Skocz do zawartości

Milioner,ślub,bogactwo,zazdrość...


aleksandra25

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dzisiaj dziwny ale piękny sen...Ostatnio,rzucił mnie chłopak których przez kilka lat powtarzał,że jestem jego ideałem,że czekał na mnie całe życie...po czym zerwał ze mną za pomocą internetu (GG)....

Śnił mi się mój ślub...ślub z milionerem,który zakochał się we mnie i za pomocą "swoich pracowników" załatwił to wszystko...byłam na pięknym jachcie a raczej olbrzymim statku...wszędzie widać było przepych i luksus...Milioner był bardzo przystojny czułam się wyjątkowo w nowej sytuacji...była tam też moja przyjaciółka której nie wiedziałam już całe miesiące...Oczywiście miałam też komputer...mój ex ten który mnie ostatnio porzucił oczywiście wiedział o wszystkim i za pomocą internertu i komunikatora okazywał wyrazną zazdrość i tak jak by żal? O co chodzi z tym slubem,milionerem,rejsem luksuowym statniek i jego zazdrością z góry dziękuję za pomoc. naprawde :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleksandro25,

 

opisałaś swój sen zaledwie 2 godz. temu.

Osoby zajmujące się interpretacją snów robią to w swoim czasie wolnym :)

 

Twój sen jest odbiciem Twoich emocji.

Twojego smutku po niedawnym rozstaniu i Twojej tęsknoty za miłością.

Twojej tęsknoty za szczęściem i radością, których wyrazem jest Twoja przyjaciółka, której już dawno nie widziałaś.

Chciałabyś, aby Twój ex poczuł ból taki sam jak ten, który Ty odczuwasz i żeby został mu zadany w ten sam bezlitosny, beznamiętny sposób.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...