej bylo mi sie skupic na kolejnych liczbach :)

 

nie traktujmy tego tak serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwanov - wybacz, że nie przeczytałem dokładnie tego co napisałeś. Tak to jest, że w każdej dziedzinie są jednostki słabe, przeciętne, dobre, bardzo dobre i wybitne. Ja na magii wogóle się nie znam. Kolega siedzi w tym już od lat. Nie mam powodów aby mu nie wierzyć (z racji tego o czym pisałem wcześniej) ; opowiadał o kilku sytuacjach kiedy jego magiczenie zrealizowało się w 100 %. Nie będę pisał o co chodziło, istotne jest natomiast to, że się zrealizowało tak jak chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwanov

Są pewne prawa.Grawitacja np.Niektórych rzeczy nie przeskoczy ani doświadczony ani laik.Zabawne.Jak jest doświadczony i zna metodę,niech przyjdzie to podyskutujemy fachowo na temat techniki owych rytuałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tireno - rozumiem, że za wszystko w życiu trzeba płacić. Karma nam to zwróci albo w tym albo w kolejnym wcieleniu/ wcieleniach. Zamierzam zneutralizować karmiczne konsekwencje (negatywne) poprzez pomoc ludziom, którzy takiej pomocy potrzebują. Jestem sknera więc będę musiał się trochę przełamać jednakże będzie to rzecz prostsza znacznie niż zarobienie dużych pieniędzy w konwencjonalny sposób :)) A co do kradzieży - nikogo nie zamierzam okradać. W czasie rytuału mogę zawrzeć taką intencję zresztą.

 

Baghera - gratuluję rozsądku. Poprzez Twoje zaniechanie liczba cierpiących istot na tym padole łez nie zmniejszyła się :///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem mocna z rachunku prawdodbienstwa

ale zawsze wydawalo mi sie, ze cos uporzadkowanego (np. prosty ciag arytmetyczny) jest trudniej uzyskac niz chaotyczne liczby

 

w sumie, to byla tylko zabawa - i latwiej bylo mi sie skupic na kolejnych liczbach :)

 

nie traktujmy tego tak serio

Spoko ;) Tylko tak mówię, że to wcale nie musiało być utrudnienie :)

1,2,3,4,5,6 to po prostu jedna z wielu wariacji, które można otrzymać losując 6 liczb z 49 (czy tam iluś)

Wariacja bez powtórze? ? Wikipedia, wolna encyklopedia

Szansa na to, że wypadnie akurat taki ciąg liczb jest 1 na ilość możliwych wariacji bez powtórzeń 6-wyrazowa ze zbioru 49 elementowego.

Czyli taka sama jak i na każdą inna wariację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa na to, że wypadnie akurat taki ciąg liczb jest 1 na ilość możliwych wariacji bez powtórzeń 6-wyrazowa ze zbioru 49 elementowego.

Czyli taka sama jak i na każdą inna wariację

 

Miałem to napisać. A szasa to około 14 mln.

 

Tireno - rozumiem, że za wszystko w życiu trzeba płacić. Karma nam to zwróci albo w tym albo w kolejnym wcieleniu/ wcieleniach. Zamierzam zneutralizować karmiczne konsekwencje (negatywne) poprzez pomoc ludziom, którzy takiej pomocy potrzebują. Jestem sknera więc będę musiał się trochę przełamać jednakże będzie to rzecz prostsza znacznie niż zarobienie dużych pieniędzy w konwencjonalny sposób :)) A co do kradzieży - nikogo nie zamierzam okradać. W czasie rytuału mogę zawrzeć taką intencję zresztą.

 

Śmieszy mnie takie myślenie. Że niby za "dobro" się nie płaci a za uwarunkowane w każdy inny sposób zaklęcie tak. Tego tak łatwo się nie "spłaci". Możesz sobie marzyć ale to nie takie hop siup, rozdawanie kasy żebrakom.

 

messscalito, podejrzewam, że nie wiesz, o co chodzi Iwanowowi... To tak, jak z obiegiem materii, nie da się zjeść jabłka i mieć jabłka. Jak chcesz zjeść jabłko, musisz je skąd wziąć, a jak je zjesz, już nie będzie tym samym jabłkiem, którym było przed chwilą. I wcale nie chodzi o to, czy podzielisz się tym jabłkiem z kimś, ani czy tym kimś będzie uboga sierotka, tylko o to, żebyś miał pewność, że nie ukradłeś komuś tego jabłka i że to nie było jego ostatnie jabłko. Rozumiesz?;]

 

Wygra 2 miliony a potem zobaczy jak to się ładnie spierdziela przed mafia, tłum nowych "przyjaciół" próbuje non stop dodzwonić, rodzina wypomina różne rzeczy, koledzy się odwracają(chyba że pożyczysz) itp. Akcja-Reakcja.

 

zapachnialo mi panem Alanem Edgarem Poe :) przewrotnosc losu/magii..?

 

Nie, poprostu magia ma czarny humor(w naszych oczach, bo magia nie może mieć cech osobowych:P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........

Ja nie zamierzam wziąć wszystkiego dla siebie. Napewno sporą część pieniędzy (bez względu na to czy zdobędę je w taki czy w inny sposóB) będę przeznaczał na pomoc humanitarną.

 

Czyli na wstępie dajesz podświadomości sygnał, że na wygraną nie zasługujesz :icon_biggrin:

 

MAGICY psia mać, biorą się za "czary" a materii nie ogarniają. :lol:

 

Jeśli zżera was żądza, to pracujcie nad tym żeby "opanować potwora" zamiast go karmić :_ostr:

 

Pragnąć pieniędzy znaczy tyle, co nie wiedzieć czego się chce.

 

PozP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea
Spoko ;) Tylko tak mówię, że to wcale nie musiało być utrudnienie :)

1,2,3,4,5,6 to po prostu jedna z wielu wariacji, które można otrzymać losując 6 liczb z 49 (czy tam iluś)

Wariacja bez powtórze? ? Wikipedia, wolna encyklopedia

Szansa na to, że wypadnie akurat taki ciąg liczb jest 1 na ilość możliwych wariacji bez powtórzeń 6-wyrazowa ze zbioru 49 elementowego.

Czyli taka sama jak i na każdą inna wariację

 

ach, juz czysto teoretycznie, pomozcie kochani matematycy policzyc:

 

mamy uzyskac w losowaniu ciag 6-ciu kolejnych liczb (a nie dowolnych roznych liczb):

n, n+1, n+2, n+3, n+4, n+5

wazna jest takze kolejnosc - nie dowolna, tylko w rosnacym porzadku (tj. nie 5,1,4,2,6,3 a 1, 2, 3,4, 5, 6)

 

wariacja bez powtorzen to nie to samo, co ciag

jak to teraz wyglada - jakie jest prawdopodobienstwo?

Edytowane przez alathea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostszym sposobem wylosowania w lotto nrów 1,2,3,4,5,6 byłoby ubrać prezentera w koszulke z takimi numerami przed losowaniem, wszyscy, którzy by ogladali losowanie mimowolnie wysłali by w eter energie z takim numerem i wpłyneli by na taki wynik, Losowania. Myślicie, ze dlaczego oni wszyscy nie mają nic na swoich koszulkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na wstępie dajesz podświadomości sygnał, że na wygraną nie zasługujesz :icon_biggrin:

 

MAGICY psia mać, biorą się za "czary" a materii nie ogarniają. :lol:

 

Jeśli zżera was żądza, to pracujcie nad tym żeby "opanować potwora" zamiast go karmić :_ostr:

 

Pragnąć pieniędzy znaczy tyle, co nie wiedzieć czego się chce.

 

Nie karmienie to ascetyzm, karmienie to hedonizm:) Lepiej znaleźć rozsądny umiar albo środek zastępczy. Btw. kolega wspominał że jest goły w tym temacie, to jego znajomy jest magiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie karmienie to ascetyzm, karmienie to hedonizm:) Lepiej znaleźć rozsądny umiar albo środek zastępczy.

 

Zarówno asceza jak i hedonizm (cyrenejski zapewne masz na myśli) wyzwoli tylko niewolnika. Osoby wolne, takie praktyki doprowadzą do krainy absurdu i udręki. To jest dla mnie jasne.

Pisząc o "opanowaniu potwora" (żądzy) miałam na myśli umiar właśnie :_usmiech:

 

Btw. kolega wspominał że jest goły w tym temacie, to jego znajomy jest magiem.

 

Tyle, to się doczytałam, tylko na co magowi szóstka w Lotto? :icon_mrgreen:

W okół tej gry panuje taki zamęt myśli, pragnień, marzeń, żądz, nadziei, wiary milionów ludzi, że praca z takim galimatiasem jest kompletnie nieefektywna. Ty znawca chaosu zapewne to rozumiesz :oczko_na:. Dlaczego doświadczony mag miałby wybrać tę właśnie drogę?

 

PozP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, to się doczytałam, tylko na co magowi szóstka w Lotto? :icon_mrgreen:

W okół tej gry panuje taki zamęt myśli, pragnień, marzeń, żądz, nadziei, wiary milionów ludzi, że praca z takim galimatiasem jest kompletnie nieefektywna. Ty znawca chaosu zapewne to rozumiesz :oczko_na:. Dlaczego doświadczony mag miałby wybrać tę właśnie drogę?

 

Rozumiem, my z chaosu uderzamy w najczulszy punkt, a nie strzelamy z zapałek do czołgu( czemu media, jasnowidze, wróżki, czarownicy, magowie nie mieszkają w willach???). Doświadczony mag miałby wybrać taką drogę..... wiesz magów, ich interpretacji oraz warunków określenia danym mianem jest jak śniegu na arktyce. Mogę powiedzieć że w moim uznaniu mag nie szuka bogactwa materialnego, kiedyś sam myślałem nad bogactwem materialnym skończyło się na wniosku- lepszy ciężko zarobiony grosz+ ciesz się rzeczami małymi. Bogactwo to nie błyszczący metal. Właściwie logiczny i rozsądny umysł nie pozwoliłby udźwignąć mi wszystkich konsekwencji z tym związanych(a jak ich nie rozpatrzyłeś/łaś to gratulacje....).

 

Ty wiesz ile akcesoria kosztują?! ;)

 

Heh rzeczywiście. Gdy spojrzałem że taka poduszka do medytacji, do niczego nie potrzebny gadżet kosztuje 100zł to ..... Ceremoniałom współczuje-ja tam wole mój nóż do masła, kartkę i ołówek. Ergonomiczni jesteśmy nie?:P

Edytowane przez Kaos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........

Mogę powiedzieć że w moim uznaniu mag nie szuka bogactwa materialnego, kiedyś sam myślałem nad bogactwem materialnym skończyło się na wniosku- lepszy ciężko zarobiony grosz+ ciesz się rzeczami małymi. Bogactwo to nie błyszczący metal. Właściwie logiczny i rozsądny umysł nie pozwoliłby udźwignąć mi wszystkich konsekwencji z tym związanych(a jak ich nie rozpatrzyłeś/łaś to gratulacje....).

.........

 

Takie słowa (a właściwie czyny) uwiarygadniają maga! Świadomość ceny/konsekwencji to podstawa rozwoju. Dobrze opisał to Iwanow:

 

Powiem tak.Nie ma nic za darmo.Wy będziecie musieli zapłacić,walutą trwalszą.

Magia to nie łatwy sposób na zarobienie pieniążka,a większość rytuałów na pieniążki,sprawia,że pieniążki pochodzą ze spadków po zmarłych członkach rodziny,z polis ubezpieczeniowych.Zaś wytypowanie losu,pomijając pokonanie potężnej statystki i podróży po kraju by znaleźć ten los?

Pazerni chciwcy:)

 

PozP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślę, że każdy powinien odkryć w sobie to, co lubi robić, i zacząć to robić. Uparcie dążyć do celu. Systematycznie polepszać swoje umiejętności zawodowe, uczyć się nowych rzeczy, budować sieć możliwości i kontaktów, podejmować odważne kroki, a przy tym trzymać pozytywne nastawienie. Tak pewnie można zdobyć w magiczny sposób pieniądze (o ile przyjmiemy, że magia to nie czary, a zwykłe zmienianie rzeczywistości za pomocą woli).

 

Co do zarabiania w sposób stricte ezoteryczny, też to można osiągnąć - wystarczy założyć ezoteryczny biznes i np. wróżyć ludziom. Albo też pisać niu-ejdżowskie książki ezoteryczne (to w sumie i ja bym umiał, chociaż nie wierzę za bardzo w te wszystkie czakry i wibracje - ale cóż, nie sztuka coś tam wymyśleć w stylu "wykreujesz swój magiczny świat za pomocą kontaktu z wyższymi wibracjami", a potem to sprzedawać ludziom).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panie i Panowie, sprawa wciąż jest nie ruszona. Przeczytałem wszystkie wasze wypowiedzi. Chcę zaznaczyć jedną rzecz : tak jak ktoś w tym temacie już napisał ja nie znam się na magii prawie całkiem ! To kolega jest w tych sprawach doświadczony teoretycznie oraz praktycznie.

Co do odbierania komuś jabłka, które rzekomo na niego czekało to moim zdaniem tego rodzaju myślenie jest usprawiedliwianiem własnego braku inicjatywy, którą trzeba podjąć aby zdziałać coś konstruktywnego. Załóżmy, że istotnie zabieram komuś jabłko i dzięki temu jabłku udaje mi się kupić całe drzewko :). W ten oto sposób stwarzam dostęp do "czekających jabłek" dla osób kilkunastu, kilkudziesięciu.

 

LoonyMystic napisał/a ważną rzecz ; że zarobić na ezoteryce można stawiając ludziom tarota zawodowo albo pisząc książki ezoteryczne. Podobnie niestety wygląda sprawa z Sekretem. Sporo ludzi podłączyło sie do tego ruchu i zarabiają m/w w tego rodzaju sposób jak napisał/a LoonyMystic. Myślenie pozytywne/ negatywne w rzeczywistości nie ma większego znaczenia. No może lekko statycznie większe szanse mają ci, którzy myślą pozytywnie. Ale nie można mówić o żadnej rewelacji. Ta historia z Sekretu o geju, który zaczął stosować prawo przyciągania i nagle ludzie, którzy go szykanowali zostali zwolnieni lub przeniesieni na inne stanowiska... Można miec wątpliwości czy ta historia wogóle jest prawdziwa. Ja myślę, że owszem ale to jest wyjątek potwierdzający regułę. Na 100 osób stosujących Sekret 10 zauważy zdecydowanie pozytywne zmiany w swym życiu, 9 zdecydowanie negatywne, a u pozostałych 81 generalnie nic się nie zmieni.

 

Niestety nasze życie zostało określone już przed naszym narodzeniem... Taki właśnie fatalistyczny mam do tego stosunek. Wiem to z własnego doświadczenia i z obserwacji/ refleksji.

 

Jeszcze odnośnie magii ; większość technik, sposobów, rytuałów jest mocno śmierdzących w tym sensie, że za ich podejmowanie będziemy musieli prędzej bądz później zapłacić. Ja wybieram WOLNOŚĆ. Ostatnio coraz częściej myślę o moim następnym wcieleniu (to tak pod wpływem snu jaki miałem a dotyczył kolejnego wcielenia i przy okazji ukazał ciekawą wizję przyszłości)... I jakoś mam takie dziwne wrażenie, że te kilka/ kilkanaście wcieleń jakie prawdopodobnie mam przed sobą (zanim będę WOLNY) szybko zleci :). A przedewszystkim : będzie w miarę OK. To jest dla mnie znacznie ważniejsze niż materialne bogactwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaos, napisz o swoim doświadczeniu w stosowaniu technik magicznych/ ezoterycznych/ jogicznych. Pozniej opowiem o tym koledze (nie ma on obecnie dostępu do neta) i zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaos, zależy nam na tym, aby człowiek, którego weźmiemy miał już conieco doświadczenia i osiągnięć w tej dziedzinie (im więcej, tym lepiej). Wtedy szanse, że projekt zakończy się sukcesem będą większe. Pytasz co masz napisać... Napisz o swoich doświadczeniach i osiągnięciach w dziedzinie PSI, kontroli własnego ciała i umysłu. I magia - to też ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
poniewaz jest sezon ogorkowy, pozwole sobie opisac pewna glupotke, ktora mi sie kiedys przydarzyla - wlasnie z toto-lotkiem ;)

 

zaznaczam, ze nie korzystalam z rytualow, etc, jak rowniez moj eksperyment nie mial celow zarobkowych (byl bez obstawiania)

swiadkiem byl moj maz, a bylo to dobrych pare lat temu

- nigdy tez nie powtarzalam tego doswiadczenia, wiec zamieszczam raczej jako wakacyjna ciekawostke dla nudzacych sie

 

zalozylam sobie, ze sprobuje wplynac (sprawdze czy to dziala, innymi slowy) na wyniki losowania

w trakcie losowania siedzialam przed tv i - hehe, "sila woli" wplywalam, na to jaka kulka wypadmnie (6 z 49-ciu)

 

zeby bylo bardziej nieprawdopodnie i trudniej, postanowilam wymusic ciag 1, 2, 3, 4, 5, 6 :P

numerki zaczely wypadac:

1..2.. 3...4... 5... i - tu spanikowalam :)))

i przerwalam

nie chcialam wiedziec czy 6 tez wypadnie...:jezyk2_na: :czarodziej:

 

Sciema ???

Tester zestaww liczb

Lotto - Test wybranych liczb * Lotto-Centrum.com

nigdy zestaw 1,2,3,4,5 nie wpadł, powyżej testery historii losowań

max 4 z 6 liczb z tego zestawu wpadło

0001. 08.05.2010 4/6 Losowanie nr 4845: 01,03,04,06,11,32

0002. 07.11.2009 4/6 Losowanie nr 4767: 01,02,03,05,07,17

0003. 24.02.1999 4/6 Losowanie nr 3536: 01,04,05,06,09,18

0004. 14.12.1985 4/6 Losowanie nr 2158: 01,02,04,05,10,31

0005. 16.08.1981 4/6 Losowanie nr 1706: 01,02,04,05,10,29

0006. 14.06.1981 4/6 Losowanie nr 1689: 01,02,05,06,11,16

0007. 16.08.1959 4/6 Losowanie nr 131: 01,02,04,05,23,36

 

wiec które to losowanie ustawiłaś, że padło 5 z 6 liczb ?

 

kilka ciekawych rzeczy na temat wygrywania w lotto

90-latkowi przyśniły się liczby za 5 mln euro - Ciekawostki - Fakty w INTERIA.PL

Wyśnić liczby z Totka :: Sennik :: Symbolika, interpretacja i znaczenie snów, Senniki, Sny

książka "Sny wygrywających" Michael'a Hunt'a i Stephen'a Copeland'a

Można przewidzieć wynik Totolotka! - multipasko

Fundacja Nautilus - Artykul - Ryan Magee, ktry trafi w Lotto 6,5 miliona funtw (rwnowarto ponad 31 milionw zotych) twierdzi, e zagra tylko dlatego, e przynio mu si, i powinien to zrobi. By przekonany, e wygra.

Można przewidzieć wynik Totolotka!

podobno uzyskać numery nie jest trudno, ale pod warunkiem, że nie zostaną one użyte w celu wzbogacenia się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz dorobić:

Ta wiadomość zarobi dla Ciebie 50.000 zł! Zamykając ją "wyrzucasz" 50.000 zł.

Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuję, że nie pożałujesz! Nie zmarnuj swojej szansy!

Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!

To nie żaden żart!

mark, a ja mam nadzieję właśnie, że wklejasz to jako żart, bo ten łańcuszek szczęścia krąży w sieci od ładnych paru lat i ci co go rozsyłają muszą chyba być naiwnymi do szczętu kretynami, albo osobami którzy może sami nie są, ale właśnie szukają łasych na kasę kretynów. A kto mi zabroni dopisać swój numer konta bankowego nie płacąc tych pięciu złotych? Więc sorry, ale czy ty nas mark masz za idiotów? Czy sam może wierzysz, że zamiast iść do roboty to porozsyłasz sobie trochę parę takich łańcuszków to coś ci tam spadnie do koryta? :o Współczuję...

 

PS. poza tym post marka powinien zostać usunięty, bo podpada pod paragraf: http://www.net-zarabianie.pl/latwakasa.php

Edytowane przez LoonyMystic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciema ???

Tester zestaww liczb

Lotto - Test wybranych liczb * Lotto-Centrum.com

nigdy zestaw 1,2,3,4,5 nie wpadł, powyżej testery historii losowań

max 4 z 6 liczb z tego zestawu wpadło

0001. 08.05.2010 4/6 Losowanie nr 4845: 01,03,04,06,11,32

0002. 07.11.2009 4/6 Losowanie nr 4767: 01,02,03,05,07,17

0003. 24.02.1999 4/6 Losowanie nr 3536: 01,04,05,06,09,18

0004. 14.12.1985 4/6 Losowanie nr 2158: 01,02,04,05,10,31

0005. 16.08.1981 4/6 Losowanie nr 1706: 01,02,04,05,10,29

0006. 14.06.1981 4/6 Losowanie nr 1689: 01,02,05,06,11,16

0007. 16.08.1959 4/6 Losowanie nr 131: 01,02,04,05,23,36

 

wiec które to losowanie ustawiłaś, że padło 5 z 6 liczb ?

 

W sumie też byłem tego ciekaw, bo tak mi się właśnie zdawało, że nigdy nie padł ciąg cyfr 1-5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Bagheera pisała o multilotku a nie o dużym lotku? :P

 

zeby bylo bardziej nieprawdopodnie i trudniej, postanowilam wymusic ciag 1, 2, 3, 4, 5, 6 :P

Tego nie kumam. Czemu ciąg 1, 2, 3, 4, 5, 6 ma być bardziej nieprawdopodobny od np. 21, 4 ,32 ,17 , 8, 40? Prawdopodobieństwo jest takie samo przecież, więc poziom trudności też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę w MULTI LOTKU też nie padło nigdy 5/6 co najwyżej 4/6

0001. 03.01.2011 4/6 Losowanie nr 5558: 01,03,04,06,

0002. 01.01.2011 4/6 Losowanie nr 5555: 01,02,03,04,

0003. 25.12.2010 4/6 Losowanie nr 5540: 01,03,04,05,

0004. 24.12.2010 4/6 Losowanie nr 5539: 01,03,05,06,

0005. 18.12.2010 4/6 Losowanie nr 5526: 02,04,05,06,

0006. 11.12.2010 4/6 Losowanie nr 5513: 01,03,04,06,

0007. 04.11.2010 4/6 Losowanie nr 5438: 01,02,04,05,

0008. 04.10.2010 4/6 Losowanie nr 5377: 01,04,05,06,

0009. 04.07.2010 4/6 Losowanie nr 5192: 01,02,04,05,

0010. 16.06.2010 4/6 Losowanie nr 5156: 01,03,05,06,

0011. 09.06.2010 4/6 Losowanie nr 5143: 01,02,04,05,

0012. 01.06.2010 4/6 Losowanie nr 5127: 03,04,05,06,

0013. 31.05.2010 4/6 Losowanie nr 5124: 02,03,04,05,

0014. 30.05.2010 4/6 Losowanie nr 5123: 01,02,03,05,

0015. 30.03.2010 4/6 Losowanie nr 5000: 01,03,04,05,

0016. 17.03.2010 4/6 Losowanie nr 4975: 01,02,04,05,

0017. 14.03.2010 4/6 Losowanie nr 4969: 01,02,04,05,

0018. 14.02.2010 4/6 Losowanie nr 4913: 02,04,05,06,

0019. 01.02.2010 4/6 Losowanie nr 4887: 02,03,04,06,

0020. 21.01.2010 4/6 Losowanie nr 4864: 02,03,05,06,

0021. 17.12.2009 4/6 Losowanie nr 4795: 02,03,05,06,

0022. 12.12.2009 4/6 Losowanie nr 4785: 03,04,05,06,

0023. 23.11.2009 4/6 Losowanie nr 4747: 01,02,04,05,

0024. 16.11.2009 4/6 Losowanie nr 4733: 02,03,04,05,

0025. 31.10.2009 4/6 Losowanie nr 4700: 01,02,04,06,

poniższym testerem można sprawdzić

Tester zestaww liczb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zalozylam sobie, ze sprobuje wplynac (sprawdze czy to dziala, innymi slowy) na wyniki losowania

w trakcie losowania siedzialam przed tv i - hehe, "sila woli" wplywalam, na to jaka kulka wypadmnie (6 z 49-ciu)

 

zeby bylo bardziej nieprawdopodnie i trudniej, postanowilam wymusic ciag 1, 2, 3, 4, 5, 6 :P

numerki zaczely wypadac:

1..2.. 3...4... 5... i - tu spanikowalam :)))

i przerwalam

nie chcialam wiedziec czy 6 tez wypadnie...:jezyk2_na: :czarodziej:

 

6 z 49, czyli o Dużego Lotka chodziło, a nie o multi, a w DL nie padło więcej jak 4z 6

Edytowane przez lopez1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość carolinew86

Moim skromnym zdaniem liczby 123456 jeszcze nie wypadły albo nie wypadna nigdy bo duzo robi też zbiorowe myslenie czyli ludzi ktorzy ogladaja lotto prawie kazdy ma w podswiadomosci ze takie liczby nie moga wypasc bo to za latwe niemozliwe itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa intepretacja :) Nie przecząca rachunkowi prawdopodobieństwa, ale też uznająca istnienie jakichś tam sił - czyli przyznajesz, że obiektywnie liczby 123456 są tak samo prawdopodobne jak dowolna inna kombinacja, ale jednocześnie uznajesz pogląd, że za pomocą zbiorowego myślenia, można zakrzywić trochę matematykę.

 

Aczkolwiek żeby jakieś głębsze wnioski wysnuwać, to potrzeba by było dogłębnych badań statystycznych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Tego nie kumam. Czemu ciąg 1, 2, 3, 4, 5, 6 ma być bardziej nieprawdopodobny od np. 21, 4 ,32 ,17 , 8, 40? Prawdopodobieństwo jest takie samo przecież, więc poziom trudności też.

 

Dlaczego prawdopodobieństwo jest takie samo? Nie pamiętam już z lekcji matematyki, ale wydaje mi się, że jednak nie. Że jednak prawdopodobieństwo wypadnięcia sześciu KOLEJNYCH liczb (bez różnicy czy to będzie: 1, 2, 3, 4, 5, 6 czy np. 38, 39, 40, 41, 41, 43) jest dużo mniejsze niż prawdopodobieństwo wypadnięcia sześciu nie kolejnych liczb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea
6 z 49, czyli o Dużego Lotka chodziło, a nie o multi, a w DL nie padło więcej jak 4z 6

 

owszem - padlo1,2,3,4,5 i jeszcze cos - nie pamietam, jaka

nie podam Ci daty, zwyczajnie nie pamietam :)

dobre pare lat temu, na pewno Duzy Lotek

 

co do prawdopodobienstwa juz sie nie wypowiadam, bo choc lubie matematyke - to rachunek prawdopodobienstwa to zawsze byla moja pieta achillesowa...

pomyslalam sobie po prostu, ze

a) najlatwiej bedzie mi sie skupic na takich prostych liczbach

B) ze jest bardziej nietypowe uzyskanie kolejnych liczb i to od "1" niz dowolnych - bo jak popatrzysz na rozne losowania - to niezwykle rzadko widzisz taki wyniik

mialo to dla mnie byc dodatkowe potwierdzenie, ze to sa liczby wybrane przze mnie, a nie, ze akurat pmyslalam i przypadkowo takie tez wypadly

moze to i glupie rozumowanie

szczerze - dlugo nad tym nie myslalam - zrobilam i juz...

 

a moze to byl przypadek

:)

Edytowane przez alathea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego prawdopodobieństwo jest takie samo? Nie pamiętam już z lekcji matematyki, ale wydaje mi się, że jednak nie. Że jednak prawdopodobieństwo wypadnięcia sześciu KOLEJNYCH liczb (bez różnicy czy to będzie: 1, 2, 3, 4, 5, 6 czy np. 38, 39, 40, 41, 41, 43) jest dużo mniejsze niż prawdopodobieństwo wypadnięcia sześciu nie kolejnych liczb...

Ależ to naprawdę nie ma znaczenia. Kulka może mieć narysowaną na sobie taką cyferkę albo inną, wszystko jest rzeczą umowną, matematyka nie odróżnia tego jak producent pomalował kulki. Przecież te kulki mogłyby być nawet bez żadnych liczb, a jedynie różnić się kolorami powiedzmy.

 

Nie pamiętam już z lekcji matematyki, ale wydaje mi się, że jednak nie.

jak chcesz to mogę zajrzeć do podręcznika i zarzucić konkretny wzór na obliczanie prawdopodobieństwa, w którym mowy nie ma o kolejności liczb, aczkolwiek to będzie chyba bezcelowe bo wątpię, czy by ktokolwiek cokolwiek z takiego wzoru zrozumiał xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ to naprawdę nie ma znaczenia. Kulka może mieć narysowaną na sobie taką cyferkę albo inną, wszystko jest rzeczą umowną, matematyka nie odróżnia tego jak producent pomalował kulki. Przecież te kulki mogłyby być nawet bez żadnych liczb, a jedynie różnić się kolorami powiedzmy.

Niby tak... (znaczy ja rozumiem co masz na myśli, kulki wrzucone, już nie ma niby znaczenia jakie są na nich numerki) a jednak wydaje mi się że nie :D (że jednak matematyka odróżnia prawdopodobieństwo wypadnięcia kolejnych cyfr) no nieważne, może sam zajrzę do starego zeszytu jak będzie mi się chciało ;) Dobra, koniec offtopicu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem - padlo1,2,3,4,5 i jeszcze cos - nie pamietam, jaka

nie podam Ci daty, zwyczajnie nie pamietam :)

dobre pare lat temu, na pewno Duzy Lotek)

w testerze liczb z tego przedziału nigdy w całej historii losowań DL nie padło 5z6, link do testera podałem, nawet do dwóch, wiec każdy z tego forum może to sprawdzić, sprawdź sama w histori losowań i napisz które to losowanie, bo jak na razie niewiarygodna jesteś w porównaniu do faktów, które da się sprawdzić, a poza tym kto z taką umiejętnością nie spróbowałby po raz kolejny ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tu chyba kilku specjalistów od duchów, magi, demonów itp wiec

1. czy demon jak sie po przywoła i zapyta o podanie numerów losowania lub wpłynięcie na mszynę tak aby padłu numery które obstawiliśmy jest możliwe ?

2. czy duch lub anioł może podać numery losowania jak sie go przywoła i zapyta?

3, czy za pomocą magii do sie przewidzieć lub wpłynąć na maszynę losującą, tyle talizmanów, zakazanych ksiąg, rytuałów jest i czy któryś w tym temacie jest skuteczny?

4 sigile, servitory stworzone przez maga mają moc wpłynięcia na losowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea
w testerze liczb z tego przedziału nigdy w całej historii losowań DL nie padło 5z6, link do testera podałem, nawet do dwóch, wiec każdy z tego forum może to sprawdzić, sprawdź sama w histori losowań i napisz które to losowanie, bo jak na razie niewiarygodna jesteś w porównaniu do faktów, które da się sprawdzić, a poza tym kto z taką umiejętnością nie spróbowałby po raz kolejny ????

wrzuc jakiegos linka, jak masz (sam tez poszukam) - gdzie szukac wynikow - jak znajde, to wkleje, pytanie - do ilu lat wstecz mozna szukac, jest duza jest ta baza danych?

(aha, i liczby wypadaly dokladnie po kolei)

poza tym - nie mam zwyczaju zmyslac, jesli nawet to nie ja wywolalam te liczby - musialy jednak kiedys pasc,

mysle, ze nie mam omamow, a moj maz tez ich raczej nie mial, siedzial wtedy obok i on nie ma nic wspolnego z "ezo"...

napisalam te informacje po to, zeby ci, ktorzy szukaja pomocy u demonow, aniolow i innych bytow wiedzieli, ze nie jest to konieczne

 

co do tego, dlaczego tego nie powtorzylam :

nie wiem czy na pewno dalabym rade powtorzyc - to raz, to wymaga duzej koncentracji, moze nawet nie kazdy potrafi, nie wiem

nie mialam wtedy wypelnionych kuponow, wiec byl to tylko rozdaj testu, proby sil, zabawy - byc moze z obciazeniem, ze moge cos wygrac, nie wyszloby mi

i po trzecie - mam sie akurat czegos nauczyc, a nie latwo dostac pieniadze - wtedy ta lekcja nie wyjdzie i w kolejnym zyciu znow bede miala to samo babranie sie, a tak mooze uda mi sie w tym to przerobic... juz pare razy wyszlo mi to i w kartach, i numerologii... u mnie wygrana to nie bylaby droga na skroty, wrecz przeciwnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz 3 podaje strony testujące ( ten drugi link lepszy), wystarczy na napis poniżej kliknąc (link do testera)

Lotto - Test wybranych liczb * Lotto-Centrum.com

www.lotto-centrum.com/lotto/test_liczb.php5

Tester zestaww liczb

www.multipasko.pl/analizer

nigdy zestaw 1,2,3,4,5 nie wpadł, powyżej testery historii losowań

max 4 z 6 liczb z tego zestawu wpadło

0001. 08.05.2010 4/6 Losowanie nr 4845: 01,03,04,06,11,32

0002. 07.11.2009 4/6 Losowanie nr 4767: 01,02,03,05,07,17

0003. 24.02.1999 4/6 Losowanie nr 3536: 01,04,05,06,09,18

0004. 14.12.1985 4/6 Losowanie nr 2158: 01,02,04,05,10,31

0005. 16.08.1981 4/6 Losowanie nr 1706: 01,02,04,05,10,29

0006. 14.06.1981 4/6 Losowanie nr 1689: 01,02,05,06,11,16

0007. 16.08.1959 4/6 Losowanie nr 131: 01,02,04,05,23,36

Edytowane przez lopez1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

lopez1 - dzieki za linki

 

przejrzalam pare razy losowania w okresie, kiedy to moglo miec miejsce tj. od 1989 do 2009 roku

i musze Ci przyznac racje - nie ma tych wynikow

 

nie wiem, co mi sie przytrafilo - LD czy bajdurzenie na jawie, maz pamieta (dzis rozmawialam), ze pokrylo sie pare pierwszych liczb, ale nie pamieta -jakich ani dokladnei kiedy

nidgy dotad tego nie sprawdzalam, poniewaz nie mialam takiej potrzeby - jak dotad mialam zaufanie do swojej pamieci i "twardego chodzenia po ziemi"

coz - jak widac, tak nie jest

troche to dziwne, skad mi sie to wzielo, poniewaz nigdy specjalnie nie staralam sie grac w lotka, ani stosowac systemow/magii/czy czegokolwiek-tam zeby cos wygrac...

widac siedzi to w podswiadomosci

w zwiazku z tym przepraszam wszystkich, ktorym namacilam w glowie - jak widac, takie wydarzenie nie mialo miejsca

Edytowane przez alathea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tę stronę to chyba ktoś zrobił jeszcze w poprzednim stuleciu ;) Ale fajnie, można sobie pooglądać jak kiedyś strony internetowe wyglądały ;)

Edytowane przez LoonyMystic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka postów temu podałem linki i tam o tym "astrolog podaj numery" było, o Copperfieldzie jak przewidział numery i inne takie, że ten czy tamten wyśnił numery itd. itp. astrolog ani wróżka Ci nie da numerków do wygrania, kilka razy podczas kumulacji astrologowie itp podawali w gazetach numery i nie wiem czy nawet jedną liczbę trafili, później były tłumaczenia że za dużo różności w astralu krąży przy kumulacji i nie można wytypować liczb poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moich wcześniejszych linkach jest opis książki jak wygrać, ale to też .........., film i książka "sekret" i inne takie, jakoś nie specjalnie w to wierzę,

Twój astrolog może z jedną trafi, 5,10,44,36,41,15 byłe jakie 6 liczb, a pewnie tak samo albo lepiej wejdzie niż te Twojego astrologa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś znał taką metodę to sam trzepałby kasiorę, a nie upubliczniał to, to są pewnie opisy FX , tak jak elektryzowanie wody przez telewizor i inne takie.

padły 10,15,28,30,37,46

astrologa 25 , 26 , 15 , 22 , 27 , 47 ./ trafne 15

moje 5,10,15,36,41,44/ trafne 10,15

aby trafić 1 lub 2 z 6 wystarczy popatrzeć na kilkanaście ostatnich losowań i wybrać te które dawno nie padły, skuteczność taka sama jak astrologa

 

masz kilka ciekawych linków o lotto, kiedyś był eksperyment: grupa osób o zdolnościach paranormalnych próbowała przewidzieć wyniki lotto albo wpłynąć na nie, w czasie świetności było 4 z 6 i kilka razy po 3 z 6, ale taki wynik można osiągnąć z rachunku prawdopodobieństwa, numery co długo czekają wybrać, numery co ostatnio padały czesto i czasem 4 z 6 pada

http://www.astromagia.pl/astrologia/tajniki-astrologii/198-wygra-w-lotto

http://deser.pl/deser/1,83452,5889566,Lotto__wygrasz_40_mln_zl_z_pomoca____astrologa_.html

podał 3, 6, 12, 20, 23, 29, padły 8, 13, 18, 21, 24, 47, trafność ZERO

http://deser.pl/deser/1,83453,5616944,Lotto__znalezli_sposob_na_trafienie_szostki_.html

http://www.ezoforum.pl/archiwum-forum/8179-astrologia-i-lotto-5.html

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Sensacja-Brytyjczyk-przewiduje-numery-lotto,wid,11479861,wiadomosc.html

http://www.wykop.pl/link/234058/derren-brown-przewidzial-wyniki-lotto/

http://ciekawostki.eu/news.php?id=1388

Derren Brown wyjaśnia jak udało mu się przewidzieć wyniki lotto!

Edytowane przez lopez1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

channeling z tego co słyszałem daje możliwość poznania takich rzeczy ale jeśli ktoś próbuje się na tym wzbogacić lub jakoś to zmienić to zupełnie inaczej się wtedy dzieje

wizualizacja też podobno pomaga

nagrania Brain wave generator

film sekret odkrywa tez troche że liczy się nastawienie

http://ezodar.pl/index.php?/topic/1038-numery-totka-a-inkubacja-snow/

co do rytuałów na przyciąganie pieniędzy to może to być skuteczne ale kasa może być np z odszkodowania za spalony dom lub z ubezpieczenia kogoś z rodziny

Edytowane przez lopez1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chciał gotowy przepis na liczby to proszę:

6 pomarańczy

3 banany

50 dag mąki

biały pergamin

specjalny atrament

miecz spod Grunwaldu

sandały doktora Burskiego

3 kilo spalin z pierwszego żuka

 

Wszystko wygotować w 20 litrach wody, na małym ogniu, aż się sandały rozpuszczą, następnie nakryć skórą z lewego ucha tyranozaura, poczekać, aż przestygnie i napluć do garnka, wtedy po prawidłowo przeprowadzonych czynnościach na garnku pojawią się numery.

Taki przepis chciałeś na tych 9 stronach o niczym znaleźć ?

Edytowane przez lopez1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Problem nie tkwi w magicznych metodach, ale większość tutaj chciałaby mieć kasę robiąc nic.

 

Najlepszą metodą naprawdę magiczną jest robienie tego czego się Kocha, a kasa będzie świetnym dodatkiem.

 

Siedząc na czterech literach i oczekując, że wahadełko wam przyniesie ogromne zyski? dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Viperius

Zdradź nam więc te jedynie słuszne, działające techniki!

Kasa dodatkiem? Super, ale nie ważne, jak bardzo kocham surfowanie, dopóki nie kupie deski nic nie zrobię, wiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przestań siedzieć na dupie i bierz się do roboty, a nie czekaj, że magicznie Ci spadnie z nieba.

 

Kasa to nawet nie dodatek, ledwo atrybut, który towarzyszy ludziom w działaniu, a nie w obijaniu się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa i magia hymmmm ciekawe bo ja zmieniam priorytety i zaczynam robić to co lubię i sprawia mi przyjemność a kasa za to jest ale mniej mnie cieszy ;-)

 

Cieszy mnie efekt mojego wysiłku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzymaj, to kwestia czasu kiedy z tego mniej, zrobi się więcej bez konieczności walki o grosz.

 

to nie jest kwestia wiary, tylko prawidłowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrozumiałam jakiś czas temu dzięki " przypadkowi losu" że praca w której pracowałam jest dla mnie koszmarem i że tam to nie jest miejsce dla mnie.Miałam czas żeby ogarnąć myśli i podjąć wyzwanie z tęsknotami za tym co lubię robić ;-)

Kasę mam cały czas i dodatkowo z tej pasji numer jednej .Drugą dopiero zacznę rozwijać jak zakończę naukę bo tak naprawdę to moim powołaniem są" młodzi gniewni " Wcześniej czułam taką potrzebę lecz zalękniona jak to będzie finansowo nic z tym nie robiłam aż do teraz .Cały czas pomagam młodym i cały czas są w śród mnie .Po prostu się znajdujemy ;-) że tego wcześniej nie zrozumiałam wrrrrr Dopiero jak Odkryłam najważniejsze : że bogactwo to nie kasa a moja świadomość i ja sama dla samej siebie ;-)

Edytowane przez befadka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...