Skocz do zawartości

Wenus, tłum i kolorowe światła.


imkee

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak. Dzisiaj mi się śniło że byłam w tłumie ludzi z rodzicami i bratem, była noc, na niebie był OGROMNY Wenus mimo że wyglądał jak księżyc ale wiecie jak to jest w snach, poprostu się coś wie i tyle :PP Był oświetlany z Ziemi kolorowymi światłami a ludzie go podziwiali.. jeśli ktoś wie co to mogło znaczyć proszę o odpowiedź<33 dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Dzisiaj mi się śniło że byłam w tłumie ludzi z rodzicami i bratem, była noc, na niebie był OGROMNY Wenus mimo że wyglądał jak księżyc ale wiecie jak to jest w snach, poprostu się coś wie i tyle :PP Był oświetlany z Ziemi kolorowymi światłami a ludzie go podziwiali.. jeśli ktoś wie co to mogło znaczyć proszę o odpowiedź<33 dzięki!

za malo szczegolow!opisz dokladnie co bylo w tym snie,jak sie czulas,co tam robilas,czy bylas sama,a nie takie streszczenie!,to jest za malo na interpretacje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh oki ;) Za wiele nie pamiętam ale pamiętam jeszcze tylko że to był straszny "jarmark" :P Dużo ludzi i dużo się działo no i ten Wenus. Czułam się bardzo dziwnie, pamiętam że nie chciałam za bardzo nawet oglądać tej planety tylko poleciałam po aparat do jakiegoś hotelu gdzie z mama tata i bratem mieszkaliśmy. W pokoju było ciemno no i dochodziły przez okno tylko te kolorowe światła Wenusa :P zanim znalazłam aparat Wenus się już "wyłączył", wszyscy się rozeszli a moi rodzice i brat wrócili do tego pokoju rozmawiając o tym co widzieli. A ja potem tak bardzo żałowałam że nie zrobiłam tego zdjęcia i właściwie tylko na tym mi zależało, cały ten tłum wydawał mi się dziwny i te zamieszanie, czułam się jak jedyna która nie była tym zbytnio zafascynowana a wręcz czułam jakby to było coś komercyjnego, jakby tego Wenusa 'wystawili' specjalnie na pokaz a mimo to on był prawdziwy, dziwne wiem :P Podkreślam że jestem fotografem-amatorem więc z tymi zdjęciami to na pewno tylko przez moją chorobę ;)) Choć może nie tylko.. sama nie wiem. Proszę o chociażby ogólną interpretację : xx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...