Skocz do zawartości

Bardzo proszę o interpretacje! :/ Piramida, zostanie królową, ochydny blondyn, imprez


Lost

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że byłam na imprezie u chłopaka w którym kiedyś się kochałam, nie utrzymujemy jakichś specjalnych kontaktów, jest to ex mojej przyjaciółki. Ostatnio bardzo często mi się śni, jako osoba, która mnie wspiera. (On w każdym z tych snów jest z dziwczyną z którą teraz jest w związku)

Byłam u niego na imprezie, lecz nikogo tam nie znałam, a ludzie wydawali się nieprzyjaźni, usiadłam na ziemi pod ścianą, a pewien blondyn z zepsutymi zębami podszedł i zapytał czy mam ochotę na seks z nim, ja na to, że nie wiem. Potem kręciliśmy się w kółko trzymając się cienkiej linki. Po jakimś czasie weszliśmy do komnaty, to wszystko wyglądało jakbym była w piramidzie, i on nagle powiedział, że musi mnie zabić, na mojej głowie nagle pojawiła się korona, trzymałam miecz i tarcze. Byłam ich królową, ale nie chciałam tego, bo nie czułam się warta. Wyzwał mnie na pojedynek, powiedział, że inni mogą pomagać, ale nie mogą nas dotknąć, okazało się, że za nim był tylko jeden łysy typek, a za mną reszta ludzi z imprezy (wśród nich ex mojej przyjaciółki) klepnął mnie w ramie, a potem się ukłonił. Okazało się, że niby blondyn wygrał, ale skończyło się tym, że ja miałam mniej obrażeń, więc ja wygrałam. Tu sen się kończy.

 

Bardzo proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Lost

Witam Cię, Lost. Jestem tu początkująca, ale może znajdziesz pomoc lub inspirację w mojej interpretacji Twojego snu. Wydaję mi się, że kluczem do snu jest blondyn z zepsutymi zębami, proponujący Ci seks. Zepsute zęby to problemy, byc może chodzi o to , że z jakichś powodów (wydawali się nieprzyjaźni) tłumisz swoją płciowośc i kobiecośc, nie dajesz im rozkwitnąc w pełni. Ten sen, czyli główna postac, podaje Ci linkę, więc chce Ci pomóc. Chwilę potem, w piramidzie zabic, zatem problem jest istotny i musisz go rozwiązac. Zdaje się, że Ty w gębi siebie znasz rozwiązanie i powody tej sytuacji, bo walczysz z blondynem i jesteś królową, więc potrafisz nad tym problemem zapanowac i go rozwiązac, co sugeruje zwycięstwo i mniejsza ilosc odniesionych ran. To, że środowisko wydaje Ci się nieprzyjazne, a jednak stajesz do walki jako ich królowa, może oznaczac, że srodowisko w jakim znajdujesz się obecnie lub w którym chciałabyś się znaleźc, wydaje się Twojego piekna nie dostrzegac,i dlatego nie czujesz się warta bycia ich królową. Piramida jednak oznacza podróż w głąb siebie w celu odnalezienia argumentów przemawiających za akceptacją swojej kobiecości. Proces ten będzie zwycięski, poniważ królowa-Ty jednak zwyciężyła blondyna. W węższym zakresie sen może oznaczac koniecznośc uwolnienia się od uczucia do chłopca o którym piszesz ( czasami taka miłośc trwa, choc nie zdajemy sobie z tego sprawy), bo to że twojego uczucia nie odwzajemnił, sprawiło, że zaprzeczasz swojej kobiecości i w efekcie zaniżasz poczucie własnej wartości.Ostatnia możliwośc jaka przychodzi do głowy, to to, że masz kontakt ze środowiskiem, w który trwa konflikt, chcesz zaproponowac jego rozwiązanie, ale ci ludzie niewystarczająco doceniają to co robisz i myślisz. Wybacz brak c z kreską, to nie jest zamierzony błąd. Mam zagranicznego laptopa z polskim ,co prawda oprogramowaniem, ale nie działa jak należy.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, kiedy tak o tym pomyślałam to rzeczywiście, w pewnym sensie tłumie swoją kobiecość. Zastanawiam się tylko czym jest ten problem, w sumie to jest taka jedna rzecz. Dziękuje serdecznie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...