Jump to content

WESELE / przyjęcie weselne

onna14
 Share

Recommended Posts

miałam dziwaczny sen.. bo wpadłam do mojej stryjenki w niespodziewane odwiedziny a tutaj w garażach i w ogóle wszędzie poustawiane stoły itd i okazuje się, że ktoś brał ślub i właśnie trwa przyjęcie weselne najwidoczniej kogoś z rodziny, ale ja nie zostałam poinformowana ani zaproszona, weszłam i chciałam się czegoś dowiedzieć, więc szukam stryjenki i stryjka, ale nie wchodzę do pomieszczeń tylko pytam znajomych osób na korytarzu czy widzieli mojego stryjka/stryjenkę i każdy mnie olewa, tak jakbym była obca.. na korytarzu przy wejściu do kuchni stoi stół i nagle kogo ja widzę, siedzi sobie tam ojciec mojego chłopaka a mój chłopak mi nic nie powiedział i sam przyszedł na tą imprezę.. siedzi za stołem-tzn to akurat nie był on, ale myślałam, że to on, więc zadaję pytanie a tutaj się okazuje, że to nie on i nagle przychodzi prawdziwy on i siada obok tego fałszywego mojego chłopaka mój prawdziwy chłopak, są podobni, jego ojciec ma taką uśmiechniętą minę i spogląda na nas, a ja się pytam, co on tutaj robi, czemu mi nic nie powiedział i jak się bawi, to mi odpowiedział, że jest super i tańczy z jakimis dziewczynami, że są na prawdę fajne i dobrze się bawi.. ja stwierdziłam, że dobra, nawet on mnie nie chce to niech się bawi i weszłam do kuchni, na początku obsługa wesela w tej kuchni była niemiła jakaś taka, ale ja nie wyszłam i nagle podjadłam coś, później ktoś z tej obsługi ze mną miło rozmawiał i coś wąchałam i próbowałam aż się obudziłam czując wyobcowanie, bardzo proszę o interpretację tego snu