Jump to content

koleżanka pocałunek przysięga

daytekkaczy
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się ze byłem z koleznaka w pomieszczeniu, i ona zapytala sie mnie: "co jestes dla mnie w stanie zrobic" ja jej odpowiedzialem ze "wszystko", po czym ona mnie pocalowala. podoba mi sie ona lecz ona spotyka sie z moim kolega i nie wiem co to moze znaczyc. nigdzie nie moge znalezc wyjasnienia tego snu. Pomużcie!!!

daytekkaczy, ten sen jest po prostu odbiciem tego co czujesz. Fakt iż otrzymałeś pocałunek we śnie świadczy o tym, że zdajesz sobie sprawę, że ona jest teraz dla Ciebie niedostępna. Pewnie w rzeczywistości też byłbyś w stanie zrobić dla niej wiele, jednak szanujesz to, że ona jest z Twoim kolegą.

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• allexandre
      By allexandre
      Nie pamiętam wielu szczegółów, bo nie zapisałam sobie tego snu i miałam go tu nie zamieszczać, ale jestem ciekawa jednego elementu, którego nie mogę rozgryźć. Śniło mi się to dziś i co jakiś czas to do mnie wraca.
      No więc... sen wyglądał tak:
      Spotkałam się z byłym chłopakiem, spędziliśmy razem trochę czasu. Nie wiem dokładnie co się działo, ale doszło do tego, że się przytuliliśmy, potem zaczął mnie całować. Wszystko by było ok, gdyby nie fakt, że miałam przez cały czas zamknięte usta. Całował, chciałam żeby to robił, ale się nie angażowałam.
      Potem pamiętam, że byłam w jego domu pierwszy raz (całkiem wymyślone miejsce, jak większość w moich snach). Spotkałam jego mamę, której z resztą nigdy nie poznałam. Tak jak i w rzeczywistości, ten chłopak miał dziewczynę. Jego mama powiedziała jasno, że jestem lepsza od niej. Wieszała wtedy pranie, wykonywała codzienne czynności. Czułam się tam trochę jak u siebie. Potem nagle pojawiła się jego dziewczyna. Nieoczekiwanie, miało jej nie być. Pierwsze wiedziałam, że ten chłopak chce żebym wyszła stamtąd (z domu) sama, ale jednak mnie odprowadził. Nie wiem co było dalej.
      Głównie chodzi mi o to całowanie, moje zamknięte usta.
      Jakieś pomysły?
      W skrócie sytuacja z życia - ten chłopak ma obecnie dziewczynę, ale spotkaliśmy się niedawno temu, po prostu rozmawialiśmy. Kiedyś byliśmy blisko, później nasze drogi się jakoś rozchodziły. Wiem, że ma do mnie słabość, z wzajemnością. Może to pomoże w odczytaniu tego symbolu. Może to głupie, ale nie wiem o co mogło chodzić mojej podświadomości. Domyślam się, że wolałabym być na miejscu jego dziewczyny, stąd wzięła się część snu, gdzie jego mama wolała mnie, ale jeśli chodzi o pocałunek, proszę o pomoc.
    • Nothando02
      By Nothando02
      Witam,

Chciałabym prosić o pomoc w interpretacji przyszłości znajomości z dwoma facetami. Dwóch mezczyzn a jednak samotność. :-O :-O

Facet A Jest on troche z przeszłości, dawno nie rozmawialiśmy.....jednak na obecną chwilę mam do niego sprawę i chyba będę musiała się odezwać do niego, ciekawa więc jestem jak to się dalej ułozy?

1. Jaka znajomość bedzie z facetem A?
      wisielec sad 2bulaw 6monet 9kielichow
      Wisielec - zawieszenie naszej znajomości, 2 buławy - ochłodzenie, 6 monet to kontakt pomiedzy nami czyzby ozywienie , 9 kielichów - w gruncie rzeczy samotność wychodzi.
      Może koleżeństwo....
      2. Czy i kiedy się zobaczymy?
      10kielichow 4bulaw 7monet 2monet 9kielichow
      10 kielichow - szczescie no faktycznie widzielismy się latem, 4 buławy to dystans i hamowanie, 9 kielichów czyżby nici z tego w tym roku?
      A może właśnie jeszcze latem tego roku się zobaczymy?

Meżczyzna J.
      Jaką relacja będzie relacja z J.
      Sad mag 2bulaw 7monet 9bulaw
      sad- znajomość ew. jej odnowienie , mag - flirty które były ;-) czyzby ktos nowy, ew. ta karta mogła by pokazywać pana J., gdyż ,, bardzo komunikatywny itp.'' ,2 bulawy znow ochłodzenie 7 monet to cierpliwosc znow na koncu ta 9 taka liczba samotnosci odwrócenia.
      Czyżby naszą relacje w najlepszym wypadku można było nazwać koleżenstwo/ przyjaźń?
    • atalia
      By atalia
      Śnił mi się ostatniej nocy, pewien mężczyzna, który był bardzo przystojny i dobrze zbudowany i wysoki i niesamowicie mnie przyciągał i czułam coś do niego, szliśmy razem ale jakbyśmy się znali, rozmawialiśmy i on był z...lodu. Szliśmy pomiędzy tłumem ludzi jakby w jakimś dużym sklepie i nagle zatrzymaliśly się i on zaczęliśmy się całować(on zrobił pierwszy krok). Na początku poczułam ogromne zimno(ponieważ on był z lodu)aż bolące, przestaliśmy na moment bo był przeraźliwie zimny ale pomimo to było niesamowicie, poczuliśmy straszną chemię, mnóstwo ludzi dookoła, ja się zapytałam ,,dlaczego tak długo musiałam na to czekać!'' i nagle Ci wszyscy ludzie już nas nic nie obchodzili i zaczęliśmy się znowu całować jeszcze namiętniej, to było niesamowite, NIESAMOWITE ! Jego lód zaczął się topić ! To wszystko było dla mnie niesamowicie miłe i przyjemne asle sen w tym momencie się skończył. Był bardzo wyraźny. Bardzo proszę o pomoc w jego interpretacji
  • Create New...