Skocz do zawartości

Dziwne dwa sny jednej nocy...


kejsha

Rekomendowane odpowiedzi

1 sen

 

Śniła mi się wojna światowa. Ukrywałam się w domu na wsi, a konkretnie w domu mojej babci. W śnie widziałam myśliwce strzelające i latające nad nami oraz żołnierzy. Ja i siostra próbowałyśmy się ukryć. Wolałyśmy mamę która była razem ze swoją siostrą jakieś 10 metrów od nas i robiły coś przy kranach z wodą. Wszystko jak by się działo w naszych czasach. Pod koniec w śnie żołnierze z wrogiej armii wtargnęli na nasze podwórko i próbowali zabrać nasz dobytek, oraz że zadzwoniła moja komórka, rozpoznałam po melodii że dzwoni mój chłopach, po czym żołnierz nieprzyjaciel zabrał telefon. Jak pamiętam tym żołnierzem nieprzyjacielem był mój wróg z życia, twarzy nie widziałam ale rozpoznałam po głosie. Tak skończył się pierwszy sen.

 

2 sen

 

Później przyśniło mi się że uciekam z mama i siostra i jeszcze jedna kobietą - nie wiem kto to był. Uciekałyśmy z Polski, bo miał wybuchnąć jakiś duży wulkan. Pamiętam z mapy że uciekałyśmy na zachód od Polski. Samej podróży chyba nie było, bo nie pamiętam. Ukryłyśmy się już w bezpiecznym miejscu, gdzieś na zachodzie europy, w jakiejś starej świątyni. Pamiętam że wspinałyśmy się po jakimś murze na szczyt tej świątyni. Znalazłyśmy jakieś małe pomieszczenie na szczycie jakby dzwonnicę. Były tam jakby okna, ale zabite spróchniałymi deskami, w śnie bardzo bałam się, że się złamią albo odpadną od okien i ja wypadnę. Pamiętam że siedziałyśmy tam pełne strachu i czekałyśmy na wybuch i lawę. Ale ani wulkanu ani lawy nie widziałam. I tak skończył się mój drugi sen.

 

Co mogą znaczyć te sny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...