Skocz do zawartości

Lustro, oczy i duszenie


helman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem u Was po raz pierwszy i trafiłam z portalu sennik.

Próbowałam zinterpretować swój sen sama, ale mi nie wychodzi...

Śniło mi się, że w mieszkaniu mojej Mamy (gdzie mieszkam) trzymałam za szyję (tzw. grdykę) mojego chłopaka i dusiłam go. Wcześniej czymś mnie zdenerwował. Dusząc go patrzyłam w lustro w naszej łazience i wytrzeszczałam i mrużyłam oczy aby go przestraszyć bardziej. To był taki grymas gniewu na twarzy. Obudziłam się w bardzo złym nastroju.

Obecnie wynajmujemy mieszkanie razem i ja obawiam się czy ta cała transakcja się powiedzie, chłopak który wynajmuje nam mieszkanie nie ma pełnomocnictwa poświadczonego notarialnie, a mieszkanie należy do jego dziadka.

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji snu.

 

Dziękuję z góry i pozdrawiam serdecznie - S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22
Witam, jestem u Was po raz pierwszy i trafiłam z portalu sennik.

Próbowałam zinterpretować swój sen sama, ale mi nie wychodzi...

Śniło mi się, że w mieszkaniu mojej Mamy (gdzie mieszkam) trzymałam za szyję (tzw. grdykę) mojego chłopaka i dusiłam go. Wcześniej czymś mnie zdenerwował. Dusząc go patrzyłam w lustro w naszej łazience i wytrzeszczałam i mrużyłam oczy aby go przestraszyć bardziej. To był taki grymas gniewu na twarzy. Obudziłam się w bardzo złym nastroju.

Obecnie wynajmujemy mieszkanie razem i ja obawiam się czy ta cała transakcja się powiedzie, chłopak który wynajmuje nam mieszkanie nie ma pełnomocnictwa poświadczonego notarialnie, a mieszkanie należy do jego dziadka.

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji snu.

 

Dziękuję z góry i pozdrawiam serdecznie - S.

 

Witaj helman miło, że jesteś.

 

Widać, że sprawa wynajmu bardzo Cię denerwuje i stresuje. Masz potrzebę oczyszczenia tej sytuacji i wzięcia sprawy w swoje ręce. Czujesz się dośc niepewnie lecz bądź ostrożna poinieważ zbyt szybkcie działanie niepomoże.

Pozdrawiam i życzę powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...