Skocz do zawartości

klaudynkaM17

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj w nocy śniło mi się;

był u mnie chłopak i postanowilismy się przejść, idąc za ręke spotkaliśmy moją przyjaciółkę i dziewczynę która chciała mi odebrać chłopaka:( w pewnym momecie mój chłopak złapał się z moją przyjaciółką za ręke, ja się bardzo zdenerwowałam zaczełam go szczypać i kopać, kazałam mu puścić moją przyjaciółkę a on nic. ja zaczełam mu sie wyrywać i puściłam go za ręke i szłam przed nimi, a mój chłopak złapał sie na dodatek za ręke z tą dziewczyną która chciała mi go odebrać. ja szłam i bardzo płakałam on udawał że nic nie widzi, kompletnie to olał. mielismy iść w umówione miejsce wiec ja poszłam w tamto miejsce a oni gdzieś indziej we trójke beze mnie, zostawili mnie. okazało się że poszli do koscioła na wieżę która była bardzo wysoka i wchodziło się na nią po drabinie. poszłam za nimi weszłam kawałek na wierze po 3 drabinach ale dalej nie miałam siły iść. gdy zeszłam do koscioła zauważyłam przy drzwiach mojego zmarłego dziadka, strasznie się ździwiłam i powiedziałam do niego "dzaidek przecież ty nuie żyjesz" on na mnie mocno patrzył i sie uśmiechał, nie mogłam oderwać wzroku.

 

powiedzcie co znaczy taki sen??;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaludynkoM17, wiele symboli w Twoim śnie przemawia za tym, że teraz czeka Cię bardzo dobry czas. Powiedzie się jakieś ważne dla Ciebie przedsięwzięcie, a jego realizacja pozytywnie wpłynie na Twój rozwój umysłowy.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo...

myślałam, że to coś złego znaczy

bo np że mój chłopak zabiera 2 osoby a mnie zostawia i jeszcze mój zmarły dziadek;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...