Jump to content

Ryż,krew


kendo74
 Share

Recommended Posts

Hej bardzo proszę was pilnie o interpretację mojego snu.Wszystkich szczegółów tego snu nie pamiętam ale śniło mi się że na mojej klatce piersiowej kiełkowały trzy ziarenka ryżu a z pod tych ziarenek sączyła się moja krew.:smutny:

Link to comment
Share on other sites

Sławomirze jeśli o to chodzi to w tej kwestii jest wszystko w porządku nie dawno miałem pod tym katem robione badania i jest oki a jeśli chodzi o moją wagę to jestem szczupły i często sie spotykam z tym że mówią na mnie chudzielec choć uważam że mój stosunek wagi do wzrostu jest symetryczny.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

To bardzo dobrze. Pytałem sie bo ten sen odrazu skojarzył misie z problemami krązeniowymi - zablokowane żyły ale skoro nie masz problemów z nadwagą to znaczy że się myliłem. Cóz może oznaczac mogę tylko domniemywać aspekt zdrowotny bym trochę odsunoł.

A jeżeli chodzi o rodzinę czy jesteś w związku i czy msz dzieci bo coś mi zaświtało.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Drogi Sławomirze wydaje mi się że ten sen jest jak by dalszą części mojego innego snu który też tu opisywałem http://www.ezoforum.pl/prosba-o-interpretacje-snu/32435-pozar-cmentarz-ucieczka-paliae-sie.html .A w życiu realnym znam od kilku lat pewną kobietę ale w ostatnich dwóch tygodniach wybuchło między nami duże uczucie tylko że ona jest mężatką ja jestem samotny spotykaliśmy się chodziliśmy na wspólne czułe spacery a wczoraj oznajmiła mi że nie możemy się już spotykać i że za jakiś czas może jej nie być już wogóle i na pożegnanie dała mi figurkę ślicznego Aniołka.Wierzę bardzo w sny ale nie chcę by jej się coś złego stało jestem nawet gotów oddać część mojego zdrowia by ona była zdrowa.I Tak mi się wydaje że to ma jakiś wpływ na moje sny jak sądzisz Sławomirze?.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Teraz to sie układa w logiczną całość a jeszcze jak powiążemy to z poprzednim snem ( wcześniej wydawał mi się nie logiczny ale teraz..........). ten kiełkujący ryż to twoje uczucia zas krew to symboliczne ukazanie tego że jest to trudny związek - cierpienie obu stron jak również jeszcz jednej osoby - ziarna są 3 może to być jej mąż (albo dziecko- może jest w ciązy) teraz wróce do snu poprzedniego do tej szarży byka i krowy to nagłe wydażenia zwóć uwage że się schowałeś przed zagrożęniem zaś ono cię i tak dopadło (ogień- to jest to uczucie). Na cmentarz sprowadziła cie ciekawość odnośnie rozpaczy dziewczyny za osobą kochaną - niestety życie pokazało ci jak wygląda takie uczucie.

Co zachowania twojej wybranki serca często kochając wycofujemy się aby chronic tą drugą osobę - poświęcamy wszystko aby tylko ta druga osoba jak najmniej cierpiała - przemyśl to sobie. Zadam ci jeszcze pytanie na które nie musisz mi odpowiedzieć - czy ona wie że ją kochasz i że poświęcisz dla niej wszystko łacznie ze zdrowiem?

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...