Jump to content

pęknięty ekran telefonu, kolega ze studiów, nowy telefon

pendrak
 Share

Recommended Posts

Witam, śniło mi się dzisiaj że przyjechał do mnie kolega ze studiów. Niedawno i ja i on kupilismy sobie nowe smartfony. W tym śnie on przyjechał do mnie aby się nim pochwalić i zobaczyć moje nowe cacko. Mój telefon działał w tym śnie bez zarzutu lecz miał pęknięty ekran, po tym jak wypadł mi z rąk ( wypadł mi z rąk na prawde wieczorem zanim poszedlem spć ) pamiętam tylko że ten kolega śmiał się ze mnie że ledwo co kupiłem nowy telefon a juz musze go naprawiac albo ze juz mam go popsutego chociaz on działał. Pamiętam też ze zastanawialem się ile będzie mnie kosztowała wymiana ekranika. Co może to wszystko oznaczać? bo ostatnimi czasy różne dziwne rzeczy mi się śnią?!?!?!?! Z góry dziękuję za interpretację/ odpowiedź ;p Pozdrawiam

Guest Euterpe

skoro w rzeczywistości masz popsuty telefon, sen odzwierciedlił Twoje obawy. Możliwe, że boisz się również opinii otoczenia na to zdarzenie.

w rzeczywistości mam popsuty ale inny telefon który przestał działać jakies 3 tygodne temu, a przyśniło mi się ze mam popsuty obecnie używany telefon który kupiłem sobie w zamian za tamten popsuty. To czego moge sie spodziewac?

Guest Euterpe
w rzeczywistości mam popsuty ale inny telefon który przestał działać jakies 3 tygodne temu, a przyśniło mi się ze mam popsuty obecnie używany telefon który kupiłem sobie w zamian za tamten popsuty. To czego moge sie spodziewac?

1 - jeżeli był to sen proroczy to zepsujesz i ten telefon

2 - jeżeli przejmujesz się starym telefonem albo czułeś się do niego przywiązany, to sen mógł pokazać te obawy przekładając obraz na nowy

3 - wszystkie Twoje znajomości układają się dobrze? Może występuje jakiś problem z komunikacją z jakąś osobą?

dziękuję za interpretację ;p kamień spadł mi z serca ;d bo zwykłe znaczenia snu o telefonie lekko mnie wystraszyły, mówię o śmierci bliskiej osoby... Jeszcze raz dziękuję ! ;D

Guest Euterpe

czy któreś z tych twierdzeń, które wymieniłam pasuje do Twojej sytuacji?

To dla mnie ważne, bo dopiero się uczę interpretacji.