Skocz do zawartości

sen o seksie z przyjaciółką, która ma męskie narządy zamiast kobiecych


demot49

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem nowa na forum. Sniło mi się ostatnio, że wylądowałam w łózku z moją najlepszą przyjaciółką. Jednak gdy się rozebrała okazało się że ma penisa zamiast kobiecych narządów. we śnie pieściłam ją tak jak faceta doprowadzając ją do orgazmu. Pamiętam, ze odkrycie ze ona ma męskie narządy było dla mnie szokiem, i zastanawiałam się we śnie jak ona w takim razie uprawia seks ze swoim chłopakiem.

strasznie dziwny jest dla mnie ten sen. Opowiem trochę o swojej sytuacji może to pomoże w interpretacji. Z przyjaciółką mamy bardzo dobry kontakt, dobrze się rozumiemy, rozmawiamy ze sobą o wszystkim.Przed tym snem bardzo często rozmawiałyśmy o seksie ona o swoim chłopaku, ja o swoich relacjach z mężczyznami. Nawet kupowałam jej bieliznę na romantyczny wieczór z chłopakiem. Zastanawiam się czy sen bardziej dotyczy moich relacji z mężczyznami, czy z przyjaciółką. Czy po prostu był spowodowany tym że dużo o seksie gadałyśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuję że nie masz chłopaka...

Jeśli tak to ten sen może oznaczać tęsknotę. Za chłopakiem, za utworzeniem z mężczyzną relacji tak bliskiej jak z przyjaciółką, opartej na czymś głębokim.Uczestniczysz w jej życiu seksualnym (pogaduszki, pomoc w wybieraniu bielizny) a nie masz swojego.Może gdzieś w środku tego pragniesz...Tylko żeby to było właśnie takie bliskie, przyjacielskie.

Ja kiedyś zawsze marzyłam żeby mieć chłopaka o cechach mojej najlepszej przyjaciółki, która wie o mnie wszystko. Nie masz tak?

Jeśli natomiast masz kogoś to należałoby się zastanowić nad relacjami z nim.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...