Skocz do zawartości

marrrgaretka

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie, mam taki mały problem ze zrozumieniem mojego snu, dotychczas moje sny były jakby to nazwć, dosłowne, śniło mi się coś rzeczywistego co zdarzało się parę miesięcy później, niestety totolotek mi się nie śni :)

jednak zeszłej nocy przyśnił mi się sen po którym odczucia miałam podobnne jak po tych snach które się sprawdzały ale snu nie rozumiem, zaczęło się od tego że byłam o kogoś, ktoś dawał mi zapasy żywności które wyjmował z zamrażalnika, pamiętam dokładnie boczek, było coś tam jeszcze, dostałam tego całą torbę, zapas ponieważ były ciężkie czasy, to czułam, że ludzie głodują, że zwierzęta są głodne, potem byłam z jakimś mężczyzną w jednym pokoju, nie rozmawialiśmy, nawet go nie widziałam, czułam tylko jego obecność, siedzieliśmy po ciemku ponieważ gdybyśmy zapalili światło zwierzęta mogłyby nas zobaczyć i zaatakować, był nawet taki moment że wściekle głodne psy albo wilki skakały do okna i tak jakby spływały po nim, nie czułam strachu przed zwierzętami ale w pewnym momencie zaczęłam się bać tego mężczyzny ponieważ dotarła do mnie taka myśl że to jest kanibal, nie widziałem tego ale czułam że wszyscy głodują dlatego ludzie zaczęli zjadać się nawzajem.... ważne chyba że ja nie czułam obawy przed tym głodem, nie czułam niedostatku, obudziłam się przestraszona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sen pokazuje silne emocje których możesz doświadczyć za sprawą jakiegoś mężczyzny,głód uczuć, potrzeba nakarmienia się emocjami i to doprowadzi do przykrej sytuacji

Czytając ten opis odczułam nie za dobrą energię tego snu - chodzi mi o przesłania - surowe mięso to choroba - ten mężczyzna to może być jakaś internetową znajomość która będzie cie kosztować dużo nerwów

Badź ostrożna i rozsądna, nie ufaj zbytnio i nie mów o sobie za dużo, bo zostanie to potem wykorzystane przeciwko Tobie.

Zwierzęta symbolizują instynkty, czyli może zaistnieć sytuacja gdy nie będziesz mogła ujawnić prawdy o tym Panu bo wtedy on cię zaatakuje - skojarzyło mi się to z szantażem

Chuchaj na zimne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po częćci się zgodzę, z mężczyzną to trafna interpretacja nawet powiedziałabym w czasie rzeczywistym, ale jeśli chodzi o to mięso, nie b yło ono surowe,ale gotowe, upieczone czy ugotowane, pokroić i na kanapkę :) w jakimś senniku wyczytałam że to dobrze, a może chciałabym by było dobrze, ale i tak trafność interpretacji mnie zaskoczyła, zastanawiam się tylko nad jednym, wszystko co napisałać dzieje śię w chwili obecnej, więc może ten sen to po prostu przejaw mych odczuć czy podejrzeń?

i nie mam się czego bać na przyszłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafione w sytuację, więc dobrze ze jesteś ostrożna , masz sygnały od podświadomości jak może się to potoczyć,

nie wiem jaki czas na przyszłość pokazuje ten sen bo to już indywidualna kwestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...