Skocz do zawartości

przez 3 lata ten sam koszmar


czarku9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 20 lat założyłem konto na forum gdyż co noc coś mi się śni i często dziwne rzeczy.

Kiedy byłem młodszy tzn kiedy miałem mniej więcej coś pomiędzy 10 a 13 lat noc w noc śnił mi się jeden koszmar co noc był identyczny, pisze tu z ciekawosci dopiero teraz kiedy już prawie o nim zapomniałem bo to było kilka lat temu, do rzeczy:

 

Sen zaczynał sie tak ze szedłem z mama zaśnieżoną drogą przez las, słońce zachodziło i robiło się już ciemno nagle podjechał autobus a moja mama wsiadła do niego i autobus zaczął odjeżdżać, zacząłem gonić autobus lecz niestety nie nadążałem, mrok zapadał coraz większy a ja idąc dalej ośnieżoną drogą doszedłem do zamku-szkoły wykutej z lodu, wszedłem do tego budynku i zauważyłem ze wszyscy uczniowie to wampiry, nie wiem skąd ale miałem przy sobie "sztuczna szczękę" imitującą wampirze kły założyłem je aczkolwiek w końcu idąc przez korytarz kilka uczniów-wampirów tak jakby mnie wyczuło po czym zaczeli mnie gonić, uciekłem do jakiegoś pomieszczenia z szafkami na ubrania gdzie schowałem się w jednej z szafek, widziałem w szafce przez szpary jak powoli przeszukują całe pomieszczenie aż w końcu podchodzą do szafki gdzie byłem ja, otwierają ją wyciągają mnie rzucają się na mnie, wgryzają mi się w szyje i wtedy się budzę przerażony.

 

Taki sen miałem co noc przez jakieś 3 lata co bardzo wydawało mi się dziwne i straszne więc nikomu o tym nie mówiłem.

Dodam że nigdy jakoś nie pasjonowały mnie wampiry także nie to że naoglądałem się jakiś filmów czy coś bo te kwestie mnie nigdy jakoś po prostu nie interesowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wampiry odstaw na bok i pomyśl o motywie: dlaczego we śnie udajesz, że jesteś taki jak wszyscy i dlaczego w przypadku odkrycia zrobią ci krzywdę. Ja bym zwróciła uwagę na to ile cię energii na jawie kosztują oczekiwania otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Euterpe

jak ja miałam jeden i ten sam sen(3 razy już mi się tak zdarzyło: pierwszy nie odpuszczał mnie przez rok no i się spełnił, drugi podobnie, a trzeci pojawiał się od czasu do czasu), to znaczyło, że w rzeczywistości powielałam ten sam schemat zachowania/myśli, nic u siebie ani w otoczeniu nie zmieniałam(a powinnam, bo te sny ostrzegały mnie do czego to prowadzi), a jak nic nie zrobiłam w kierunku zmian, to sen stał się realny(pierwszy w metaforze, drugi real). Więc może gdybyś wtedy zmienił swoje zachowanie, podejście do czegoś lub kogoś, sen mógłby zniknąć. Należałoby zrobić coś innego niż do tej pory, ale trzeba wiedzieć z tego snu, jakiej sfery życia on dotyczy.

 

 

Powodzenia! I nie bój się wampirów. Jak kolejny raz Ci się przyśnią, wyjmij z kieszeni czosnek i ich pogoń :)

Edytowane przez Euterpe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...