Jump to content

sen o seksie z przyjaciółką, która ma męskie narządy zamiast kobiecych


demot49

Recommended Posts

Witam wszystkich, jestem nowa na forum. Sniło mi się ostatnio, że wylądowałam w łózku z moją najlepszą przyjaciółką. Jednak gdy się rozebrała okazało się że ma penisa zamiast kobiecych narządów. we śnie pieściłam ją tak jak faceta doprowadzając ją do orgazmu. Pamiętam, ze odkrycie ze ona ma męskie narządy było dla mnie szokiem, i zastanawiałam się we śnie jak ona w takim razie uprawia seks ze swoim chłopakiem.

strasznie dziwny jest dla mnie ten sen. Opowiem trochę o swojej sytuacji może to pomoże w interpretacji. Z przyjaciółką mamy bardzo dobry kontakt, dobrze się rozumiemy, rozmawiamy ze sobą o wszystkim.Przed tym snem bardzo często rozmawiałyśmy o seksie ona o swoim chłopaku, ja o swoich relacjach z mężczyznami. Nawet kupowałam jej bieliznę na romantyczny wieczór z chłopakiem. Zastanawiam się czy sen bardziej dotyczy moich relacji z mężczyznami, czy z przyjaciółką. Czy po prostu był spowodowany tym że dużo o seksie gadałyśmy.

Link to comment
Share on other sites

Wnioskuję że nie masz chłopaka...

Jeśli tak to ten sen może oznaczać tęsknotę. Za chłopakiem, za utworzeniem z mężczyzną relacji tak bliskiej jak z przyjaciółką, opartej na czymś głębokim.Uczestniczysz w jej życiu seksualnym (pogaduszki, pomoc w wybieraniu bielizny) a nie masz swojego.Może gdzieś w środku tego pragniesz...Tylko żeby to było właśnie takie bliskie, przyjacielskie.

Ja kiedyś zawsze marzyłam żeby mieć chłopaka o cechach mojej najlepszej przyjaciółki, która wie o mnie wszystko. Nie masz tak?

Jeśli natomiast masz kogoś to należałoby się zastanowić nad relacjami z nim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...