Skocz do zawartości

Sny o wojnie


kcaru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, będę wdzięczna za chociażby ogólną interpretację moich snów

 

W ciągu ostatniego tygodnia miałam dwa sny o wojnie.

 

W pierwszym byłam w pewnym domu z moich towarzyszem, on i ja byliśmy żołnierzami. Wiedzieliśmy, że musimy się wydostać z tych czterech ścian - inaczej zginiemy, bo nasi wrogowie się zbliżali. Wyskoczyliśmy więc przez bardzo malutkie, tylne okienko i wpadliśmy w krzaki, gdzie był przyjazny nam, trzeci żołnierz. Wręczył mi on karabin i choć wiedziałam, że nie potrafię nim strzelać to i tak dawałam sobie radę cąłkiem nieźle i razem w trójkę wygrywaliśmy z naszymi wrogami pomimo, że nas była trójka a tamtych duża grupa.

 

Drugi sen:

Byłam z moją "kompanią" (ale nie z tą z poprzedniego snu, z kimś innym) znowu w jakimś domu z bliżej nieznaną mi misją. W pewnym momencie ktoś ogłosił, że w domu jest bomba i: albo uciekniemy (wielka hańba i tchórzostwo!), albo zostaniemy - dokończymy misję, ale na 100% zginiemy z powodu bomby. I ja oraz kilkoro z moich towarzyszy uciekliśmy i śniło mi się, że idę do moich zwierzchników cała zapłakana i wystraszona z powodu mojego tchórzostwa (które uznano za dezercję).

 

Czytałam trochę w sennikach o znaczeniu wojny w snach, ale niewiele to pomogło, bo większośc tłumaczy znaczenie śniącej się BRONI, a nie ogólnych wydarzeń. Dlatego będę wdzięczna za wszelką pomoc.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...