Skocz do zawartości

kociara1star

Rekomendowane odpowiedzi

To krótki sen .

 

Śniło mi się , że weszłam do łazienki , lustro było zaparowane . w kącie lustra było mokro jakby ktoś je zachlapał i to zdeformowało moją twarz - parsknęłam śmiechem , bo wyglądałam dość komicznie . Przetarłam zaparowane lustro i ogarnęło mnie przerażenie . Odbicie było .. inne . Na pewno nie byłam to ja . Twarz była taka zdeformowana . Czułam taki lęk .. Chciałam krzyczeć , ale nie mogłam wydobyć głosu . Pobiegłam do kuchni , a tam stała moja mam . Przytuliłam się do niej mocno , ale nie byłam w stanie wydusić słowa .. Ostatnie co pamiętam w tym śnie to , że płakałam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szatan

To dzisiejszy sen :

 

.. Początku nie pamiętam . Byłam śliczną blondyną - coś jak Barbie . Później diabeł ( szatan ) przywiązał mnie do takiej ściany . I był taki jakby "krwawy księżyc" . Światło padło na mnie , a ja zaczęłam się zmieniać w jakiegoś demona . Patrzyłam na tą scenką jakby z boku .. Wyrastały mi rogi , a oczy robiły się czerwone . Jakoś się uwolniłam i uciekłam . Pamiętam , że trudno było mi panować nad sobą , bo mogłam kogoś zabić .. Szłam z moją kumpelą i było już bardzo późno . Musiałyśmy wracać do domu , ale w tym wcieleniu nie mogłam , bo bałam się , że zrobię coś rodzicom . Nagle zobaczyłam samochód moich rodziców i zaczęłam uciekać . Ale oni mnie ominęli i pojechali dalej ..

 

Co ten sen oznacza Bardzo proszę interpretację .. Bardzo ważne .

 

Znajdź sobie ten sen bo interpretacja jest taka sama tylko w tym dzisiejszym śnie masz więcej wskazówek czego problem moze dotyczyć a moim zdaniem dotyczy twoich relacji z mamą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...