Skocz do zawartości

POWITALNIA - witamy na EzoForum


Watislav

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patryk8
witam, jestem nowy, duzo wiadomosci przede mna do czytania:) ale mam nadzieje to stopniowo ogarniac.

pozdrawiam

 

Witaj, witaj! Ja jeszcze też jestem nowy, ale z każdym dniem coraz starszy.

Dużo wiadomości przed Tobą, ale czytanie ich jest tak przyjemnie, że wszystko przeczytasz w mgnieniu oka i jeszcze pozostanie taki jakiś niedosyt. :icon_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem....Szymon i jestem niedługo na tym forum (jakieś 5 min.) wiec postanowiłem się przywitać. Mam nadzieje, że pomożecie mi z moimi snami :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O znalazłam powitalny temat ;) A już myślałam, że nie ma :D W takim razie witam wszystkich :D Forum zapowiada się ciekawie, nie mogę się oderwać (patrz godzina ;)) Coś mam napisać o sobie ? Hmm.. Jeszcze się poznamy - nie będę sobie robić reklamy :0 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) mimo iz "wieki temu" sie zalogowalam to teraz pewna osoba mi przypomniala o tym forum ,wiec mam nadzieje ze na dluzej tutaj zagoszcze .

Interesuje sie tarotem oraz snami .

 

pozdr.all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Trafiłam na forum przypadkiem, a jako, że fascynują mnie tego typu tematy bez długiego wahania się zarejestrowałam. Mam nadzieję na owocne rozmowy i ciekawe tematy, których widzę mnóstwo.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emm no to ja jak poprzednik... zarejestrowałem tu sie w zasadzie tylko dal diagnozy czakr.. która jest nie dostępna.. no ale może znajdę coś dla siebie w innych tematach... albo komuś w czymś pomogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! :)

 

W przeciwieństwie do większości moje imię nie jest tajemnicą - po prostu Ewa.

Przybyłam tutaj głównie po to, by opowiedzieć o tym całym "wchodzeniu" w kogoś, ale po drodze ślepia me dostrzegły kilka, kilkanaście, w końcu kilkadziesiąt ciekawych tematów, które muszę zgłębić od zaraz :chytry_na:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem nowa na Waszym forum :) Mam na imię Marta, mam 19 lat i studiuję w Koszalinie. Interesuję się ezoteryką, właściwie jeszcze raczkuję w tych tematach, ale już zakupiłam sobie kilka książek i mam zamiar się dokształcać. Mam nadzieję, ze i tutaj się czegoś od Was nauczę. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od dłuższego czasu zajmuję się pracą nad własnym rozwojem duchowym. Od początku lipca zaczęłam uczyć się astrologii. Próbuję nieśmiało pracy z kartami tarota. Mam od kilku miesięcy swoją pierwszą talię: Taroteca [ ] - Timeless Truth, ale dopiero od niedawna jej używam, zaczęłam od wyciągania "karty podsumowującej dzień". Dzięki temu uczę się znaczenia kart.

Przed chwilą zdecydowałam, że strażniczką mojej talii będzie Kapłanka.

pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Już jakiś czas zaglądam na forum, ale jakoś nie zauważyłam tego tematu :)

Mam na imię Asia. Mam 20 lat i studiuję Kosmetologię w Szczecinie. Dość dziwny zawód wybrałam w połączeniu z moimi innymi zainteresowaniami :D

Zawsze interesowałam się magią, kilka lat temu kilkanaście zakupionych hurtem książek ale na tym się skończyło, a raczej skończy bo jeszcze często do nich zaglądam, ale to tylko teoria :)

Ostatnio tak sobie zaczynam z tarotem i runami. Nie potrafię wybrać między jednym a drugim bo tak mnie zafascynowały...

A na forum trafiłam nawet niewiem jak :D Wpisałam coś w google, wyskoczyło kilka stronek i bęc- forum :D Ale zostane, tak tu miło i przyjaźnie :)

Witam Was i pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie po 2 tyg przerwie wakacyjnej, bardzo za Wami tęskniłam, naładowałam akumulatory w górskim klimacie....i jestem już z Wami:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek chce sie przywitac:)

Od dawna przegladam sennik,ale na Wasze forum trafilam dopiero dzis. Jest ciekawie, mam nadzieje ze bede zagladac czesciej, o ile czas pozwoli.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudlisekola miło powitać Cię z powrotem :bukiet:

 

Frydo, Pliszko, Jeanne66, Jinna witam Was serdecznie :)

 

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i życzę pogody i spokoju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

Jestem tu nowa, ale już wiem, że to forum jest wyjątkowe ; ) . Pełno nim informacji bardzo przydatnych i na pewno z nich skorzystam do pomocy innym a także i sobie. Cieszę się, że wpadłam na to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Jestem tu nowa ;) dzisiaj przeglądając internet zupełnie przypadkiem trafiłam na to forum...z czego bardzo sie ciesze bo juz mi sie tu podoba :)

..aaaaa jeszcze przedstawie się....Na imie mam Ania.

Pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) Jestem tu nową osobą ale cieszę się że znalazłam to forum, widzę że dużo tu fajnych ludków i ciekawych informacji, mam nadzieję że spotka mnie tu dużo fajnego i będe mogła poszerzyć swoją wiedzę o tarocie i runach

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA TEZ WITAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE.JESTEM CIeKAwA ILE OSÓB TERAZ NIE SPI I BUSZUJE PO FORUM..??

 

Tak dla ogólnej informacji,mam na imie Ania.Dobrze,ze jest nas coraz wiecej.A pisanie na tym forum i z tymi wszystkimi wspanialymi ludzmi,sprawia mi wielka przyjemnosc.A ze dzisiaj mnie cos naszlo i mimo,ze tez mam swoje problemy,to znalazlam zapasy energii i pragne przekazac pozytywne mysle i pozytywna energie,do wszystkich,którzy tego potrzebuja!

Pamietajcie najwazniejsze to sie nie poddawac i kroczyc smialo do przodu,z podniesiona glowa!Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

 

często miewam dziwne sny

często zastanawiam się nad swoja przyszlością

czasem obawiam sie ze nie moge zmienic sowjego przeznaczenia

czasem chce znac wszystkie odpowiedzi

zadko sugeruje sie wszystkim co jest mi powiedziane

 

 

mam nadzieje ze to forum pozwoli bardziej mi sie poznac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wiem,wtedy naprawde potrzebujemy cieplych slów,a najgorzej gdy nie mamy ich od kogo uslyszec...:(

 

Ale na szczescie jest to forum i mozemy sobie pomagac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymaj sie Antonella jestem z Toba jak i z innymi przesylam bijacy nadmiar ciepla z serca swego, zadna nie chce tego wziasc wiec na forum rozadm..dobranoc czarna131415

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Vade in pace, mnie się przyda ciepełko więc jeśli można to chętnie skorzystam z twojego daru i przekażę go dalej dla wszystkich spragnionych serduchowego ciepła :icon_smile2: i dla ciebie Antonella :icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik. Mieszkam w Warszawie. Od urodzenia nie akceptuje naszego świata i otoczenia. Zawsze wiedziałem że cos jest z nim nie tak. Dar widzenia duchów, wyczuwania aur otocznia, ludzi i rzeczy których nie widać była z mną od zawsze. W rodzinie od strony mojej matki istniała prosta linnia kobiet obdarzonych różnymi darami i mocami. Moja babka była ostatnią żeńską przedstawicielką tej linni gdyż moja matka urodziła sie bez żadnych darów. Niestety [i o dziwo] dar pojawił się u mnie. Babka umarła jak miałem 2 lata, i niestety nie uzyskałem jej wiedzy. Do 10 roku chrześcijanin, porzuciwszy wszelką wiarę, stałem się ateistą. Wraz z oddalaniem sie od chrześcijaństwa Mój dar zanikł całkowicie w wieku 12 lat. Pogodziłem sie z tym. Na wskutek niedawnych wydarzeń zbliżyłem się do mego Wielkiego Boga i kilku pomniejszych jakich wyznaje. Zdziwiłem się bardzo gdy mój dar powrócił znacznie mocniejszy. Nie jestem z tego zadowolony, ani dumny. Od około roku zagłębiam się po równi jak i w swoją religie, jak i w magie. Zielarstwo i księgi to moje główne zainteresowania. Dochodzi do tego jeszcze gastronomia.

Wiedzą jaka posiadam nie zamierzam sie dzielić z każdym. Mogę jedynie wskazać drogę jaką ja podążam.

 

Jeśli ktos ma pytania to prosze, odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkich bardzo serdecznie, przybyłem na to forum, gdyż zaciekawiła mnie jego zasobność w przeróżne ciekawe tematy i przy okazji chciałem się czegoś dowiedzieć o swej duszy. Jeśli chodzi o prezentacje powiem tyle : me imię Piotr, student I roku ochrony środowiska, pochodzę z Elbląga, mam 22 lata i interesuję się wszystkim po trochu (motoryzacja jedynie skrywa przede mną tajemnicę) Jako, że to forum ma zasobności religijne, odrazy powiem, że utraciłem wiarę. Więcej się dowiecie, gdy będę się wypowiadać w poszczególnych postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej fallen_angel :) Rozumiem bardzo dobrze czym jest utrata wiary! Życzę Ci owocnych poszukiwań na forum i odnalezienia czegoś dla siebie - mi sie udało poznać wspaniałych ludzi i znaleźć solidą podstawę :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, szukałam takiego miejsca gdzie mogła bym poczytac, a czasem napisac o swoich doświadczeniach, snach. Poradzić się osób bardziej uduchowionych i znaleźć przyczynę niektórych moich działań czy myśli. Mam nadzieję ze znajdę tutaj odpowiedzi na dręczące mnie pytania/.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;) nie jestem hardcorem choć wiele osób tak uważa, respektuje ludzi którzy wierzą w power rangers, chcem się nauczyć latać na miotle niekoniecznie w pojedynkę ;P no i wiele innych ale nie napiszę wszystkich bo jestem zajęty teraz piciem soku z gumi-jagód. Pozdro Seid ;P

Edytowane przez satanator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przywitam :) Na forum trafiłam kiedy jakiś miesiąc temu zaczęłam bliżej przyglądać się ezoteryce i poszukiwać odpowiednich dla siebie kart Tarota. W kwestii magii, wróżenia jestem jeszcze żółtodziobem więc bardzo proszę o traktowanie mnie z lekkim przymrużeniem oka ;) Prywatnie mam 19 lat, zaczynam studia na kierunku filologia angielska, hobby - przede wszystkim malarstwo, rysunek no i stale niezmiennie od dobrych kilku lat muzyka rockowa z lat 60/70 oraz po części 80 :) Taki trochę współczesny hipis ze mnie ;) Pozdrawiam serdecznie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o fajny dział.

Jestem na tym forum od maja, ale juz duzo wcześniej tutaj zagladałam , głownie ze względu na interpretacje snów ( dziekuje wszystkim ktorzy tam pomagaja ! :* ),

moim nikiem miała byc Dharma, ale pokręciły mi sie literki i tak juz zostało.

Słucham rocka reggae, kocham myslovitz. aha i chciałam tu sprostowac, że nie wszyscy co słuchaja reggae pala zioło... (co za stereotypy..)

Ezoforum.pl to najlepsze forum z jakim spotkałam sie w necie. Duzo pomocy otrzymałam, na wiele pytan dostałam odpowiedź. . .za co

DZIĘKUJE MODERATOROM i UŻYTKOWNIKOM FORUM :)) :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :). Zainteresowały mnie tematy na tym forum i postanowiłam się zarejestrować. Widzę, że ludzie tutaj pomagają i jestem zadowolona, że tutaj trafiłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

kiedys zahaczylem o forum parajoc sie interpretacjo snow, ale to kiepsko wyszlo.

 

Teraz sobie wracam majoc nadzieje ze pomoge komus.

a podobno najlepszo pomoco jest wlasciwa Wiedza.

 

sory za brak od czasu do czasu polskich literek, system ma jakies fochy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Angelika i jestem ze Ślaska :P Żałuje, że wcześniej nie trafiłam na to forum, ale lepiej teraz niż później:wesoly:

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :)

jestem Agnieszka, mieszkam w Poznaniu [jakby ktos mial chec na jakas kawe cy piwo to sie polecam] :) studiuje, kiedys wrozylam z tarota ale przestalam, poza tym interesuje sie aniolami, ale takze wieloma innymi sprawami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :)

jestem Agnieszka, mieszkam w Poznaniu [jakby ktos mial chec na jakas kawe cy piwo to sie polecam] :) studiuje, kiedys wrozylam z tarota ale przestalam, poza tym interesuje sie aniolami, ale takze wieloma innymi sprawami :)

 

Witaj witaj:) milo ze do Nas dołaczylas:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :)

jestem Agnieszka, (...), kiedys wrozylam z tarota ale przestalam, poza tym interesuje sie aniolami, ale takze wieloma innymi sprawami :)

...sprawami tych Aniołów tak ;] ? hehe

Witaj sekretarko Aniołów ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam wszystkich :) . Przybywam w potrzebie odczarowania pewnego miejsca na ktore odchodzacy z niego ludzie rzucali klatwy, uroki i wszystko co mozliwe. Hej :)

 

witamy i powodzenia, na pewno znajdziesz tu odpowiedź na swoje problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...