Jump to content

pająk z wieloma nogami, nie ścięte włosy

Shoshana
 Share

Recommended Posts

Maiłam dwa sny, między nimi obudziłam się, ale żadnego z nich nie rozumiem.

Pierwszy:

Sniły mi się dwa pajaki. Jeden siedział na naszym samochodzie, który jest czerwnoy i w śnie też taki był. Pajak był wielki, miał kilkanascie par nóg. Niektóre nogi były białe i czerwone, większość jednak czarna. Wyglądał jakby był robotem, jego nogi były jak z metalu. Mój mąż wziął go za czerwoną nogę i w tym momencie odwróciłam w śnie wzrok na ściane, pod która stało auto. W rogu zobaczyłam pajęczynę i na jej środku drugiego pajaka. Ten wyglądał na realny gatunek, ptasznik albo coś w tym stylu, z futerkiem na całym ciele, miał normalna liczbę nóg. Z tym pajakiem nic się nie wydarzyło, po prostu go zobaczyłam. W śnie było lato, południe, upał.

Drugi sen:

Siedziałam na fotelu, u fryzjera. Przed soba miałam wielkie lustro ze złotą ramą. Widziałam w nim fryzjera, męzczyzna włoskiej urody z włosami przylizanymi na żel. Trzymał nozyczki, też złote, koło niego stał asystent. Fryzjer spytał się mnie,czy tniemy, odpowiedziałam,że tak i dopytałam sie,czy wie jak. On mi wytłumaczył jak. Chciałam,żeby skrócił moje włosy do karku i zrobił mi grzywkę do brwi. Gdy już się przymierzał do cięcia, przyłozył rękę do linii moich włosów i pokazał ile zetnie. Poczułam jego rekę na plecach, jakby przyłozył deskę albo linijkę. Dopytałam go dokąd sięgają moje włosy, pokazał jeszcze raz. W tym momencie uśmiechnęłam się nientauralnie i pokręciłam głowa. Wstałam z fotela i fryzjer nie obciął moich włosów. Moje włosy w śnie były błyszczące, zdrowe i ciemniejsze niż w rzeczywystości.

Z góry dziękuję za pomoc w zrozumieniu moich snów. Nie wiem,czy to ma jakieś znaczenie,ale już bardzo dawno mi się nic nie sniło.

Paradoksalnie sny mają te same przesłanie już omawiam:

Sen pierwszy z pająkiem na samochodzie - to takie symboliczne zwrócenie uwagi że zajmujecie sięz mężem nie tym problemem co trzeba - wywniskowałem że martwi was coś związanego z samochodem ( ale to raczej odczucie niż przekonanie) a problem główny to ten drugi pająk i problem zaistniał latem i jest dużoooooooooooo ważniejszy.

Sen fryzjerski, zastanowiła mnie ta złota rama i myślę że chodzi oto że jest to wizja jakiś obietnic wszstko jest takie ładne , zlote nożyczki asystent, cos bliskie ideałowi a jeszcze uroda fryzjera niczym włoskiego amanta tak cukierkowo i słodko że aż niemożliwe tak jakby ktoś cie chciał "kupić" na tanie błyskotki, coś obiecywał, zwodził ale intuicyjnie odbierasz go jako niekompetentnego i rezygnujesz bo twoje włosy są piękne i nie wymagają usług "takiego" fryzjera.

A teraz przenosimy się do snu z pająkiem i ........................................... jeżeli planujecie jakieś zminay związane z samochodem lub zakupem innych dóbr przypomnij sobie tego czarnego pająka bo tam gdzieś jest jakiś podstęp, ktoś jest nieszczery jak "twój fryzjer".

Pozdrawiam:

Sławomir

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Witam, śnił mi się ostatnio ogromny, czarny pająk, którego strasznie się bałam, chciałam przed nim uciekać, ale jak się okazało on latał i mnie gonił Przez cały sen próbowałam uciec. Co to oznacza?
    • Biurowy
      By Biurowy
      Byłem jakby u siebie, ale pokój był zupełnie inny, wysoki sufit i prawie bez mebli, było jedynie łóżko i półka na książki. Pokój jakby był przeznaczony do remontu, malowania. Gdzieś pojawiła się postać niskiego człowieka, prawie jak hobbita, to był diabeł, nie bałem się go zupełnie. Chciał mnie przestraszyc w jakis sposób, ale nie bałem sie go, odczułem nawet w jakis sposób przyjazne podejście do niego. Ja go widziałem ale poza mną nikt inny. Rozmawiałem z moim tatą, a szatan ciągle mnie rozpraszał mówiąc coś w tym samym czasie, zagłuszając moje myśli i słowa. W jakiś sposób panowałem nad diabłem, nie pozwalałem mu źle się zachowywać, traktowałem go jak kolegę, bez lęku. Nie mogłem odgonić go w imię Jezusa, bo powiedział, że zajmuję się tarotem i odmawia mi takiego prawa. Sytuacja przenosi się na klatke schodową w bloku z cegły. Diabeł stał na "balkoniku klatki" bawił się pająkiem spuszczając go na sieci w dół i w górę za plecami mojego taty, który tam stał (był chyba tez mniejszy pająk tam). Pająk był duży i niejadowitym, jak tarantula. Nie wzbudzało to we mnie lęku, dodatkowo było parę innych małych pająków. Spuszczał je na klatce schodowej na pojedynczej pajęczynie, a ja kazałem mu przestać i przestawał. Obecność diabła mi nie przeszkadzała, nawet traktowałem go jak kolegę, którego tylko ja widzę. Chociaż wiedziałem, że bardzo trudno go będzie upilnować, mi nie przeszkadzał bo nie czułem żeby mógł mieć władzę nade mną, wręcz przeciwnie to ja miałem nad nim w pewien sposób.

Jak to rozumieć?
    • Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Witam. Ostatnio pracuję nad sobą i zagłębiam się w siebie. Wczoraj w nocy po rozmowie 'ze sobą', następnie po medytacji i próbie OBEE, miałam dziwny sen. Był bardzo wyraźny, ale nie potrafię go zrozumieć. Dodam, że wczoraj po medytacji miałam wrażenie, że to nie jestem ja, patrzyłam w lustro i jakbym nie widziała siebie, poczułam bardzo silnie taką chęć oddzielenia siebie od ciała (stąd próba OBEE, byłam całkiem blisko, ale niestety nie udało się).

A więc śniło mi się, że obcięłam włosy. Sama sobie, o tak, nie wiem dlaczego, ale sama byłam w szoku, że to zrobiłam. Od zaaaawsze miałam długie blond włosy, całe życie zapuszczam, to mój duży atut i nigdy bym ich nie ścięła! A we śnie byłam z kimś (nie wiem z kim, stał na boku), wzięłam nożyczki takie chyba fryzjerskie, metalowe i ciężkie i po prostu chwyciłam włosy po prawej stronie i ciach. Robiłam to patrząc w lustro. Po tym jednym obcięciu byłam sama w szoku dlaczego to zrobiłam, płakałam. Nagle się obejrzałam miałam już całe włosy ścięte. Mniej więcej na wysokości ramion (teraz mam włosy prawie do pasa, więc różnica ogromna!), chociaż były one krzywo pościnane tzn z prawej strony były do ramion, ale po lewej stronie włosy miałam prawie jak chłopak, grzywka w dodatku tez obcięta i to jakoś beznadziejnie. Całe włosy były ogólnie jakieś krzywo obcięte, bez żadnego zamysłu, niesforne, każdy w inną stronę. Płakałam i próbowałam się jakoś pocieszyć, że coś da się z tym zrobić, że da się to jakoś uratować i jednocześnie sama się zastanawiałam dlaczego to zrobiłam :/ Płakałam cały czas, próbowałam te włosy jakoś ułożyć, żeby to po ludzku wyglądało, ogarnąć jakąś tą grzywkę, nastąpiły jakieś próby uczesania się grzebieniem. Tłumaczyłam sobie, że zawsze miałam proste włosy, a teraz jak będą takie krótkie to nabiorą lekkości i będą falowane tak jak kiedyś, próbowałam chyba je jakoś zapleść, żeby właśnie takie falowane jak od warkocza były, tzn w sumie nie widziałam tego zaplatania, ale nagle moje włosy były właśnie takie falowane albo może to było moje wyobrażenie siebie w falowanych we śnie, sama nie wiem. Tak czy siak, próbowałam jakoś wyglądać, efekt końcowy nie był zły, ale i tak byłam załamana "Bo gdzie moje długie włosy?! Zawsze miałam długie! Przecież miałam włosy do pasa, jak ja mogłam tak zrobić?!"

Co oznacza ten sen?
    • Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Witam. Kilka dni temu śniło mi się, ze byłam w swoim łóżku tak jak spałam i nagle przed moim nosem pojawił się niebieski pająk. Nie był on jakiś bardzo duży i był w złote kropki. Boję się pająków w prawdziwym życiu i we śnie też zareagowałam obrzydzeniem i chęcią ucieczki. O dziwo pająk zaczął się na mnie rzucać a dokładniej na moją twarz i mnie w nią ugryzł raz czy dwa. Odganiałam go, aż nagle się obudziłam.

Co oznacza taki sen?
    • Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Zacznę od tego, że zauważyłam ostatnio, że na tęczówce zrobiła mi się taka plamka. No i śniło mi się, że chyba czesałam włosy i jak już je tak ładnie rozczesałam to zaczęłam się przeglądać w lustrze i się okazało, że miałam takie piękne, proste, prosto ścięte włosy do pasa - takie właśnie jakie bym chciała mieć, właśnie takie sobie zapuszczam Później podeszłam do lustra bliżej, bo chciałam zobaczyć jeszcze raz tą swoją plamkę na tęczówce, otwieram oczy szeroko, przyglądam się im w lustrze i zdziwienie, bo okazuje się, że mam zelone oczy (a naturalnie mam niebieskie). Przyglądam się, strzelam różne miny - no zielone tęczówki mam Stwierdziłam w końcu, że to pewnie przez to światło tak to wygląda i na tym sen się skończył.

Czy taki sen coś oznacza?
  • Create New...