Jump to content

kociara1star
 Share

Recommended Posts

To krótki sen .

Śniło mi się , że weszłam do łazienki , lustro było zaparowane . w kącie lustra było mokro jakby ktoś je zachlapał i to zdeformowało moją twarz - parsknęłam śmiechem , bo wyglądałam dość komicznie . Przetarłam zaparowane lustro i ogarnęło mnie przerażenie . Odbicie było .. inne . Na pewno nie byłam to ja . Twarz była taka zdeformowana . Czułam taki lęk .. Chciałam krzyczeć , ale nie mogłam wydobyć głosu . Pobiegłam do kuchni , a tam stała moja mam . Przytuliłam się do niej mocno , ale nie byłam w stanie wydusić słowa .. Ostatnie co pamiętam w tym śnie to , że płakałam .

Szatan

To dzisiejszy sen :

.. Początku nie pamiętam . Byłam śliczną blondyną - coś jak Barbie . Później diabeł ( szatan ) przywiązał mnie do takiej ściany . I był taki jakby "krwawy księżyc" . Światło padło na mnie , a ja zaczęłam się zmieniać w jakiegoś demona . Patrzyłam na tą scenką jakby z boku .. Wyrastały mi rogi , a oczy robiły się czerwone . Jakoś się uwolniłam i uciekłam . Pamiętam , że trudno było mi panować nad sobą , bo mogłam kogoś zabić .. Szłam z moją kumpelą i było już bardzo późno . Musiałyśmy wracać do domu , ale w tym wcieleniu nie mogłam , bo bałam się , że zrobię coś rodzicom . Nagle zobaczyłam samochód moich rodziców i zaczęłam uciekać . Ale oni mnie ominęli i pojechali dalej ..

Co ten sen oznacza Bardzo proszę interpretację .. Bardzo ważne .

Znajdź sobie ten sen bo interpretacja jest taka sama tylko w tym dzisiejszym śnie masz więcej wskazówek czego problem moze dotyczyć a moim zdaniem dotyczy twoich relacji z mamą.