Jump to content

Sen o podróżowaniu u boku "byłego"


natisk8

Recommended Posts

Miałam dziwny sen o wielu nie łączących się ze sobą wątkach. Był bardzo wyraźny a najlepiej zapamiętałam jeden jego fragment:

Płynęłam na małym pontonie, naprawdę malutkim, razem ze swoim byłym, który siedział za moimi plecami. Ponton bardziej przypominał dmuchany fotel, płytki jak materac i o bardzo niskim oparciu. Był tak krótki, że po tym jak mój "były" wyciągnął nogi, ja musiałam usiąść bokiem i zarzucić nogi przez oparcie. Ale mimo to czułam się w nim całkowicie bezpieczna. Płynęliśmy powoli, woda była spokojna, nie sterowaliśmy, jakby rzeka sama powoli nas prowadziła tam gdzie mamy dopłynąć. Zaczęłam mu wtedy opowiadać, że bardzo chcę podróżować, przynajmniej po Europie, że chciałabym zobaczyć wszystkie te cudowne miejsca. W tym momencie po bokach zaczęły roztaczać się cudowne krajobrazy, które co chwila się zmieniały, te wszystkie cuda natury. Byłam ich świadoma, chciałam patrzeć prosto na nie i je podziwiać, w wodzie pływały wielkie i niegroźne ryby, ale nie byłam w stanie, bo patrzyłam tylko na niego. Był tak realny, tak rzeczywisty, choć w realnym świecie nie widziałam go już od ponad roku. W śnie zdawałam sobie sprawę że nie jesteśmy razem, że on ma kogoś ale mimo to czułam że oboje siebie chcemy, że jesteśmy razem bardzo szczęśliwi.

W tym miejscu sen się przemienia i zmienia wątek. Może ktoś wie jak połączyć to wszystko w jedną sensowną całość i jakie ten sen może mieć znaczenie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...