Jump to content

dziwne zjawisko- uczucie fali/kopnięcia prądem


roxette

Recommended Posts

Dobry Wieczór,

Nie wiem czy dobrze zaklasyfikowałam ten temat, piszę tutaj w akcie desperacji.

Otóż od kilku dni zachodzi w domu w którym mieszkam dziwne zjawisko- możecie mnie teraz wyśmiać, ale... podejrzewam, że mój prysznic został w jakiś sposób "nawiedzony".

TYLKO MNIE boli jakiekolwiek dotknięcie go- odczuwam wtedy uczucie trochę podobne do kopnięcia prądem. Próbowałam trzymać go przez rękawiczkę kucharską- uczucie wtedy wystąpiło w nogach.

Inne osoby bez problemu dotykają ten przedmiot i nic się nie dzieje, śmieją się ze mnie, ja nie jestem w stanie normalnie skorzystać z prysznica. Trwa to dwa dni, wcześniej nie miałam problemu. Każdy dotyk zostawia również dziwne uczucie w części ciała którą dotknęłam go- jakby pulsowanie. Osoby które mieszkały w tym domu kiedyś mówiły, że były tu dziwne incydenty, dlatego od razu pomyślałam o jakimś zjawisku paranormalnym.

Proszę o pomoc, wiem że to brzmi komicznie, mi jednak już wcale nie jest do śmiechu. Chodzi tylko o prysznic, z innymi rzeczami jest ok.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli są to elementy metalowe, to sprawdź chociażby zwykłą neonówką (lub wezwij elektryka) czy nie pojawia się jakieś napięcie na tych elementach. Nie musi to być 230 woltów, może być mniejsze - to mogłoby wyjaśniać Twoje dziwne uczucia. Najlepiej sprawdź wtedy, kiedy odczuwasz to zjawisko na swoim ciele. Nie sugeruj się tym, że inni tego nie wyczuwają. Szukałbym przyczyny raczej w zjawiskach ziemskich niż paranormalnych.

Link to comment
Share on other sites

Guest User2

Jest też możliwość, iż masz nadmiar enregii, który w tej konkretnej sytuacji w ten sposób się objawia. Medytowałaś, praktykowałaś coś ostatnio jakoś tak szczególnie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...