Skocz do zawartości

Telefon komórkowy


Lawliet

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mam dziwne sny związane z telefonami... Jak zwykle prześladują mnie co kilka nocy i męczą, budzę się po nich roztrzęsiona i niespokojna... Bardzo proszę, o interpretację...

 

Pierwszy sen jest z dość dawna, ale to był pierwszy taki sen. Stałam na moście, wokoło mgła gęsta jak mleko. Zaczęłam szukać mojego chłopaka, byłam pewna, że powinien gdzieś tu być... Zadzwonił telefon. Dzwonił mój chłopak. Ciężkim, wręcz grobowym głosem, warząc każde słowo powiedział mi, że nie może się ze mną spotkać... zawahał się, jakby łapał oddech... wyczułam, jakby głęboki smutek... poczucie winy... Za zaczęłam krzyczeć do słuchawki "gdzie jesteś? co się dzieje?", a on tylko westchnął i powiedział "przepraszam, żegnaj...". Rozłączył się, a ja zostałam sama w tej mgle. Na chwilę przed moim przebudzeniem widziałam, jak mgła się przerzedza, a na skraju mostu stoi mój chłopak. Wyglądało, jakby chciał skoczyć... Pamiętam, że obudziłam się z płaczem i potem panicznie bałam się, że stanie mu się coś złego...

 

Kilka dni temu śniło mi się, że kłóciliśmy się z moim chłopakiem. Nigdy nie krzyczymy na siebie, a we śnie nie tylko krzyczeliśmy, ale mój chłopak (ostatni bastion spokoju) uderzał pięścią w stół, tupał, trzaskał drzwiami. Nigdy go takim nie widziałam. A sam temat kłótni był nie do określenia, to była plątanina dziwnych słów i wyrwanych z kontekstu pretensji. W końcu wyszedł. Ja załamałam się, usiadłam na krześle i schowałam twarz w ramionach... i wtedy usłyszałam jak telefon mojego chłopaka wibruje na stole i zaczyna grać jakąś dziecięcą, przesłodką melodyjkę (zwykle oboje mamy dzwonki raczej ociekające metalem... ), która tak idiotycznie nie pasowała do tej sytuacji, że aż chciałam rozbić ten telefon na ścianie. Jakby się ze mnie nabijał...

 

Przedwczoraj śniło mi się, że rozmawiałam z moim chłopakiem. Ot taka miła rozmowa pełna żartów, nieprzekomarzania się... I w tej chwili zadzwonił telefon mojego chłopaka. Najpierw nawet nie spojrzałam, ale zobaczyłam, jak się uśmiecha, flirtuje do słuchawki, świetnie bawi się rozmową... Spojrzałam na wyświetlacz, a tam "Misiaczek" (czy coś podobnego). Wkurzyłam się, gdy skończył wykrzyczałam mu, że jest bezczelny rozmawiając w ten sposób z inną kobietą i to przy mnie, zwyzywałam go od drani i zdrajców... A on z rozbrajającym, szelmowskim uśmiechem wyjaśnił mi, że to była zwykła rozmowa z koleżanką i przecież nie wie, o co mi chodzi... Wściekłam się, chciałam go spoliczkować, nie mogłam trafić. Chciałam go uderzyć, ale moje ręce odmówiły mi posłuszeństwa. Wtedy się wściekłam, zaczęłam tłuc talerze, ale one nie pękały, rzucałam nimi w niego, ale one nie mogły trafić. A on tylko siedział komfortowo wylegując się w swoim fotelu i rozbrajająco uśmiechając do mnie... Z bezradności zaczęłam płakać, krzyczeć, ale nie mogłam wydobyć z siebie ani jednego dźwięku, ani kropli łzy...

 

Wczoraj z kolei śniło mi się, że pisałam wiadomości z moim chłopakiem. Siedziałam w domu i cieszyłam się czytając i odpisując na wiadomości typu "kocham", "brak mi Ciebie", "tęsknię" i inne takie miłe słówka. Na końcu dostałam wiadomość "od lat, tak dobrze nie rozmawiało mi się z Tobą". A mnie zatkało, bo przecież jesteśmy z sobą od kiedy się znamy (trochę ponad 2 lata). Patrzę na ekran, a tam imię mojego byłego. Zgłupiałam... Jak mogłam nie poznać, że to był mój były, nigdy z nim tak nie pisałam! Potem pomyślałam, o moim chłopaku... jak ja mu to powiem? i właściwie jak ja mu to wytłumaczę?... I wtedy się obudziłam. Pierwsze co zrobiłam rano, to mocno przytuliłam mojego chłopaka, czułam się tak okropnie winna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zadzwonił telefon. Dzwonił mój chłopak." - pierwszy sen

"Ja załamałam się, usiadłam na krześle i schowałam twarz w ramionach... i wtedy usłyszałam jak telefon mojego chłopaka wibruje na stole" -drugi sen

"Przedwczoraj śniło mi się, że rozmawiałam z moim chłopakiem. Ot taka miła rozmowa pełna żartów, nieprzekomarzania się... I w tej chwili zadzwonił telefon mojego chłopaka." - 3 sen

"Wczoraj z kolei śniło mi się, że pisałam wiadomości z moim chłopakiem. Siedziałam w domu i cieszyłam się czytając i odpisując na wiadomości typu "kocham"," - ostatni sen. Wprawdzie potem się okazało, że pisałaś z byłym, ale na początku snu, odpisywałaś, na sms swojego obecnego chłopaka. W kazdym śnie to on do Ciebie dzwonił, bynajmniej, w tych, które przedstawiłaś :icon_cry:

Myślę, że jego podświadomość coś Ci wysyła, że jednak potrzebuje pomocy, ale nie chce Ci o tym powiedzieć wprost .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem podobnego zdania :)

Wydaje mi sie, ze to nie ma znaczenia ktory telefon dzwoni - telefon sluzy do komunikacji.... wiec ktos chce Ci cos powiedziec - dzieje sie to zawsze w zwiazku z Twoim chlopakiem, wiec wiadomosc prawdopodobnie dotyczy jego osoby... Moze byc to cos o czym on nawet nie wie, lub nie chce powiedziec

Nie musi byc to wcale info od niego :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, przepraszam, źle Cię zrozumiałam. Rozumiem, że chodzi Ci, że każdy z telefonów był związany z moich chłopakiem, tak, masz rację :)

 

W sumie mnie nie martwią te telefony, ani te głupoty, że mnie zdradzi, odejdzie, czy coś sobie zrobi. Wiem, że to moje koszmarne lęki i są bezpodstawne... Martwi mnie to, że w każdym z nich ogarnia mnie bezradność... Nie mogę go spoliczkować, skrzyczeć, gdy mnie skrzywdzi, nie mogę go uratować, gdy coś mu się dzieje, nie wiem, co robić, gdy sama go skrzywdzę... Okropnie mnie to męczy i martwi... Chodź chcę coś zrobić, nie mogę wydać z siebie nawet dźwięku... Teraz, gdy o tym pomyślę boję się, że gdy będę mu potrzebna, ja nie będę umiała zrobić nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...