Skocz do zawartości

Straszny sen i dziwne przeczucia.


Senna123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę o interpretację poniższego snu :

Ostatnio śnila mi się dziewczynka, w brązowych wlosach i dziwnym wyrazie twarzy siedziala jakby w kościele, z mężczyzną, który najprawdopodobniej jej cos opowiadal. Ona coraz bardziej zdziwiona i zaciekawiona patrzyla na niego. Potem pokazywaly mi się straszne urywki zdjęc, na jednym byl mężczyzna który stal kolo szyby na której odbite byly slady rąk. Potem kilka innych tylko z odciskami rąk, palców na szybie. I obudzilam się z potem na czole, wystraszona, balam się zasnąć w obawie powrotu do tego koszmaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm..a to wyzwanie.

dziewczynka i mężczyzna to ty i ojciec - opdowiada ci coś ciekawego - znaczy jest dla ciebie autorytetem, ale jednocześnie jesteś zdziwiona - musiał zachować się w stosunku do ciebie jakoś nieoczekiwanie Kościół - to twój umysł lub twoje zasady - w życiu trzymasz się zasad i ważne jest dla ciebie to, żeby inni się ich trzymali. Zasady gwarantują bezpieczeństwo. Szyba ze śladami rąk kojarzy mi się ze scenami z horrorów - może masz poczucie, że nie obronilaś kogoś lub siebie, ze musiałaś coś poświęcić, albo ze nie byłaś dość twarda, żeby postawić na swoim. Szyba to bariera, oddzielająca jedną stronę ciebie od drugiej lub ciebie od świata. Możliwe, ze nie czujesz wsparcia w swoim otoczeniu. Nie mart się jednak koszmary są straszne, ale zawierają informację o tym co cię dręczy, a mając wiedzę możesz zmienić swoją sytuację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, iż nie utrzymuję kontaktów z ojcem, nawet go nie znam i nie wiem jak wygląda. Może dlatego widzialam tylko dziewczynkę, choć ona nie przypominala mnie... Ale to chyba bez znaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...