Jump to content

Mężczyzna z lodu


atalia

Recommended Posts

Śnił mi się ostatniej nocy, pewien mężczyzna, który był bardzo przystojny i dobrze zbudowany i wysoki i niesamowicie mnie przyciągał i czułam coś do niego, szliśmy razem ale jakbyśmy się znali, rozmawialiśmy i on był z...lodu. Szliśmy pomiędzy tłumem ludzi jakby w jakimś dużym sklepie i nagle zatrzymaliśly się i on zaczęliśmy się całować(on zrobił pierwszy krok). Na początku poczułam ogromne zimno(ponieważ on był z lodu)aż bolące, przestaliśmy na moment bo był przeraźliwie zimny ale pomimo to było niesamowicie, poczuliśmy straszną chemię, mnóstwo ludzi dookoła, ja się zapytałam ,,dlaczego tak długo musiałam na to czekać!'' i nagle Ci wszyscy ludzie już nas nic nie obchodzili i zaczęliśmy się znowu całować jeszcze namiętniej, to było niesamowite, NIESAMOWITE ! Jego lód zaczął się topić ! To wszystko było dla mnie niesamowicie miłe i przyjemne asle sen w tym momencie się skończył. Był bardzo wyraźny. Bardzo proszę o pomoc w jego interpretacji

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za odpowiedź, cały czas myślę nad głębszym znaczeniem tego snu. Praktycznie codziennie mi się coś śni. Ten sen jednak był ,,z innej bajki''.

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

Mezczyzna jest symbolem aktywnej czesci naszej osobowosci i reprezentuje swiadomosc sniacego.Fakt,ze jest z lodu oznacza,iz Twoja aktywnosc zyciowa i sila przebicia pozostaje w stanie odretwienia,hibernacji.

Tlum ludzi z kolei,reprezentuje najczesciej lek zagrozonej indywidualnosci,nacisk otoczenia,zewnetrzna manipulacje.

Sklep to magazyn naszej podswiadomosci,ktory zawiera w sobie skarby,bogactwa i zapasy,z ktorych mozemy czerpac potrzebna energie do dzialania,pomysly itp

Sen pokazuje Ci bys nie ulegala powszechnym normom spolecznym,zachowala idywidualizm i obudzila (rozmrozila) uspiona dotad aktywnosc.Pocalunek,to pewnego rodzaju wymiana energii miedzy meska i zenska strona naszej osobowosci.Byc moze wlasnie zaczyna sie w Twoim zyciu jakis nowy rozdzial,zmiana,ktora wymagac bedzie od Ciebie zdecydowanych,tzw meskich krokow.Mysle,ze znajdziesz w sobie dosc sily i kreatywnosci,by wyrwac sie z odretwienia,podjac znaczace decyzje i ruszyc z miejsca ku zmianom na lepsze.Jak sama mowisz we snie dlugo juz na to czekasz.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...