Skocz do zawartości

chodzenie po krze na morzu


anurma

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłabym o możliwie szybką interpretację tego snu, bo jak sobie poczytałam o poszczególnych jego symbolach to się trochę wystraszyłam, a całość jak zwykle trudna do poskładania...

 

Śniło mi się, że byłam na morzu, pokrytym krą lodową. Woda była spokojna, czysta i miała turkusowo-zielony kolor. Chodziłam po krze - nie była zbyt duża i strasznie się chwiała. W pewnej chwili wpadłam do wody. Na moment znalazłam się pod jej powierzchnią, zobaczyłam tam całkowicie zanurzoną dużą metalową klatkę, w której były zwłoki kilku utopionych kobiet. Miały podarte ubranie, tak że były prawie półnagie i długie ciemne włosy, wyglądały trochę jak Indianki. To był tylko krótki moment, zaraz wypłynęłam i nagle okazało się, że woda wcale nie jest aż tak głęboka, sięga mi zaledwie nieco powyżej kolan, tylko jest straszliwie zimna, chciałam z niej jak najszybciej wyjść i wtedy przez środek tego morza pojawił się jakby płot, wystający z wody i ja zaraz na niego weszłam, stałam na nim i cieszyłam się że wreszcie wydostałam się z tej lodowatej wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym śnie był chyba jeszcze ktoś, kto przez pewien czas jakby szedł kawałek dalej po tej krze, to raczej był mężczyzna, czułam tam czyjąś obecność, ale to bardzo słaba wizja, nie jestem pewna, czy tam był, pozostałe elementy tego snu są o wiele wyraźniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak na moje oko to ten sen odzwierciedla Twój związek uczuciowy.

Pokazuje oziębłość, chłód uczuciowy i emocjonalny, pustkę która towarzyszy Ci w związku.

Te kobiety skojarzyły mi się z Twoim brakiem akceptacji swoich pragnień i potrzeb (także chodzi mi tu o potrzeby seksualne).

Co do płotu to - poprzez skojarzenie z drewnem - symbolizuje chęć ocieplenia tych oziębłych uczuć i relacji z drugą osobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie tęsknisz za miłością ?

Bo to też może być powodem takiego snu.

Nie towarzyszą Ci w życiu te uczucia o których pisałam ?

Jeśli nie to już inaczej go nie zinterpretuję ;)

Może ktoś inne spróbuje :)

Edytowane przez Pysiaczek
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że masz rację. Zdarza mi się jeszcze zatęsknić za miłością, chociaż z biegiem czasu coraz bardziej pozbywam się złudzeń. Ten sen przyśnił mi się w czasie, kiedy coś tam poczułam do pewnego mężczyzny. Ale ponieważ nie otrzymałam z jego strony żadnych sygnałów mogących mi dawać jakieś nadzieje na wzajemność, ta historia to już przeszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to wielkie dzięki za odpowiedź. Gdybyś jeszcze zechciała poświęcić chwilkę aby zerknąć na ten mój sen o białych liliach, to moja wdzięczność nie miałaby granic, bo na nim w tej chwili zależy mi jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...