Skocz do zawartości

być niewidocznym dla innych,łóżko, rwąca rzeka, wchodzić przez balkon


bluVred2

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się że mój chłopak był w domu u dwóch kobiet . Matki i córki. I zawierał z nimi jakąś umowę (takom ma prace). Podpisywali dokumenty. Miał już wychodzić gdy matka tej dziewczyny zaczęła reklamować matrymonialnie swoją córkę, mojemu chłopakowi. Byłam oburzona bo stałam obok. Zaczęłam opierniczać kobietę, że jest bezczelna, że przy mnie mówi coś podobnego. Krzyczałam na nią i na tę córkę bo robiła słodkie zawstydzone minki do mojego chłopaka. On z resztą zaczynał to odwzajemniać. Byłam w szoku. Stałam tam, a nikt na mnie nie zwracał uwagi, jakby mnie nie widzieli.

 

W drugiej części snu widziałam łóżko z pościelą, na kamiennym moście. Pod mostem płynęła rwąca rzeka. Rzeka była położona w głębokim womwozie. Więc most wisiał na dość dużej wysokości. Na łóżku leżał mój chłopak z jakąś kobietą, chyba tą samą córeczką tej babki. Powiedziałam, że tu nie ma dla mnie miejsca i sobie idę. Wstałam z łóżka i telefon wypadł mi na jedno z przęseł mostu. Chciałam go chwycić rękom, ale nie udało mi się i wpadł do rzeki. Porwał go rwący nurt.

 

W trzeciej części snu, już nie było mojego chłopaka, ani dziewczyny. Za to wchodziłam przez balkon do jakiegoś domu (prawdopodobnie mojego albo mojej rodziny) Moja koleżanka weszła bez problemu. Ale ja nie wiedziałam gdzie mam nogę postawić, bo na balkonie było dużo roślin, słoików z przetworami, suszonych owoców, grzybów i moskitiera. W wejściu na balkon pomógł mi szwagier i jakiś sąsiad.

 

 

Kobiet z tego snu nie znam ani nie widziałam. Koleżanka niedawno rzuciła chłopaka i zaczęła spotykać się z kimś nowym. Mój chłopak należy do ludzi słownych i uczciwych.

 

Proszę o waszą pomoc w interpretacji, ponieważ myślę, że dotyczy ona mojego związku. Wolała bym posłuchać opinni osób bezstronnych. :)

Będę wdzięczna za każdą wypowiedź.

Edytowane przez bluVred2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zadna z nas nie lubi tego typu snow,gdzie ukochany sympatyzuje z inna kobieta.No ale do rzeczy.

 

Pierwsza czesc snu opisuje sytuacje zawodowa Twojego partnera.Pracuje on z jakas babeczka,ktora ma corke/siostrzenice/mloda dzieczyne w rodzinie.Byc moze zdarzaja sie rozmowy na jej temat i teksty w stylu; pasowalibyscie do siebie (Twoj chlopak i ta mloda kobieta).

Fakt,ze jestes ignorowana moze sygnalizowac,ze partner nie wspomina Ci o tych rozmowach z pracy,ale Ty cos podejrzewasz,ze mogl by Cie zdradzic z inna.Przypuszczam,ze jestes o niego zazdrosna.

 

Druga czesc snu odnosi sie bardziej do przyszlosci.Uwazam,ze nie jest to Twoj partner docelowy.Lozko zazwyczaj odnosi sie do naszego zycia intymnego.No i w tym oto lozku znajdujesz sie Ty ,Twoj partner i ta dziunia.Ewidentny trojkat.Nic dodac,nic ujac.A poniewaz wychodzisz z zalozenia,ze dwoje to para,a troje to juz tlok,odchodzisz.

Upadek telefonu do rzeki,pokazuje utrate kontaktow,pomimo,ze moze chcialabys je jednak zatrzymac.

Rzeka jest zazwyczaj symbolem uplywajacego czasu.Nasz umysl nie potrafi obrazowo przedstawic sobie czasu,ale potrafi zastapic jego uplywanie plynieciem rzeki.

Most zas to symbol zmiany i przejscia na 'druga strone',w nowy etap zycia.Obrazuje rowniez podjecie przelomowej decyzji.

 

Trzecia czesc snu pokazuje Twoj powrot do siebie (dojscie do siebie) po podjeciu tej decyzji.Dla Twojej kolezanki nie stanowi to wiekszego problemu (tej ktora rozeszla sie ze swoim facetem).Inaczej ma sie rzecz z Toba.Mozesz miec z tym problem.Zastanawia mnie dlaczego wybralas taka dziwaczna droge wejscia do srodka.Ludzie zazwyczaj korzystaja z drzwi.Moze bedziesz chciala ukryc pewne sprawy przed najblizszymi?Najwazniejsze,ze dostaniesz pomocna dlon z zewnatrz (szwagier i sasiad pomogli Ci wejsc,czyli silne meskie ramiona).

 

Tak wyglada moja interpretacja.

Sny maja to do siebie,ze czas w nich jest nieokreslony.Cos moze zdarzyc sie za chwile,albo za pare lat.

Mam nadzieje,ze rzucilam troche swiatla na Twoj sen

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję auris81 za Twoją interpretacje. Szczerze mówiąc to już przestałam liczyć na czyjąś wypowiedź w tym temacie. Tym bardziej, że Oaza narobiła tyle odpowiedzi nie związanych....

 

od jakiegoś czasu zdarza mi się wchodzić do domu (w śnie) przez okno lub balkon. Chłopak nigdy mi się nie śni w pozytywny romantyczny sposób. Zawsze jest przy nim jakaś brunetka lub latynoska. Za każdym razem jak mu opowiadam podobny sen to się bardzo denerwuje. Być może jest coś na rzeczy... ale nie mogę tego w żaden sposób sprawdzić bo mieszkamy w innych miastach. Mam tylko przeczucia.

 

Sama bardzo podobnie zinterpretowałam ten sen. Co mnie trochę zasmuciło. Ale Ty zwróciłaś uwagę na takie symbole jakie ja pominęłam, most, rzeka, telefon.

Bardzo Ci dziękuję, raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...