Jump to content

Proszę o interpretację


romano
 Share

Recommended Posts

Witam, śniła mi się moja była dziewczyna( z którą nie jestem już od 9 miesiecy, natomiast wciąż kocham ją platonicznie). Zostałem zaproszony przez nią na ślub. Pojawiłem się na nim ubrany w czarny garnitur, kościół był ogromny oraz pełen ludzi. Usiedliśmy pod lewą ścianą kościoła w ławkach przy konfesjonale, bokiem do ołtarza. Moja była partnerka nie była ubrana stosownie do okazji co wydało mi się dziwne, miała na sobie krótkie obcisłe białe spodenki, obcisłą białą koszulkę, jasny żakiecik oraz jasne rajstopy. W pewnym momencie chciałem ją objąć (stwierdziłem, że mi wolno skoro sama mnie zaprosiła) ale odrzuciła moją rękę, więc chciałem ja chwycić za dłoń, ale również ja odrzuciła, była na mnie bardzo obrażona, z resztą bez humoru wydawała się od samego początku. W tym momencie obok mnie usiadł nieznajomy facet, ubrany w czarny garnitur chyba mówił coś na temat ślubu, czułem, ze jest nami zainteresowany. Ja czując sie wykorzystany przez moją byłą, opuściłem bez słowa kościół, było jasno i ciepło, wkrótce przed kościół wyszła moja była partnerka i zaczęliśmy się kłócić, miałem do niej żal, że mnie wykorzystała. w pewnym momencie uderzyłem ją i zostawiłem płaczącą. Obudziłem się i miałem duże wyrzuty sumienia, że tak to rozegrałem i dałem się ponieść emocjom.

PS. nie widziałem czyj to ślub, nie widziałem księdza, ani ołtarza. Postanowiłem opisać ten sen, ponieważ czytałem, że sny o ślubie zwiastują śmierć bliskiej osoby, jestem ciekaw czy tak jest w tym przypadku, gdzie motywem przewodnim była relacja z moją była partnerką, poza tym był to sen bardzo nacechowany emocjonalnie. Proszę o interpretację.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

U niej wszystko w porządku. W realu wasz związek uważa za przeszłość.nie wraca do tego.Jest szczęśliwa w obecnym życiu.Ta śmierć którą interpretujesz to przełom w niej. przeszłość zamknieta.ona nie mysli o powrocie do tego co było między Wami.Odczucia ze snu symbolizują emocje w realu.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za interpretację. Czyli mam rozumieć, że ten cały kościół i ślub symbolizują przełom w jej życiu, nie w moim?

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Prosze bardzo :)

tak sądzę.

Nie obwiniaj się,wyrzuty sumienia moim zdaniem niepotrzebne.Miałeś prawo ulec emocjom we śnie.żyj szczęśliwie swoim życiem.Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...