Skocz do zawartości

Ślub babci i chłopaka


XVIII

Rekomendowane odpowiedzi

Śnił mi się ślub mojej babci (od strony taty) z chłopakiem, którym jestem zainteresowana. Pamiętam, że chłopak nie wyglądał za dobrze i miał stabilizator na kolanie. (W rzeczywistości jest bardzo wysportowany) Za to babcia wyglądała na bardzo zadowoloną, a na ręku trzymała jakieś małe dziecko. Przyjechałam do miasta z mamą (moi rodzice się rozstali) i całą rodziną od strony mamy, a na ślub trafiłam przypadkiem. Mimo to byłam ubrana, jakbym wiedziała o tym wcześniej. Było bardzo dużo ludzi, których nie znałam. Ślub odbywał się w miasteczku, które przypominało mi miasto w którym mieszka moja druga babcia. Pamiętam, że jak go tylko zobaczyłam to napłynęły mi łzy do oczu, a on przeszedł obok mnie obojętnie i podszedł do mojej babci. Ona też mnie nie widziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze babcie w tym snie sa tak naprawde toba, i tym, co w sobie nosisz.

prawdopodobnie sa to jakies doswiadczenia, ktorych sie boisz, ze sprawia bol i rozczarowanie temu chlopcu, i ze ogranicza jego zycie. ale wiesz, ze ty, gdy juz sie z kims tym podzielisz, odmlodniejesz i zystasz ochote do zycia.

byc moze nawet stworzysz rzeczy, o ktorych teraz myslisz, ze nie jestes do nich zdolna (dziecko babci).

jesli nie odwazysz sie podzielic tym "czyms" z chlopcem, wszystko cie ominie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem co ten sen oznacza ! że babka odbije ci chłopaka ! he he a tak na serio to współczuje snu. znaczenie może mieć różne może jak jesteś bardzo zrzyta z babcią to chodziło o to że zestarzejesz sie z tym chłopakiem ... a z tym kolanem... wiesz też jestem wysportowany i może to zwiastować kontuzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...