Skocz do zawartości

gotowanie, snieg


Sephira

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu snilam ze jestem w domu i gotuje obiad. Po chwili doszlam do wniosku ze potrzebuje do tego dania smietany, wiec od razu wyszlam do sklepu. Uszlam paredziesiat metrow (na dworze bylo juz prawie ciemno) i wtedy stwierdzilam ze w ogole bez sensu robie ze ide do tego sklepu, bo pewnie juz jest zamkniety, a w ogole to nawet nie sprawdzilam czy nie mam smietany w lodowce!

Pozniej bylam spowrotem w domu (to nie do konca bylo moje mieszkanie, ale widok z okna byl ten sam), wygladalam przez okno i zobaczylam ze wszystko jest pokryte sniegiem:snieg:, i nawet drozka idzie jakies dziecko w towarzystwie osoby przebranej za Mikolaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, oczywiscie chodzi o szukanie pracy :/ Siedze tu juz tydzien i mam tylko namiary na jakies fabryki w ktorych zatrudniaja Polakow. Przyznam, ze to nie jest szczyt moich marzen i dlatego proboje kombinowac na wszelkie mozliwe sposoby, zeby uniknac pracy fizycznej. Chodze w rozne miejsca, pytam, ale nawet jesli szukaja kogos do pracy tymczasowej, to zazwyczaj maja na mysli 8-9 miesiecy :(. Jedziemy dzisiaj do tej cholernej fabryki. Trzymaj kciuki, bo lepsza taka praca niz zadna.

Dziekuje kaffciu, pozdrowienia i buziaki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...