Jump to content

kociara1star
 Share

Recommended Posts

To krótki sen .

 

Śniło mi się , że weszłam do łazienki , lustro było zaparowane . w kącie lustra było mokro jakby ktoś je zachlapał i to zdeformowało moją twarz - parsknęłam śmiechem , bo wyglądałam dość komicznie . Przetarłam zaparowane lustro i ogarnęło mnie przerażenie . Odbicie było .. inne . Na pewno nie byłam to ja . Twarz była taka zdeformowana . Czułam taki lęk .. Chciałam krzyczeć , ale nie mogłam wydobyć głosu . Pobiegłam do kuchni , a tam stała moja mam . Przytuliłam się do niej mocno , ale nie byłam w stanie wydusić słowa .. Ostatnie co pamiętam w tym śnie to , że płakałam .

Link to comment
Share on other sites

Szatan

To dzisiejszy sen :

 

.. Początku nie pamiętam . Byłam śliczną blondyną - coś jak Barbie . Później diabeł ( szatan ) przywiązał mnie do takiej ściany . I był taki jakby "krwawy księżyc" . Światło padło na mnie , a ja zaczęłam się zmieniać w jakiegoś demona . Patrzyłam na tą scenką jakby z boku .. Wyrastały mi rogi , a oczy robiły się czerwone . Jakoś się uwolniłam i uciekłam . Pamiętam , że trudno było mi panować nad sobą , bo mogłam kogoś zabić .. Szłam z moją kumpelą i było już bardzo późno . Musiałyśmy wracać do domu , ale w tym wcieleniu nie mogłam , bo bałam się , że zrobię coś rodzicom . Nagle zobaczyłam samochód moich rodziców i zaczęłam uciekać . Ale oni mnie ominęli i pojechali dalej ..

 

Co ten sen oznacza Bardzo proszę interpretację .. Bardzo ważne .

 

Znajdź sobie ten sen bo interpretacja jest taka sama tylko w tym dzisiejszym śnie masz więcej wskazówek czego problem moze dotyczyć a moim zdaniem dotyczy twoich relacji z mamą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...