Skocz do zawartości

sen z ksiedzem.


monisia12143

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak, zacznę może od lekkiego wprowadzenia was w moje życie. Wiec tak, kocham księdza, tzn teraz już ta miłość wygasa, ostatnio mnie skrzywdził i mam to do niego żal. Zaczeło się to wszytko ze uczył mnie religii w szkole, teraz w zeszłym rku szkolnym zrezygnował z mojej klasy, i w ciągu tego roku gdy mnie nie uczył żalił się mojej katechetce, że chce moją klase spowrotem, i ze zrobi wszytko zeby nas mieć. I poźniej znów mówil ze nas nie chce, wiem dziwne;/ No i jutro już szkoła a ja się zastanawiam czy on bedzie mnie uczyl czy nie? No i tak, pare dni temu mialam sen ze nie bedzie mnie uczyl, a dzis już <wspomne ze wczoraj byla u nas w szkole konferencja nauczycieli> mi się śniło, ze był juz drugi dzien szkoly i moja klasa stala czekając na matme, i ksiądz idzie i mówi, no jutro sie z wami spotkam, pomęczę was przez ten rok, i tak patrzał na mnie jak ja na to zareaguję, a ja taką krzywą minę zrobilam i odwrocilam sie do niego plecami. Potem było już jutro i moja klasa miala religię i wszyscy byliśmy juz w klasie i wszyscy jakoś dziwnie na tyle stali i w ogóle na ziemi na tyle siedzieli i ja mialam jakies klasowe listy i były nowe osoby i wchodzi inny ksiądz mojej parafi i mówi czy mu pomogę a ja no tak, i poszedł ze mną na drugi koniec sali i coś zapisywałl w dzienniku kto jest nowy i ja mu musialam dyktowac, on potem poszedł i wchodzi już ksiądz i mówi no klaso, bedę was etraz uczył i już potem były normalne religie.. Nie rozumiem, raz mi sie sni ze będzie mnie uczył a drugi raz że nie.. Pomoze ktoś?

 

 

Za błędy przepraszam -.- ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje pragnienia... chciała byś ale nie wiadomo czy Twoje pragnienie się spełni... sen jest o tyle emocjonalny, że jak mówiłaś żywisz do księdza sympatje...nie jest to proroczy sen lecz czysto emocjonalny stosunek do całej sytuacji. nie odpowiem Ci na pytanie czy Cię będzie uczył czy, nie. zastanów się czy nie marnujesz bez sensu energii...idzie nowy rok szkolny może warto poświęcić się czemuś nowemu i przyjąć zmiany z radośią bo każda zmiana to rozwój...i może wyjść na lepsze

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...