Skocz do zawartości

Prośba o wyjaśnienie.


PerfectLie

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś śniło mi się, że zajechaliśmy samochodem pod jakiś drapacz chmur w Hamburgu

byłam z koleżanką jej psem i moim ojcem. On stwierdził żebym poszła go sobie zwiedzić.

Staliśmy przy windzie a ja chciałam wjechać na 9 piętro.

I nagle winda się zamknęła przytrzymując ucho psa i ciągnąc go na górę.

Mój tata próbował coś zrobić, ale mu się nie udało pies wył z bólu a ja wpadłam w panikę, bo bałam się ujrzeć tego rozbryzgu krwi jak winda wciągnie psa i chciałam uciec (właściwie to zaczęłam) pobiegłam przez jakiś pokoik, ale zobaczyłam jakaś kobietę w jakimś biurze O.o i zaczęłam krzyczeć o pomoc.

Kazała odłączyć prąd, i biegła ze mną w stronę windy.

Mój ojciec zdążył już odłączyć zasilanie windy, i dziwnym trafem na spadła na nasze piętro a drzwi się otworzyły...

Pies miał zakrwawiona ucho, a krew tryskała na lewo i prawo.

 

 

Czy ktoś będzie na tyle uprzejmy i "przetłumaczy" mi ten sen?

Będę na prawdę bardzo wdzięczna.

 

Edit:

 

Nie mam pojęcia czy pies przeżył, bo po ostatnim wersie, który tu napisałam sen mi się po prostu urwał.

Edytowane przez PerfectLie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

hmm straszny sen :| spróbuje zinterpretować Twój sen i myślę, że jest to ostrzeżenie przed poważnym niebezpieczeństwem, oszustwem oraz podstępem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjący: niebezpieczeństwo. ale pies przeżył czy nie?? jeśli tak to może to tak jak mówi truskawka to jest niebezpieczeństwo wyjdziesz z tego cało choć zada ci to dużo bólu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...