Skocz do zawartości

karuzela autobus burza


Inez7917

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, proszę o interpretacje snu

Śniło mi się dzisiaj, że szłam z koleżanką w stronę przystanku autobusów i powiedziałam do niej, że chcę jechać na Hamerze (taka karuzela) a że w moim mieście nie ma jadę do pobliskiego. I powiedziałam, że dojadę tam piętnastką. Ona powiedziała, że tam stoi i pokazała na czternastkę. Mimo tego, pożegnałam się z nią i wsiadłam do czternastki chciałam usiąść na przednim siedzeniu ale jakaś kobieta zajęła miejsce i usiadłam na tylnym. Nagle zapytałam się czy dojadę do Kluczborka, na co dostałam odpowiedź, że nie, że ten autobus jedzie do Czech. Zdziwiłam się i uznałam, że zaraz wysiądę. Ale całe niebo zrobiło się czarne i zaczął padać deszcz więc prowadząca powiedziała, że nigdzie nie jadą. Poprosiłam więc czy odwiozą mnie do domu. Zgodziła się. Jadąc przez jakiś most widziałam dwójkę ludzi, krzyknęłam, żeby na nich uważała ale nie widziałam w końcu czy ich przejechała czy nie, odwróciłam się, żeby to sprawdzić ale szli dziwnie wykrzywieni. Następnie zobaczyłam przez szybę Hamera i krzyknęłam, żeby mnie tak podwiozły. Nagle pogoda zrobiła się bardzo ładna i idąc w stroju kąpielowym obok moich dwóch koleżanek szłyśmy przez wielki park rozrywki do Hamera ale zgubiłyśmy się i nagle byłyśmy przy kasie gdzie kasjerka chciała pieniądze za wstęp. Weszłyśmy tyłem za darmo ale kłamałyśmy, że już raz zapłaciłyśmy. Tłumaczyłyśmy, że wyszłyśmy przez przypadek ale nas nie słuchała i poprosiła abyśmy opisały jak wygląda jej podpis. Wtedy się obudziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...