Skocz do zawartości

Unoszona przez dziwną siłę...


rawwrrrr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, serdecznie proszę o interpretacje mojego snu. Było to jakiś miesiąc temu jednak dziś postanowiłam się nim podzielić.

Był to najdziwniejszy sen jaki miałam kiedykolwiek, niesamowicie realistyczny i bardzo mocno mną wstrząsnął.

 

Wyglądało to tak, że leżałam na łóżku w swoim pokoju w ręce trzymałam telefon, w którym było włączone gadu-gadu. zobaczyłam opis mojego chłopaka, który wyglądał tak ";( giń" pomyślałam wtedy, że potrzebuje on pomocy, bo coś złego się dzieje. Skupiłam więc się bardzo bardzo mocno, zamknęłam oczy i krzyknęłam głośno "giń!" w tym momencie jakaś nadzwyczaj dziwna siła ściągnęła mnie z łóżka, było to bez warunkowe, zawisłam nad podłogą twarzą zwróconą do parkietu, wisząc tak wzdłuż łóżka czułam, że to było nie dobre, chciałam pokazać tej sile, że jestem silniejsza i potrafię się jej wyrwać. Zacisnęłam bardzo mocno wszystkie mięśnie jednak nie byłam w stanie poruszyć żadną częścią ciała. W myślach ciągle powtarzałam sobie, że jestem silniejsza od tego , jednak zaczęło powoli bardzo płynnym ruchem unosić mnie do góry i w stronę okna nie mogłam nic zrobić, zaczęłam się modlić. Kiedy zbliżyłam się do okna, nagle znalazłam się w drugim końcu pokoju , wisiałam w powietrzu ciągle trzymana przez tą siłę tym razem bardzo blisko sufitu z twarzą zwróconą ku niemu. siła bardzo delikatnie i płynnie odwracała mnie na boki, a ja ciągle się modliłam. W końcu nastąpiło przebudzenie, przez chwile wydawało mi się , że moje obudzenie też było snem, dopiero kiedy oczy przyzwyczaiły się do ciemności i zauważyłam mój pokój wtedy uświadomiłam sobie, że to był sen,a ja leżałam chwile jakby zdrętwiała i bardzo mocno się bałam. Sen zdążył mi się przyśnić w ciągu 30 min snu. Kolejny dzień i całą noc chodziłam zeschizowana, bałam się wchodzić do pokoju. To było niesamowicie realistyczne, do dziś zastanawiam się czy to nie było coś więcej niż sen. Jednak z perspektywy czasu podchodzę do tego duzo duzo spokojniej.

 

proszę o odpowiedź, co to mogło znaczyć i dlaczego się zdarzyło...

Edytowane przez rawwrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z tego co wiem to było bardziej oobe bo unosiłaś się i nagle znalazłaś sie obok a w oobe tak to właśnie wygląda, dużo wiem ale tylko z tego co jest w necie wiec coś tam wiem ale osobiście oobe nie miałem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...