Jump to content

Śnił mi się już kilka razy , co to znaczy ? ! błagam o pomoc

sylwia96

Recommended Posts

Ostatnio śni mi się chłopak w którym prawdopodobnie się zakochałam ( zaczął mnie interesować jakoś 2/3 miesiące temu i mi zostało ) , i śni mi się od nie dawna BARDZO często , co to znaczy ?

a i jeszcze co znaczy mój ostatni sen z nim ? ;

A więc śniło mi się wszystko w szkole , stałam z moimi przyjaciółkami prawie przy oknie i nagle podbiega jego kolega i pstryka dziewczyną przed oczyma żeby poszły ode mnie , a więc poszły z nim uśmiechając się do mnie . Spojrzałam wtedy na TEGO chłopaka w którym się zakochałam i on w tym momencie jak odeszli dalej zaczął iść w moim stronę , zaciągnął mnie do okna i zaczęliśmy rozmawiać { nie pamiętam dokładnie tej rozmowy } Mówił coś typu '' przepraszam , bardzo mi na Tobie zależy , nie chciałem byś się tak martwiła i uznała że robię to specjalnie , za długo czekałaś te 2 miesiące były męczące , ale mi na Tobie zależy '' zaczął mnie potem przytulać , no i dzwonek zadzwonił weszliśmy na lekcje i ciągle się na niego patrzyłam a on na mnie...

A jeszcze przed tym snem miałam coś takiego ( oczywiście też z nim ) , no to było coś że byliśmy razem ...

BŁAGAM O POMOC , NIE WIEM JAK MAM TO ROZUMIEĆ .