Jump to content

pająk z wieloma nogami, nie ścięte włosy


Shoshana
 Share

Recommended Posts

Maiłam dwa sny, między nimi obudziłam się, ale żadnego z nich nie rozumiem.

 

Pierwszy:

 

Sniły mi się dwa pajaki. Jeden siedział na naszym samochodzie, który jest czerwnoy i w śnie też taki był. Pajak był wielki, miał kilkanascie par nóg. Niektóre nogi były białe i czerwone, większość jednak czarna. Wyglądał jakby był robotem, jego nogi były jak z metalu. Mój mąż wziął go za czerwoną nogę i w tym momencie odwróciłam w śnie wzrok na ściane, pod która stało auto. W rogu zobaczyłam pajęczynę i na jej środku drugiego pajaka. Ten wyglądał na realny gatunek, ptasznik albo coś w tym stylu, z futerkiem na całym ciele, miał normalna liczbę nóg. Z tym pajakiem nic się nie wydarzyło, po prostu go zobaczyłam. W śnie było lato, południe, upał.

 

Drugi sen:

 

Siedziałam na fotelu, u fryzjera. Przed soba miałam wielkie lustro ze złotą ramą. Widziałam w nim fryzjera, męzczyzna włoskiej urody z włosami przylizanymi na żel. Trzymał nozyczki, też złote, koło niego stał asystent. Fryzjer spytał się mnie,czy tniemy, odpowiedziałam,że tak i dopytałam sie,czy wie jak. On mi wytłumaczył jak. Chciałam,żeby skrócił moje włosy do karku i zrobił mi grzywkę do brwi. Gdy już się przymierzał do cięcia, przyłozył rękę do linii moich włosów i pokazał ile zetnie. Poczułam jego rekę na plecach, jakby przyłozył deskę albo linijkę. Dopytałam go dokąd sięgają moje włosy, pokazał jeszcze raz. W tym momencie uśmiechnęłam się nientauralnie i pokręciłam głowa. Wstałam z fotela i fryzjer nie obciął moich włosów. Moje włosy w śnie były błyszczące, zdrowe i ciemniejsze niż w rzeczywystości.

 

Z góry dziękuję za pomoc w zrozumieniu moich snów. Nie wiem,czy to ma jakieś znaczenie,ale już bardzo dawno mi się nic nie sniło.

Link to comment
Share on other sites

Paradoksalnie sny mają te same przesłanie już omawiam:

Sen pierwszy z pająkiem na samochodzie - to takie symboliczne zwrócenie uwagi że zajmujecie sięz mężem nie tym problemem co trzeba - wywniskowałem że martwi was coś związanego z samochodem ( ale to raczej odczucie niż przekonanie) a problem główny to ten drugi pająk i problem zaistniał latem i jest dużoooooooooooo ważniejszy.

Sen fryzjerski, zastanowiła mnie ta złota rama i myślę że chodzi oto że jest to wizja jakiś obietnic wszstko jest takie ładne , zlote nożyczki asystent, cos bliskie ideałowi a jeszcze uroda fryzjera niczym włoskiego amanta tak cukierkowo i słodko że aż niemożliwe tak jakby ktoś cie chciał "kupić" na tanie błyskotki, coś obiecywał, zwodził ale intuicyjnie odbierasz go jako niekompetentnego i rezygnujesz bo twoje włosy są piękne i nie wymagają usług "takiego" fryzjera.

A teraz przenosimy się do snu z pająkiem i ........................................... jeżeli planujecie jakieś zminay związane z samochodem lub zakupem innych dóbr przypomnij sobie tego czarnego pająka bo tam gdzieś jest jakiś podstęp, ktoś jest nieszczery jak "twój fryzjer".

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...