Jump to content

Opętanie? I kolczyki

insomnia11
 Share

Recommended Posts

Z góry podkreślam, że jestem nową użytkowniczką stąd pewnie wynika pewne nieobycie na forum :P Poprosiłabym o interpretacje jednego z moich snów, który tak naprawdę przyśnił mi się dziś w nocy i mnie nie ukrywając przeraził. stąd prosiłabym o szybką interpretacje...

Pamiętam, że drugi raz przyśniło mi się coś związanego z demonami. Nie wiem co jest tego powodem bo już od dawna nie oglądałam żadnych horrorów. W pierwszym śnie śniła mi się opętana dziewczyna do której ja sama jak jakiś egzorcysta mówiłam żeby demon ją opuścił, a ona rzucała we mnie nożami. Z kolei drugi sen dzisiejszy strasznie mnie przeraził z tego względu, że miałam w nim wrażenie, że to ja jestem opętana i jestem w ciągłym niebezpieczeństwie. Czułam ten lęk i niepokój bardzo i jakby coś co mi zagraża było w okół mnie, bardzo blisko. W tym śnie obecna była moja koleżanka która pokazywała mi jakieś straszne rysunki które są dowodem na to, że ze mną jest coś nie tak. Były to jakieś widoki (ogółem w ciemnej kolorystyce-ołówku) z których np powstawało coś na kształt pentagramu itd. Później po przebudzeniu się na chwilę miałam kolejny sen o tym, że wyjechałam ze znajomymi na jakiś festyn, na którym ludzie mieli się przebierać i występować. Widziałam w międzyczasie ludzi którzy coś rysowali i przebierali się za różne postacie. Ja natomiast zajęłam się wybieraniem kolczyków. Nie mogąc się zdecydować co chwile odwracałam się żeby zawołać mojego chłopaka który o dziwo wcale nie zwracał na mnie uwagi. Co chwila kolczyki znikały aż w końcu zabrali je wszystkie a ja nic sobnie nie wybrałam za to moja znajoma dała mi swoje srebrne z zielonymi kamieniami w kształcie kwiatków z liśćmi.

Z góry dziękuję za pomoc!