Skocz do zawartości

Przytulenie, pocałunek, światło, wyjście, bójka, chować się


Kuroi Neko

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Ostatnio śniło mi się, że u mnie w miejscu pracy była jakaś impreza pracownicza czy coś takiego. Było już rano, jasno za oknami, ale tak raczej szarawo, mimo to biła jasność od wejścia itp. No i przyszedł po mnie taki chłopak ze swoimi 3 kumplami (wiązałam z tym chłopakiem jakieś nadzieje na 'coś więcej'), wszedł do środka, złapał mnie za rękę, a później objął i tak przytuleni w zasadzie szliśmy przez pół sali w kierunku wyjścia, w którymś momencie złapał mnie za tyłek, ale nie przeszkadzało mi to (to chyba takie nawiązanie do tego, że ostatnio w pracy kolega też mnie złapał za tyłek i się na niego wkurzyłam i na niego trochę nakrzyczałam). Kiedy tak przytuleni przechodziliśmy przez salę zastanawiałam się, czy mu nie przeszkadza, że inni to widzą (miałam od początku wrażenie, że ta znajomość to dla niego jakiś sekret lub coś w ten deseń) tym bardziej, że koleżanka z pracy szla za nami i się trochę przyglądała i uśmiechała.

W którymś momencie skręciliśmy w lewo, stanęliśmy na chwilę w trochę przyciemnionym miejscu i staliśmy tak przytuleni, patrzyliśmy na siebie i on mi pokazał język po czym się pocałowaliśmy w sensie daliśmy sobie buziaka. Strasznie mnie to poruszyło, przyspieszyło mi serce, chcieliśmy się pocałować drugi raz, ale obydwoje byliśmy trochę oszołomieni i nie wyszło.

No i mieliśmy już iść do wyjścia trzymając się za rękę kiedy nagle wynikła jakaś afera, tamci jego koledzy zaczęli się chyba z kimś bić, bo ktoś do nich się tam przywalił, czy coś takiego, nie wiem dokładanie sama, bo było zamieszanie straszne przy tym wejściu. Ja jak zobaczyłam, że się faceci biją to od razu też wyskoczyłam do kogoś tam z łapami, ale później jak zrobiło się jakoś tak ostro to wszyscy zaczęli się odsuwać i uciekać, schowałam się pod stołem, gdzie zauważyłam też moją kuzynkę. Odczekałam chwilę i jak już zrobiło się spokojniej mieliśmy wychodzić i tu sen się urwał.

 

Co ten sen oznacza? Dość szczególne było światło w tym śnie, że tak od tego wejścia biło światło mimo, ze szaro było raczej na dworzu i gdy coś się działo przy tym wejściu to ta bójka tak zasłaniała to światło itd. Szczerze mówiąc od czasu tego snu zerwałam kontakt z tym chłopakiem akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zabawa, więc możliwe, że też alkohol i utrata pewnej kontroli. Przestajecie myśleć racjonalnie. Interesujący Cię chłopak okazuje Ci niby względy, ale czy do końca z poważnymi zamiarami. Może założył się z tymi kolegami, że Cię poderwie, albo coś. Z jednej strony Cię miło obejmuje, ale publicznie obłapia już w bardziej nie taktowny sposób, jeśli ma do Ciebie szacunek. Całuje Cię, ale wcześniej pokazuje Ci język czyli drażni się z Tobą? Przedrzeźnia Cię? A potem dochodzi dodatkowo do awantury, w której sama bierzesz z zapałem udział. Być może romans z tym chłopakiem miał by większe dla Ciebie konsekwencje niż tylko zawód miłosny. Końcówka snu sugeruje, że lepiej się wycofać, przyjąć bezpieczną postawę w obliczu konfliktów w pracy. Hm... zastanawia mnie to światło przy wyjściu co mogło sugerować. Czy może zachętę do wycofania się z tej afery i niepewnego związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm kurcze no nie wiem ja tego tak nie odbieram jak Ty, samo to, że złapał mnie za tyłek nie jest dla mnie wcale negatywne. Ale dziękuję mimo wszystko za poświęcony czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...