Skocz do zawartości

dziwne zjawisko- uczucie fali/kopnięcia prądem


roxette

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Wieczór,

Nie wiem czy dobrze zaklasyfikowałam ten temat, piszę tutaj w akcie desperacji.

Otóż od kilku dni zachodzi w domu w którym mieszkam dziwne zjawisko- możecie mnie teraz wyśmiać, ale... podejrzewam, że mój prysznic został w jakiś sposób "nawiedzony".

TYLKO MNIE boli jakiekolwiek dotknięcie go- odczuwam wtedy uczucie trochę podobne do kopnięcia prądem. Próbowałam trzymać go przez rękawiczkę kucharską- uczucie wtedy wystąpiło w nogach.

Inne osoby bez problemu dotykają ten przedmiot i nic się nie dzieje, śmieją się ze mnie, ja nie jestem w stanie normalnie skorzystać z prysznica. Trwa to dwa dni, wcześniej nie miałam problemu. Każdy dotyk zostawia również dziwne uczucie w części ciała którą dotknęłam go- jakby pulsowanie. Osoby które mieszkały w tym domu kiedyś mówiły, że były tu dziwne incydenty, dlatego od razu pomyślałam o jakimś zjawisku paranormalnym.

Proszę o pomoc, wiem że to brzmi komicznie, mi jednak już wcale nie jest do śmiechu. Chodzi tylko o prysznic, z innymi rzeczami jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są to elementy metalowe, to sprawdź chociażby zwykłą neonówką (lub wezwij elektryka) czy nie pojawia się jakieś napięcie na tych elementach. Nie musi to być 230 woltów, może być mniejsze - to mogłoby wyjaśniać Twoje dziwne uczucia. Najlepiej sprawdź wtedy, kiedy odczuwasz to zjawisko na swoim ciele. Nie sugeruj się tym, że inni tego nie wyczuwają. Szukałbym przyczyny raczej w zjawiskach ziemskich niż paranormalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też możliwość, iż masz nadmiar enregii, który w tej konkretnej sytuacji w ten sposób się objawia. Medytowałaś, praktykowałaś coś ostatnio jakoś tak szczególnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...