Jump to content

proszę o interpretację snów

aguska3009
 Share

Recommended Posts

2 dni temu sniła mi sie duża błyszcząca obrączka na dłoni, okazało się że to była dłoń mojego żonatego kolegi, który nie nosi obrączki.

Wczoraj natomiast śniły mi się paznokcie (zaniedbane) krótkie i zabrudzone <chyba męskie>

Nadmieniam, że tydzień temu poznałam mężczyznę <sama wychowuję syna> czy te sny mają jakiś związek ? czy są jakimś ostrzeżeniem przed tą znajomością? a może to zwiastun dobrego związku?

Słyszałam, że są tzw.sny prorocze!

Pozdrawiam.

aguska3009, obecność obrączki w Twoim śnie może, ale nie musi oznaczać zaraz zamążpójścia, ja odczytywałabym to jako zawarcie wartościowej znajomości/ przyjaźni, ale o tym, co się z tego rozwinie ten sen nas nie informuje :)

Intrygują mnie te paznokcie, często są powiązane z procesami sądowymi (może Twój nowy znajomy ma jakieś kłopoty z prawem??).

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• malla19
      By malla19
      Witam,
      bardzo proszę o pomoc w interpretacji snu:
      Sen związany jest z moim byłym chłopakiem. Śni mi sie on bardzo często to chyba podświadomość i uczucie tęsknoty ale ten sen był dziwny. Ja nie żywię do niego urazy ze tak sie stało, przeciwnie szanuje go mimo ze on mnie nie i życzę mu jak najlepiej. Czuje że wciąż go kocham ale chce żeby był szczęśliwy, jeżeli ja mu tego szczęścia nie dałam. Tym razem śnił mi sie że on bierze ślub z jakąś dziewczyną, brunetką (z tego co wiem obecnie nie ma żadnej nowej partnerki) widziałam jej Twarz w śnie, ale nie znam jej nie była to żadna moja znajoma. Sen nie był po kolei, pamiętam ze pierw ktoś powiedział mi ze on sie żeni a później widziałam juz siebie zapłakaną potem tą dziewczynę w białej sukni i jego uśmiechniętego z obrączką na palcu w garniturze ale tak jak by było juz po wszystkim i przed kościołem otrzymywali życzenia od gości weselnych. Wiem ze ja niby nie szłam do kościoła tylko siedziałam w domu i płakałam, cały czas płakałam tak jak w dniu kiedy oznajmił mi ze to koniec. Ale widziałam we śnie ta obrączkę na jego palcu, była złota średniej szerokości. Później bieg snu sie zmienił dalej sniło mi sie że płakałam ale widziałam coś jak program telewizyjny jakieś studio i w nim siedziała ona ta dziewczyna siostry mojego byłego i jego mama i opowiadały o tym ślubie ze był piękny i że ona jest w ciąży. Później sie obudziłam.*

Myślę że muszę napisać coś o sytuacji w jakiej obecnie się znajduję. Ponad rok temu z dnia na dzień w nagły sposób rozstałam się z chłopakiem. To on odszedł. Ja bardzo to przeżyłam i chyba dalej przezywam bo ciągle za nim tęsknie. Niestety byłam bardzo w nim zakochana i silnie przywiązana. Utrata ukochanego doprowadziła do tego że musiałam podjąć leczenie "stanu depresyjnego" (nie mylić z depresją) . Teraz jest już lepiej. Mimo ze nie przestałam go kochać ale wydaje mi się że pogodziłam się z ta sytuacją i nie żyje nadzieją że on kiedyś wróci. Początkowo byłam bardzo naiwna i że tak powiem głupia, ponieważ starałam się ciągle o niego i chciałam mu pokazać ze mi zależy, żeby dał mi szanse mimo ze ja tak naprawdę nie zrobiłam nic złego. Usilnie*próbowałam sie z nim spotkać i rozmawiać. To nie pomogło, on po prostu już nie chciał z mną być. Dlaczego? Tłumaczył że złożyło sie parę czynników, że chyba przestał kochać a to co czuje to tylko przywiązanie. Obecnie od pół roku nie utrzymujemy kontaktu. Po za tym mam parę innych problemów, ale to penie jak większość ludzi. Obecnie martwi mnie problem z uczelnia oraz przymierzam sie do zmiany pracy.

Proszę o pomoc w interpretacji tego snu czy szykują sie kolejne kłopoty czy po prostu to strach przed czymś?
    • ZawszeWinna
      By ZawszeWinna
      Cześć, potrzebuję pomocy. Dawno nie miałam snu, który aż tak by mnie zaniepokoił.

Śnił mi się Dzień Wszystkich Świętych. Był wyjątkowo ponury i pochmurny, otaczał mnie tłum ludzi, a ja szłam powoli w stronę cmentarza i rozmyślałam o tym, że powinnam być może kupić po drodze znicze. Wydaje mi się, że przechodziłam szerokim mostem, ale nie jestem tego w stu procentach pewna, gdzieś w oddali widziałam też dym. Wtedy sen się zmienił. Siedziałam z kilkoma osobami w jakiejś sali. Niektórzy byli obcy, niektórzy byli rodziną, generalnie tworzyliśmy coś podobnego do zespołu muzycznego. Przyszedł nieznany mi mężczyzna, był podobno naszym szefem i rozpoczął przesłuchania. Zaczęło się ze mną dziać coś dziwnego. Wpatrywałam się w swoje paznokcie - były pomalowane, ale lakier zaczął znikać na moich oczach, najpierw powoli, później całkowicie, a później się znów pojawił. Powtórzyło się to kilka razy, jednocześnie poczułam coś w ustach. Okazało się, że ukruszył mi się kawałek zęba. Bardzo się przestraszyłam, uciekłam do łazienki, pojawiła się tam moja mama. Powiedziałam jej, absolutnie spanikowana, co się dzieje. Wtedy zaczęły się kruszyć kolejne zęby, w końcu wypadło mi ich kilka w całości. Co najdziwniejsze, miałam je w ustach i wyplułam, ale kiedy sprawdziłam językiem dziąsła, nie miałam w uzębieniu żadnych braków.
      Najbardziej utkwiły mi w pamięci właśnie te zęby, paznokcie i cmentarz - wywołały najwięcej emocji.

Co to może oznaczać? Bardzo proszę o interpretację.
    • gaga1978
      By gaga1978
      Śniło mi sie, że siedziałam przy stole z koleżanką z pracy mojego byłego męża. Ona strasznie mnie irytowała, gdyż dała mi do zrozumienia, iż to teraz ona jest jakby moją następczyni (co w realnym świecie ma poniekad miejsce) . Moją uwagę przykuła obrączka na jej palcu. Pomimo, że w rzeczywistości ona nie wyglądała tak samo jaką ja nosiłam za czasów mojego małżeństwa, to coś mi mówiło, że to jest moja i już. Chciałam by mi ją oddała. Na zewnątrz była złota bez jakichkolwiek znaków szczególnych. ONA ZDJĘŁA JĄ Z PALCA I POWIEDZIAŁA ZE ZŁOŚCIĄ (tak jakby potwierdzajac, ze rzeczywiście nie należy do niej),,WEŹ JĄ SOBIE". Od wewnętrznej strony był grawer. Napewno nie było tam mojego imienia. Chyba był tam grawer z jej imieniem. Ale najwiekszą uwagę przykuł widok zczerniałego złota od środka. Ten grawer i wewnętrzna część pokryte były czarnym nalotem. Ja w duchu pomyślałam sobie ,,Boże, coś Ty zrobiła z tą obrączką" Byłam zła, że ona jest taka zaniedbana i zastanawiało mnie dlaczego ta obraczka wygląda ładnie jedynie na zewnatrz. Włożyłam ja na swój palec i powiedziałam, że na moim palcu to ta czerń chociaż ze środka zniknie, choć nie cieszył mnie fakt, że mam na palcu cos co ona nosiła wcześniej i oddała mi takie brudne.
      Czy ktoś pomoże mi w interpretacji tego snu? Czy ktoś miał może kiedyś podobny sen? Bardziej zastanawiam się nad symboliką tego nalotu od wewnątrz, gdyz nigdzie nie moge znaleźć wzmianki na ten temat. Z góry dziękuję
    • jaggoo
      By jaggoo
      Witam.
      Więc po kolei. Sen był bardzo krótki. Ja siedziałam w kuchni przy stole, On opierał się o meble, dziecko siedziało na krześle obok mnie. On mnie pocałował i dał mi złoty pierścionek do ręki, nie założył na palec. Potem usiadłam i dziewczynka usiadła do mnie na kolana i zapytala "zostaniesz moja mama?" i sie przytulila. ja i On poplakalismy sie, ja odpowiedzialam, ze tak.
      Mezczyzna mial ok 30 lal, dziewczynka 5.

Co to moze oznaczac? To moj pierwszy taki sen o ktorym myslalam caly dzien i pol nocy, nie daje mi spokoju, caly czas o tym mysle... Pomozcie..
    • saritha_86
      By saritha_86
      Dziś śniły mi się dwie obrączki. Byłam w jakiejś szkole (wyglądał jak internat) i na palcu u jakiejś dziewczyny widziałam piękną złotą obrączkę. Jak szłam korytarzem to zatrzymała mnie jakaś chyba nauczycielka - wyglądała jak wiedźma. Ja początkowo nie chciałam z nią rozmawiać ale w końcu się zatrzymałam a ona zapytała mnie dlaczego tamta dziewczyna wyrzuciła jakąś drugą obrączkę i mi zaczęła ją pokazywać (Ta obrączka złota wyglądała u góry normalnie (chodzi mi o wielkość tego krążka), miała chyba nawet cyrkonie, ale u dołu zwężała się bardzo tworząc maleńką niteczkę (nie wiem czy dobrze to wytłumaczyłam). Ja wiedziałam podświadomie, że to od niej była ta wyrzuconą obrączka i powiedziałam jej, że może jej się nie podobała, bo bardziej przypomina pierścionek niż obrączkę... To wszystko co pamiętam
      A jeszcze jedno - wczoraj zaś śniła mi się prześliczna panna młoda w sukni ślubnej i jeszcze piękniejszym koronkowym welonie (i nic więcej nie pamiętam) Co mogą oznaczać te sny????
  • Create New...