Skocz do zawartości

POWITALNIA - witamy na EzoForum


Watislav

Rekomendowane odpowiedzi

to i ja witam wszystkich serdecznie bardzo zaciekawiło mnie to forum interesuje sie takimi "rzeczami" ale nie jestem praktykująca mam nadzieje że tu dowiem się troszkę o sobie bo ostatnio się pogubiłam ale wierzę że będzie dobrze grunt to pozytywne nastawienie :)

gratuluje pomysłodawcy forum bo widzę że pomaga on wielu ludziom :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej, witam wszystkich :). Ja tutaj dopiero od dzisiaj. Jestem kobietką z gór :). Był czas, że życie mnie trochę gdzie indziej przeniosło, ale koniec końców wróciłam w swoje magiczne miejsce i zawsze stąd czerpie energię.

Ogólnie nadwrażliwiec, uparciuch, łakomczuch :), który stara sie być dobrą duszyczką, chociaż to nie zawsze tak fajnie mi wychodzi.

Trochę długa ta historia jak dotarłam na to forum, w każdym bądź razie chodzi o tzw. 'przypadki'. A wszystko zaczęło sie od run...

Pozdrawiam wszystkich cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od roku rozpoczełam węrówkę z kabałami, runami. Początkowo ktoś mi wrózył. Teraz nabłam swoje karty run i zamierzam nauczyc się korzystac z nich jak najlepiej.

I widze że na tym forum znajde wiele informacji

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Czy mogę przywitać sie ponownie...:) Chyba tak, bo 10 miesięcy to wystarczająco dużo czasu aby znów móc powiedzieć(napisać) :CZEŚĆ!! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Czy mogę przywitać sie ponownie...:) Chyba tak, bo 10 miesięcy to wystarczająco dużo czasu aby znów móc powiedzieć(napisać) :CZEŚĆ!! :)

 

 

Oczywiscie ze mozesz, my libimy powitania :przytul: witaj ponownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim, mam na imię bartek(osz ;) ) przez większość życia mieszkałem koło szczecina w zachodniopomorskim, obecnie mieszkam w gdańsku, na jak długo? :D cóż, raczej cieszę się teraźniejszością, obserwuję, poznaję siebie, podnoszę energię, pozwalam odpadać ego które czasem zawistnie się biedne próbuje bronić ;) nie mam celu w tym co robię, nie mam pojęcia dokąd to prowadzi, ufam i czuję, iż tak być powinno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim, mam na imię bartek(osz ;) ) przez większość życia mieszkałem koło szczecina w zachodniopomorskim, obecnie mieszkam w gdańsku, na jak długo? :D cóż, raczej cieszę się teraźniejszością, obserwuję, poznaję siebie, podnoszę energię, pozwalam odpadać ego które czasem zawistnie się biedne próbuje bronić ;) nie mam celu w tym co robię, nie mam pojęcia dokąd to prowadzi, ufam i czuję, iż tak być powinno...

 

Landie i rzecowo, witaj w naszym gronie, abys osiagnal cel do ktorego dazysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, Agulka!! Cieszę się, że wróciłaś!!

Brakło tu Twojej energii :uscisk:

 

stay_in_light - już nam się pięknie zdążyłeś zaprezentować. :) Witaj serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanilka, Kaffciu cmooooook!! Jak ja się cieszę, że Wy tu jesteście..... Czy ktoś jeszcze się czasem zjawia? Duuuże błękitne kule do Was :)

Witam serdecznie również tych, którzy tak wspaniale teraz tu ezoforumują, a których jeszcze nie miałam okazji poznać. Ale nadrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tutaj nowy próbuję zostać jakby "magiem" zobaczymy co z tego będzie na razie życzę wszystkim Wesołych Świąt :)

 

witamy "prawie"magu działaj działaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanilka, Kaffciu cmooooook!! Jak ja się cieszę, że Wy tu jesteście..... Czy ktoś jeszcze się czasem zjawia? Duuuże błękitne kule do Was :)

Witam serdecznie również tych, którzy tak wspaniale teraz tu ezoforumują, a których jeszcze nie miałam okazji poznać. Ale nadrobię :)

 

Zostało niewielu i raczej w formacie gościnnym. :) Ale ostatnio coś chyba ściąga wszystkie duszki do forum! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję , że ściągnie też pozostałych..

 

Ze Świętami w sumie często nachodzą wspominki :))

A może ktoś zostanie i na dłużej.

 

 

Uzirr, witaj! :)

Edytowane przez kaffka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałaś na myśli mnie - na pewno tak. Zdecydowanie tak - już zaczęłam pracę w "swoim = naszym" - poczytasz, zobaczysz :) , wiesz, że w lutym miną cztery lata jak tu jestem? Właśnie spojrzałam...

**************

 

Uzirr witaj :))

*****************

 

Sephira :)) Back in time.. - tak, ale to prawda. Wracamy!!! Cieszę się ,że CIĘ czytam !!

Edytowane przez Agulindula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ezoteryką zajmuję się już parę lat, zaczynałem od magii chaosu, aktualnie zajmuje się magią ceremonialną, no i przede wszystkim szamanizmem. Moim totemem jest Kot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędruję , przyglądam się , inspiruję się od innych, zbieram własne doświadczenia , 'uczę się' ......

 

Posiadane aktualnie Intencje przyciągnęły mnie do tego forum, i już nie mogę się doczekać , aby 'poznać' Wszystkich, których Tu spotkam , aby 'nazbierać ' to, czego aktualnie szukam :)

 

Witam i pozdrawiam cieplutko wszystkich forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Mam na imię Wojtek, od dziecka fascynuje mnie szeroko pojęta parapsychologia.

 

Od 15 roku życia wychodzę z ciała, staram się jak najwięcej doświadczać, rozwijać. Dużo eksperymentuję fizycznie jak i pozafizycznie. Staram się poświęcać czas na szukanie informacji - jak - w jaki sposób - w jakim celu - i odnosić to do własnych doświadczeń oraz tego, co podpowiada mi serce. W przeciągu ostatnich dwóch lat zaszła we mnie pod wpływem właśnie takich informacji i przemyśleń absolutnie katastrofalna przemiana.

 

Kocham śpiewać, w ogóle kocham muzykę, to właściwie jedyna rzecz, która daje mi w życiu siłę, żeby brnąć przed siebie :)

 

Pokrótce o mnie, chciałbym Was lepiej poznać i chciałbym być lepiej poznanym, mam nadzieję, że się nam uda.

 

Pozdrawiam Was mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się przywitam ;) Patt, nie miewiam strasznych ani dziwnych snów (nie miewam ich w ogóle), chociaż jestem trochę pokręcona to ogólnie raczej nieszkodliwa, najbliższa mi osoba mówi o mnie "świruska" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój stary profil, kaffka, jest już nieaktywny i nie będę go więcej używać.

Przyszłam się przywitać w zupełnie nowej odsłonie :)

 

Witajcie! :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyłam tu całkiem niedawno po czym natychmiast mnie wywaliło (pamiętacie awarie), już tak mam, ale jako uparta koza ;) wróciłam.

Witam wszystkich, którzy chcą mnie przywitać i tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że chcą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pit... To było piękne, dziękuję... :)

Radianko, Tobie również przesyłam moc miłości :*

 

makalulu, życzę Ci, byś jak najszybciej poczuła się tu tak... w domu, jak ja się poczuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie wszystcy, nowi, zmieniajacy sie i dorastajacy , jak rowniez powracajacy , mamy tu wielkie :serce: dla wszystkich i mustwo milosci - cieszymy sie z Waszego przybycia i przemian, wspieramy i pomagamy :):przytul: Wam wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :)

Co ja mogę o sobie powiedzieć? Hmm..

Zacznę typowo, mam na imię Sebastian, chociaż zawsze wszyscy mówili (i mówią) do mnie w formie zdrobnionej czyli „Sebi” ewentualnie „Sebuś”. Od kilku lat praktykuje czarostwo, a dwa lata po wyjeździe do Anglii zostałem inicjowany na „prawdziwego” wiccanina.

Mam też wiele różnych zainteresowań np wąchanie kwiatków od góry czy tulenie się do drzew :D

 

Właściwie to odwiedzam forum od miesięcy, ale jakoś nie było okazji by się zarejestrować.

Więc dlaczego w końcu zdecydowałem się pokazać? Otóż postanowiłem męczyć Was wiccańskimi mądrościami oraz troszkę rozwinąć dział Rzemiosła (który niestety jest dość szczupły) . Ciekawe tylko co wyniknie z tych planów..

 

Ojć, ale się rozpisałem, a miało być tajemniczo :D

 

B.B. )O(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kiedykolwiek się tu witałam, a na forum jestem prawie od czterech lat :)

Więc zrobię to teraz.

Nazywam się Kornelia i niedługo skończę pełne 20 lat :) Studiuję kulturoznawstwo, uwielbiam pisać wiersze i opowiadania. Dużo czytam, interesuję się ezoteryką. Trafiłam na to forum poprzez sennik.biz i nie żałuję :)

 

Witam wszystkich serdecznie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie! Na forum trafiłam w poszukiwaniu wiedzy i praktycznych porad i już wiem, że na pewno szybko stąd nie ucieknę :oczko:

Mam 28 lat, mieszkam w Szczecinie, a moja przygoda z ezoteryką rozpoczęła się stosunkowo niedawno (choć siedziało to gdzieś w środku we mnie chyba od zawsze i potrzebny był tylko bodziec by zacząć działać). Także póki co masa nauki i ciężkiej pracy przede mną i mam nadzieję, że Wasze forum mi w tym pomoże.

 

Pozdrawiam serdecznie :_papa2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro już się zarejestrowałam to i wypadałoby się przywitać tak więc witam wszystkich serdecznie i jak każda nowa osoba mam nadzieję, że szybko tu się za klimatyzuję i znajdę odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich bardzo cieplutko :)

dopiero dziś trafiłam na Wasze forum a już zostałam wciągnięta na amen :)

mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :)

 

przyjmiemy, przyjmiemy, miejsca tu dostatek,witajk w naszym gronie :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja sie przedstawie. Jestem Ciastko, nie zadna delicja czy herbatnik. Zwykle Ciastko:)

Na forum w sumie jestem nowa. Tez juz wsiaklam:)

Interesuje sie fotografia i psychlogia. Kocham zwierzeta. Psy. Dalmatynczyki. Mam w domu jednego kropka. Pongo ma na imie:)

No to chyba tyle.

Jestem czlowiekiem ktorego wszedze pelno, chaotycznym. Co pewnie widac po moich wypowedziach:)

No to by bylo na tyle

Pozdrawiam cieplutko:)

Edytowane przez Ciastko08
powodem jest literka I ktora wiecznie sie zacina:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym się zajmujesz?

 

No cóż mam dość obszerne zainteresowania na pierwszym miejscu ezoteryka i zjawiska paranormalne. Sam pogłębiam wiedzę na ten temat, ponieważ nie znam uczelni na której wykładano by ezoterykę i podobne sprawy.

Na drugim miejscu to komputery, gry, fotografia, sport. Niestety tatuażami się nie zajmuje, zawsze miałem 3 z plastyki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tatuaże chyba zupełnie tutaj nie chodzi. pamiętam siebie kiedy się na niego zdecydowałem i widzę siebie teraz. jakie stawiałeś sobie pytania, co cię zainteresowało, co się działo zanim znalazłeś to forum :) równie dobrze możemy przejść na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie stawiałeś sobie pytania, co cię zainteresowało, co się działo zanim znalazłeś to forum :) równie dobrze możemy przejść na pw

W moim mieście mało jest osób, które interesują się ezoteryką i zjawiskami paranormalnymi. Szukałem miejsca do prowadzenia konwersacji, a jak wiadomo internet jest najlepszym do tego miejscem. Często się zastanawiałem nad sensem życia dlaczego się rodzimy aby potem umrzeć. W moim środowisku nie miałem okazji porozmawiać na tego typu tematy.

 

Jak będę miał możliwość pisania na pw to bardzo chętnie mogę podyskutować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od jakiegoś czasu szukam forum zajmującego się szeroko pojętą ezoteryką (tfu tfu, nie lubię etykietek), bo forum na którym do tej pory się udzielałem zaczęło podupadać, więc czas był poszukać nowego miejsca...

 

Wszystkim co ukryte interesuję się właściwie od zawsze - zawsze ciekawiło mnie jak wszystko działa.

Jeśli mamy to jakoś nazwać, uważam się za maga, choć może w odniesieniu do popkultury pasowałaby bardziej nazwa 'psionik'. A to z tego względu, że uważam, że wszelkie magiczne kręgi, amulety, różdżki, kryształy, kule i wszelkie inne rekwizyty są właśnie dokładnie tym - rekwizytami pomagającymi skupić siłę umysłu, które do pewnego stopnia pomagają, ale jednocześnie i ograniczają, bo uzależniają...

 

Ja używam po prostu czystej siły woli do zmieniania świata dookoła siebie. W sposób pośredni i bezpośredni (w końcu zmobilizowanie się żeby posprzątać też jest swego rodzaju wysiłkiem woli który sprawia że zmienia się rzeczywistość dookoła mnie).

Od dziecka - nie jestem pewien, albo od kołyski, albo co najmniej od wieku jakichś 8-9 lat potrafię kształtować energię i mam spory talent w tej dziedzinie. Znajomy lubiący przyklejać etykietki nazwał mój rodzaj wzorca energetycznego kuźnią - bo potrafię zrobić prawie wszystko z praktycznie każdym rodzajem energii.

 

A dodatkowo jestem kimś kogo nazywa się Wiedzącym. Po prostu wiem rzeczy.

 

Poza tym ideę pomagania innym wcielam nie tylko pobożnymi życzeniami i snami o potędze, a jestem na 4 roku studiów lekarskich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

 

Mam nadzieję że tak ja od was, jak i wy ode mnie, nawzajem się czegoś od siebie nauczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Jestem ... Nie, nie chcę być szablonowy. Pochodzę z Dolnego Śląska, jestem samotnikiem (zarówno w tym co robię jak i w sensie towarzyskim), nie jestem wyznawcą żadnego konkretnego systemu wiary - posiadam swój własny, unikalny, oparty na doświadczeniu, filozofii, częściowo na naturze i wiedzy. W tym roku skończę 19 lat, mam zamiar spędzić tu trochę czasu i zyskać trochę wiedzy. Magią jako taką zajmuję się od 3 lat, prowadzę dziennik, piszę opowiadania. Jeśli można mnie zaklasyfikować jako jakiś konkretny rodzaj maga to zdecydowanie jest to Nekromanta.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Jednak na samym początku muszę Cie zganić,albo pochwalić.Magiem nie powinien się tytułować ten kto z nią obcuje jedynie 3 lata,a Nekromantą czyli magiem,który specjalizuje się w spirytyzmie i kontaktach z umarłymi,potrzeba kilkunastoletniego doświadczenia i niesamowitego talentu.Jestem sceptykiem.Wielkie słowa tutaj rzadko mają za sobą czyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że jestem wielkim nekromantą czy magiem w ogóle - po prostu w ten sposób najszybciej mogłem określić swoje zapatrywania i kierunek "studiów". To zwykłe nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że wszystko się wyjaśniło. W każdym razie uważam, że jestem na dobrej drodze, na razie mam za sobą tylko jeden sukces w tej dziedzinie ale od czegoś trzeba zacząć.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma
Witaj.Jednak na samym początku muszę Cie zganić,albo pochwalić.Magiem nie powinien się tytułować ten kto z nią obcuje jedynie 3 lata,a Nekromantą czyli magiem,który specjalizuje się w spirytyzmie i kontaktach z umarłymi,potrzeba kilkunastoletniego doświadczenia i niesamowitego talentu.Jestem sceptykiem.Wielkie słowa tutaj rzadko mają za sobą czyny.

 

Zgadzam sięz Toba Justika. A Was witam serdcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...