Jump to content

Słonie, Lwy, Wojna, Drewno, Strumień

Uroboros
 Share

Recommended Posts

Proszę o interpretację snu. Jego akcja toczyła się głównie w miejscu w którym płynie strumień. Nad nim stoją umocnienia w postaci ścian z pionowych, drewnianych pali. Między ścianami są wolne przestrzenie, którymi można przechodzić. Po jednej stronie strumienia jest jakaś puszcza, a po drugiej jest chyba jakiś kraj, którego broni wojsko. Ten kraj najeżdżał jakiś człowiek, którego umownie nazwę Zdobywcą. Sen jest zamglony poza dwoma charakterystycznymi momentami. Zdobywca wielokrotnie próbował pokonać obrońców. Pewnego razu wysłał na obrońców armię składającą się z lwów(lub małych słoni, nie jestem pewien). Wybiegły z lasu i przemknęły między drewnianymi ścianami. Rzucili się na nie żołnierze. Wydaje mi się że to była sama kawaleria. Obrońcy byli silni oraz liczni, pokonali armię Zdobywcy(chyba już po raz któryś). Większość snu była zamazana i mogło mi się pomieszać z innymi sanami, ale sądzę, że akcja toczyła się również w innych miejscach, w których przebywał Zdobywca. Sen skończył się tym, że pod wodzą Zdobywcy z lasu wylała się ogromna chmara potężnych słoni(lub wielkich lwów, pewności nie mam). Jako obserwator widziałem wszystko od strony obrońców, choć liczyłem na zdobywcę. Żołnierze ruszyli do boju z bestiami i kiedy na nie szarżowali a wynik nie wydawał się jeszcze przesądzony, z lewej wybiegła druga połowa najeżdżających bestii. Były jeszcze dziksze, pełne furii. Były to słonie w agresywnych barwach(chyba jakieś odcienie czerwieni i błękitu). Rzuciły się pędem i stratowały drewniane ściany. Pamiętam pale pękające i rozsypujące się w drzazgi. Zdobywca zwyciężył, z czym wiązałem raczej pozytywne uczucia. Na tym koniec.